Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 8
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 11 august 2020

Klasser: Visa alla | D-AL | H-AL | D-AK | H-AK | D-C | H-C | N

Damer A-lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK43.08
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK57.11+14.03
3Ingvild MulenKristiansand OK59.44+16.36
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering1.00.24+17.16

Herrer A-lang

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gaute FriestadNydalens SK27.49
2Marius PyttenNTNUI28.57+1.08
3Eirik Heddeland MartensKristiansand OK32.30+4.41
4Stig DalsørenKristiansand OK34.20+6.31
5Jostein MoeTorridal IL34.35+6.46
6Øystein Sylta34.52+7.03
7Tor ÅmdalKristiansand OK36.36+8.47
8Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK37.08+9.19
9Trygve Børte NomelandKristiansand OK38.48+10.59
10Erlend Odd BergeKristiansand OK39.41+11.52
11Espen BirkenesBirkenes IL40.21+12.32
12Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK40.25+12.36
13Bjørn Idar SætranIF Trauma40.34+12.45
14Magnus Frestad NygaardViaNova BIL40.58+13.09
15Stein Erik ScheieOK Sør41.59+14.10
16Fred-Arne SivertsenKristiansand OK44.50+17.01
17Asle ÅsmulBirkenes IL46.08+18.19
18Svein ÅmdalKristiansand OK48.03+20.14
19Marius SyvertsenIL Høvdingen50.20+22.31
20Per W. TorgersenOddersjaa SSK52.30+24.41
21Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering55.24+27.35

Damer A-kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mette MestadTorridal IL32.22
2Bente MestadTorridal IL37.03+4.41
3Selma WhiteSøgne og Songdalen OK39.50+7.28
4Kristin MestadTorridal IL45.18+12.56
5Gro BørteKristiansand OK46.02+13.40
6Benedicte BeckmannKristiansand OK47.16+14.54
7Siri ØkstadOddersjaa SSK48.00+15.38

Herrer A-kort

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1John HansenKristiansand OK30.10
2Nils Arne JohannessenKristiansand OK30.23+0.13
3Jack BjørnsenKristiansand OK32.11+2.01
4Paul JohannessenKristiansand OK33.31+3.21
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK33.32+3.22
6Øivind SæbøKristiansand OK34.13+4.03
7Svein Roar JonsmyrBirkenes IL34.37+4.27
8Thorbjørn VærpKristiansand OK35.12+5.02
9Holger HottKristiansand OK36.02+5.52
10Bjarne FærestrandKristiansand OK36.03+5.53
11Stein CowardOK Sør38.50+8.40
12Christian SævigITE Østerhus BIL39.05+8.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering39.09+8.59
14Reidar SæstadKristiansand OK39.58+9.48
15Harald VingerhagenKristiansand OK41.39+11.29
16Per LarsenKristiansand OK42.26+12.16
17Geir KristiansenKristiansand OK44.04+13.54
18Øyvin SimonsenIL Imås45.14+15.04
19Magne Reier JørgensenKristiansand OK45.43+15.33
20Arild BjørkenesMarnardal IL48.59+18.49
21Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL57.41+27.31
22Lars BirkenesBirkenes IL59.06+28.56
23Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK1.00.17+30.07
24Terje WoldOK Sør1.01.08+30.58
Bjørn StormoenBirkenes ILdiskvalifisert
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
Nils Egil JohannessenIL Høvdingendiskvalifisert

Damer C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK32.23
2Marianne KnutsenIL Høvdingen33.43+1.20
3Siri BirkenesBirkenes IL34.46+2.23
4Elke SchuttKristiansand OK35.21+2.58
5Signe HeivollSøgne og Songdalen OK39.13+6.50
6Else Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK44.30+12.07
7Gudveig JørundlandOK Sør45.38+13.15
8Mette Javenes FlaaBirkenes IL46.08+13.45
9Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK55.52+23.29
10Grete HitreskogKristiansand OK1.11.48+39.25

Herrer C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Markus MollestadKristiansand OK23.48
2Fabian JohannessenKristiansand OK26.57+3.09
3Tony HalsallOtra IL27.23+3.35
4Jakob JohannessenKristiansand OK27.39+3.51
5Frank SolåsSøgne og Songdalen OK34.01+10.13
6Pål AndersenSøgne og Songdalen OK39.05+15.17
7Jan Tore JørgensenOK Sør1.11.29+47.41
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Einar JørundlandOK Sørbrutt

Nybegynner

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK13.04
Magnus Hennig LundeOK Sør28.38
Kristine LundemoenKristiansand OK34.55
Maldus SyltaKristiansand OK39.42
Andreas SævigKristiansand OK39.37
Thea TøråKristiansand OK36.59
Tobias TøråKristiansand OK35.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor