Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 5
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 21 juli 2020

Klasser: Visa alla | D-AL | H-AL | D-AK | H-AK | D-C | H-C | N

Herrer A-kort

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne BujordetKristiansand OK27.25
2Emil NygårdBirkenes IL33.31+6.06
3Sten Åge NygårdseterVegårshei IL34.01+6.36
4Petter Astrup ArnesenHeming Orientering35.09+7.44
5Jack BjørnsenKristiansand OK38.36+11.11
6Thorbjørn VærpKristiansand OK39.47+12.22
7Oluf BøckmanKristiansand OK40.43+13.18
8Morten HulløenKristiansand OK41.18+13.53
9Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK43.40+16.15
10Olaf RosendahlIL Vindbjart44.31+17.06
11Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK45.35+18.10
12Jan VærpSøgne og Songdalen OK49.04+21.39
13Per Anders YtterbøAsker Skiklubb50.02+22.37
14Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen51.11+23.46
15Are StrandlieGjø-Vard OL53.42+26.17
16Erling StrandBergens TF55.58+28.33
17Jon A BjørgumIL Vindbjart56.28+29.03
18Lars BirkenesBirkenes IL57.57+30.32
19Bjørn EgnerHeming Orientering1.00.48+33.23
20Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL1.14.17+46.52
21Terje WoldOK Sør1.21.34+54.09
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor