Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 29 august 2020

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johanne RaknerAL-åpen (1)52.5814.18

Askvoll og Holmedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Edvin HelleH 70- (10)29.309.30
9Anders BjørkaasH 70- (10)53.40+24.1017.18

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marcel NiederhauserAK-åpen (8)31.4610.14

Bergens TF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsD 70- (5)38.0113.34
1Andreas NysæterH 19-20 (1)42.598.46
1Siren GreveD 60- (3)34.4411.12
1Ingeborg Rygg EikelandD 17-18 (3)30.058.07
2Berit HegdalD 70- (5)42.01+4.0015.00
2Nina SoligardD 60- (3)38.29+3.4512.24
3Bjørg KocbachD 70- (5)45.02+7.0116.05
5Kari SecherD 70- (5)58.32+20.3120.54
6Helene NysæterD 15-16 (7)43.31+17.2514.02
Fredrik BlomquistN-åpen (4)fullført
Synne Marie SandviknesB-åpen 10-16 (3)47.2316.55
Josefine BlomquistD 9-10 (3)19.2913.55
Ingunn EikelandC-åpen 17- (5)diskvalifisert

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandD 13-14 (8)32.4911.43
3Edvin AakreH 15-16 (12)27.58+4.277.33

Fana IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rannveig NordhagenD 50- (7)30.319.50
1Oskar HeksemH 13-14 (8)21.597.51
2Jan KocbachH 40- (11)31.02+0.517.34
2Bjørn HøllelandH 50- (15)26.58+0.047.17
3Ingrid BrattbakkD 11-12 (5)26.14+6.3613.07
3Kristine Bog VikaneD 17-18 (3)34.56+4.519.26
3Sondre BataldenH 17-18 (4)45.37+5.5011.07
3Ørjan Eirik ValestrandH 60- (6)32.46+3.2810.34
4Judit M. MøllerD 15-16 (7)31.32+5.2610.10
4Stein Ove DyngelandH 60- (6)36.53+7.3511.53
5Emil HeksemH 11-12 (6)18.25+3.329.12
5Per VoldH 70- (10)39.22+9.5212.41
5Bjørn BataldenB-åpen 17- (8)44.22+14.2115.50
5John Olav AlvsvågH 60- (6)36.58+7.4011.55
6Knut UtneH 21- (7)1.01.36+32.1312.34
6Kirsti LysakerD 50- (7)44.21+13.5014.18
6Geir HeksemH 40- (11)39.48+9.379.42
6Brage Bell LysakerH 15-16 (12)29.25+5.547.57
7Trond DøskelandH 40- (11)40.01+9.509.45
7Magne RaadalH 70- (10)49.38+20.0816.00
12Ketil DøskelandH 50- (15)36.37+9.439.53
Sanna BrattbakkN-åpen (4)fullført
Kristoffer Heldal HersvikH 13-14 (8)diskvalifisert
Birk Bell LysakerH 17-18 (4)diskvalifisert
Per VikaneH 70- (10)diskvalifisert

Fitjar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Rolf Atle RolfsnesH 50- (15)36.36+9.429.53

Førde IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anja HoleD 15-16 (7)30.49+4.439.56
3Helge ScheiH 70- (10)37.26+7.5612.04
5Håkon GrønliH 15-16 (12)29.02+5.317.50
6Kurt GrønliH 70- (10)39.48+10.1812.50
7Anita E. HoleB-åpen 17- (8)1.01.24+31.2321.55

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalD 15-16 (7)26.068.25
Øyvind LamarkH 15-16 (12)diskvalifisert

Gneist, IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jorunn KjærgårdC-åpen 17- (5)23.3511.47
3Siren HoplandC-åpen 17- (5)30.54+7.1915.27
3Margrete SolvikD 40- (3)1.06.14+21.5917.54
4Magne KnudsenH 21- (7)40.52+11.298.20
4Jan SteinegerH 50- (15)33.04+6.108.56
4Kirill EikangerH 11-12 (6)17.23+2.308.41
4Ingrid SandvollD 50- (7)41.20+10.4913.20
4Ingelinn MolvikB-åpen 17- (8)37.54+7.5313.32
4Bjørn-Inge SkageAK-åpen (8)34.01+2.1510.58
5Emilie SolvikD 11-12 (5)39.37+19.5919.48
6Ina Hopland SkageB-åpen 17- (8)45.52+15.5116.22
6Valentina DimitrovaAK-åpen (8)43.11+11.2513.55
7Hedda Erica EikangerD 15-16 (7)56.53+30.4718.20
7Lars Olav ToloAK-åpen (8)47.14+15.2815.14
8Birte NordeideB-åpen 17- (8)1.19.26+49.2528.22
Harald August GullaksenC-åpen 10-16 (3)22.0611.03
Eirik Helleve HauglandC-åpen 10-16 (3)24.5812.29
Ingrid HellevangC-åpen 10-16 (3)39.4019.50
Frida Ingeborg EikangerD 9-10 (3)16.4011.54
Marie KjærgårdD 9-10 (3)24.3217.31
Håkon SolvikH 9-10 (1)13.419.46
Sturle NordeideN2-åpen 17-ikke startet

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågH 40- (11)30.117.21
8Miriam SveenD 13-14 (8)41.29+8.4014.48
Kristina VollD 21- (7)diskvalifisert
Selma SteinsvågD 15-16 (7)ikke startet

IL Gular

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Svein LingaH 60- (6)29.189.27
2Birgitte TorbjørnsenD 50- (7)38.41+8.1012.28
2Rune NygaardH 21- (7)33.49+4.266.54
2Mari Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 (3)31.49+1.448.35
3Tore JuvikH 50- (15)31.40+4.468.33
4Bodil HåheimC-åpen 17- (5)47.42+24.0723.51
5Hege FjellbirkelandD 50- (7)41.57+11.2613.31
5Sverre Johan NærheimH 50- (15)34.22+7.289.17
5Helen MartinsenD 21- (7)41.06+6.0210.01
7Mai Helen LingaD 50- (7)57.44+27.1318.37
7Arne JohannesenH 50- (15)35.39+8.459.38
9Bård HeklandH 40- (11)43.41+13.3010.39
14Dag AksnesH 50- (15)44.12+17.1811.56
Ane Sofie NærheimB-åpen 10-16 (3)1.12.3825.56
Odin LingaAK-åpen (8)diskvalifisert
Idun HeklandD 13-14 (8)ikke startet
Vegard AksnesB-åpen 10-16 (3)diskvalifisert
Samuel Elias NærheimN2-åpen 10-16ikke startet

IL Strand-Ulv

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Triana K NerhusD 11-12 (5)37.36+17.5818.48
6Knut J NerhusH 60- (6)47.15+17.5715.14

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Norvald OspehaugH 60- (6)30.33+1.159.51

Kvernbit IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Atle AustrheimH 50- (15)34.39+7.459.21

Os Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Turid RognsvågD 60- (3)44.17+9.3314.17

Samnanger IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigve DyrhovdenB-åpen 17- (8)30.0110.43
3Magnus ErdalAK-åpen (8)33.51+2.0510.55
5Rune ErdalAK-åpen (8)38.27+6.4112.24
6Martin HoldhusH 11-12 (6)20.29+5.3610.14
13Dag Terje RøenH 50- (15)39.15+12.2110.36

Sandnes IL (Rogaland)

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trygve Skumlien MyrlandH 11-12 (6)14.537.26
1Nina AkslandD 11-12 (5)19.389.49
1Thomas ValdalH 17-18 (4)39.479.42
1Andreas Vistnes MyklebostH 15-16 (12)23.316.21
2Magnus HaugH 11-12 (6)16.29+1.368.14
2Jonas Vistnes MyklebostH 13-14 (8)22.01+0.027.51
2Selma Lothine Fridheim TorpD 15-16 (7)29.21+3.159.28
2Amalie Wathne ThingbøD 13-14 (8)33.22+0.3311.55
2Markus RichterH 15-16 (12)25.05+1.346.46
3Thomas DuncanH 11-12 (6)16.32+1.398.16
3Peter SæbbøH 13-14 (8)25.09+3.108.58
3Mari RichterD 13-14 (8)34.21+1.3212.16
4Kim RichterH 40- (11)33.48+3.378.14
4Jone ValdalH 13-14 (8)28.30+6.3110.10
4Kalle JongenburgerH 15-16 (12)28.17+4.467.38
5Idar JongenburgerH 13-14 (8)35.30+13.3112.40
5Julie AkslandD 15-16 (7)32.57+6.5110.37
6William Tønnesen LundbergH 13-14 (8)35.32+13.3312.41
7Alva ChristiansenD 13-14 (8)39.27+6.3814.05
7Stian HaugvaldstadH 15-16 (12)29.34+6.037.59
8Tor Gunnar AkslandH 40- (11)42.03+11.5210.15
10Ola Wathne ThingbøH 15-16 (12)42.11+18.4011.24
11Simon Fjermestad HelgesenH 15-16 (12)49.10+25.3913.17

Sogndal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Christian FrøydH 40- (11)31.12+1.017.36
Benjamin Barsnes FrøydN-åpen (4)fullført
Casper Barsnes FrøydN-åpen (4)fullført

Stord Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sigvald RobberstadH 70- (10)33.39+4.0910.51
4Edel SlettemarkD 70- (5)47.15+9.1416.52

TIF Viking

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vidar ScheiH 50- (15)26.547.16
2May-Lill DammC-åpen 17- (5)25.58+2.2312.59
2Mariann ScheiD 21- (7)35.25+0.218.38
3Lise ChristensenD 50- (7)39.01+8.3012.35
8Jan Harald Helmich PedersenH 70- (10)52.55+23.2517.04
9Kjetil DammH 50- (15)35.59+9.059.43
15Ørjan TotlandH 50- (15)50.53+23.5913.45
Terje Mathias HauglandH 70- (10)ikke startet

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Elise RognsvågD 21- (7)55.07+20.0313.26

Varegg Fleridrett

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ragnhild BalsvikD 40- (3)44.1511.57
1Oskar RøenH 21- (7)29.235.59
1Christiane TrösseD 21- (7)35.048.33
2Linda RykkjeD 40- (3)48.13+3.5813.01
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-12 (5)24.44+5.0612.22
2Jon Erik Doppelhofer ErvikH 17-18 (4)43.23+3.3610.34
2Dag BøeB-åpen 17- (8)34.48+4.4712.25
3Jonatan Rosengren DrakeH 21- (7)39.47+10.248.07
3Kristine FjellangerD 21- (7)35.31+0.278.39
3Tore LidB-åpen 17- (8)34.56+4.5512.28
4Ingvild Paulsen VieD 21- (7)37.10+2.069.03
4Atle BergsethH 70- (10)37.29+7.5912.05
5Sveinung RykkjeH 40- (11)34.12+4.018.20
5Niklas ProforsH 21- (7)42.02+12.398.34
6Tonje RykkjeD 13-14 (8)35.46+2.5712.46
7Andreas Strømme LidH 13-14 (8)47.13+25.1416.51
8Gernot DoppelhoferH 50- (15)35.45+8.519.39
10Helge Tiger HauglandH 50- (15)36.25+9.319.50
Kasper ValestrandH 21- (7)diskvalifisert
Linda BønesB-åpen 17- (8)ikke startet
Kristoffer Kjenes HauglandH 17-18 (4)ikke startet

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ada C StokkelandD 13-14 (8)35.13+2.2412.34
8Samuel A StokkelandH 15-16 (12)32.19+8.488.44
10Sturla StokkelandH 40- (11)43.56+13.4510.42

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ada C StokkelandD 13-14 (8)35.13+2.2412.34
8Samuel A StokkelandH 15-16 (12)32.19+8.488.44
10Sturla StokkelandH 40- (11)43.56+13.4510.42

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per HauglandH 80- (1)45.3616.17
2Jan HauglandAK-åpen (8)31.52+0.0610.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor