Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 29 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik BlomquistBergens TFfullført
Sanna BrattbakkFana ILfullført
Benjamin Barsnes FrøydSogndal ILfullført
Casper Barsnes FrøydSogndal ILfullført

N2-åpen 10-16

1 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Samuel Elias NærheimIL Gularikke startet

N2-åpen 17-

1 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sturle NordeideGneist, ILikke startet

C-åpen 10-16

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Harald August GullaksenGneist, IL22.0611.03
Eirik Helleve HauglandGneist, IL24.5812.29
Ingrid HellevangGneist, IL39.4019.50

C-åpen 17-

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn KjærgårdGneist, IL23.3511.47
2May-Lill DammTIF Viking25.58+2.2312.59
3Siren HoplandGneist, IL30.54+7.1915.27
4Bodil HåheimIL Gular47.42+24.0723.51
Ingunn EikelandBergens TFdiskvalifisert

B-åpen 10-16

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ane Sofie NærheimIL Gular1.12.3825.56
Synne Marie SandviknesBergens TF47.2316.55
Vegard AksnesIL Gulardiskvalifisert

B-åpen 17-

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigve DyrhovdenSamnanger IL30.0110.43
2Dag BøeVaregg Fleridrett34.48+4.4712.25
3Tore LidVaregg Fleridrett34.56+4.5512.28
4Ingelinn MolvikGneist, IL37.54+7.5313.32
5Bjørn BataldenFana IL44.22+14.2115.50
6Ina Hopland SkageGneist, IL45.52+15.5116.22
7Anita E. HoleFørde IL1.01.24+31.2321.55
8Birte NordeideGneist, IL1.19.26+49.2528.22
Linda BønesVaregg Fleridrettikke startet

AK-åpen

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marcel NiederhauserAskøy OL31.4610.14
2Jan HauglandÅrstad IL31.52+0.0610.16
3Magnus ErdalSamnanger IL33.51+2.0510.55
4Bjørn-Inge SkageGneist, IL34.01+2.1510.58
5Rune ErdalSamnanger IL38.27+6.4112.24
6Valentina DimitrovaGneist, IL43.11+11.2513.55
7Lars Olav ToloGneist, IL47.14+15.2815.14
Odin LingaIL Gulardiskvalifisert

AL-åpen

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne Rakner52.5814.18

D 9-10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Josefine BlomquistBergens TF19.2913.55
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL16.4011.54
Marie KjærgårdGneist, IL24.3217.31

D 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)19.389.49
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett24.44+5.0612.22
3Ingrid BrattbakkFana IL26.14+6.3613.07
4Triana K NerhusIL Strand-Ulv37.36+17.5818.48
5Emilie SolvikGneist, IL39.37+19.5919.48

D 13-14

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandEgersund OK32.4911.43
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)33.22+0.3311.55
3Mari RichterSandnes IL (Rogaland)34.21+1.3212.16
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering35.13+2.2412.34
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering35.13+2.2412.34
6Tonje RykkjeVaregg Fleridrett35.46+2.5712.46
7Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)39.27+6.3814.05
8Miriam SveenHaugesund IL Orientering41.29+8.4014.48
Idun HeklandIL Gularikke startet

D 15-16

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL26.068.25
2Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)29.21+3.159.28
3Anja HoleFørde IL30.49+4.439.56
4Judit M. MøllerFana IL31.32+5.2610.10
5Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)32.57+6.5110.37
6Helene NysæterBergens TF43.31+17.2514.02
7Hedda Erica EikangerGneist, IL56.53+30.4718.20
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringikke startet

D 17-18

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF30.058.07
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular31.49+1.448.35
3Kristine Bog VikaneFana IL34.56+4.519.26

D 21-

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett35.048.33
2Mariann ScheiTIF Viking35.25+0.218.38
3Kristine FjellangerVaregg Fleridrett35.31+0.278.39
4Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett37.10+2.069.03
5Helen MartinsenIL Gular41.06+6.0210.01
6Elise RognsvågUmeå OK55.07+20.0313.26
Kristina VollHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 40-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett44.1511.57
2Linda RykkjeVaregg Fleridrett48.13+3.5813.01
3Margrete SolvikGneist, IL1.06.14+21.5917.54

D 50-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig NordhagenFana IL30.319.50
2Birgitte TorbjørnsenIL Gular38.41+8.1012.28
3Lise ChristensenTIF Viking39.01+8.3012.35
4Ingrid SandvollGneist, IL41.20+10.4913.20
5Hege FjellbirkelandIL Gular41.57+11.2613.31
6Kirsti LysakerFana IL44.21+13.5014.18
7Mai Helen LingaIL Gular57.44+27.1318.37

D 60-

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siren GreveBergens TF34.4411.12
2Nina SoligardBergens TF38.29+3.4512.24
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb44.17+9.3314.17

D 70-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF38.0113.34
2Berit HegdalBergens TF42.01+4.0015.00
3Bjørg KocbachBergens TF45.02+7.0116.05
4Edel SlettemarkStord Orientering47.15+9.1416.52
5Kari SecherBergens TF58.32+20.3120.54

H 9-10

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon SolvikGneist, IL13.419.46

H 11-12

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)14.537.26
2Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)16.29+1.368.14
3Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)16.32+1.398.16
4Kirill EikangerGneist, IL17.23+2.308.41
5Emil HeksemFana IL18.25+3.329.12
6Martin HoldhusSamnanger IL20.29+5.3610.14

H 13-14

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL21.597.51
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)22.01+0.027.51
3Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)25.09+3.108.58
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)28.30+6.3110.10
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)35.30+13.3112.40
6William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)35.32+13.3312.41
7Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett47.13+25.1416.51
Kristoffer Heldal HersvikFana ILdiskvalifisert

H 15-16

3 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)23.316.21
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)25.05+1.346.46
3Edvin AakreEgersund OK27.58+4.277.33
4Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)28.17+4.467.38
5Håkon GrønliFørde IL29.02+5.317.50
6Brage Bell LysakerFana IL29.25+5.547.57
7Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)29.34+6.037.59
8Samuel A StokkelandÅlgård Orientering32.19+8.488.44
8Samuel A StokkelandÅlgård Orientering32.19+8.488.44
10Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)42.11+18.4011.24
11Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)49.10+25.3913.17
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert

H 17-18

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)39.479.42
2Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett43.23+3.3610.34
3Sondre BataldenFana IL45.37+5.5011.07
Birk Bell LysakerFana ILdiskvalifisert
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet

H 19-20

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas NysæterBergens TF42.598.46

H 21-

4 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar RøenVaregg Fleridrett29.235.59
2Rune NygaardIL Gular33.49+4.266.54
3Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett39.47+10.248.07
4Magne KnudsenGneist, IL40.52+11.298.20
5Niklas ProforsVaregg Fleridrett42.02+12.398.34
6Knut UtneFana IL1.01.36+32.1312.34
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 40-

4 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering30.117.21
2Jan KocbachFana IL31.02+0.517.34
3Christian FrøydSogndal IL31.12+1.017.36
4Kim RichterSandnes IL (Rogaland)33.48+3.378.14
5Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett34.12+4.018.20
6Geir HeksemFana IL39.48+9.379.42
7Trond DøskelandFana IL40.01+9.509.45
8Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)42.03+11.5210.15
9Bård HeklandIL Gular43.41+13.3010.39
10Sturla StokkelandÅlgård Orientering43.56+13.4510.42
10Sturla StokkelandÅlgård Orientering43.56+13.4510.42

H 50-

3 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar ScheiTIF Viking26.547.16
2Bjørn HøllelandFana IL26.58+0.047.17
3Tore JuvikIL Gular31.40+4.468.33
4Jan SteinegerGneist, IL33.04+6.108.56
5Sverre Johan NærheimIL Gular34.22+7.289.17
6Atle AustrheimKvernbit IL34.39+7.459.21
7Arne JohannesenIL Gular35.39+8.459.38
8Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett35.45+8.519.39
9Kjetil DammTIF Viking35.59+9.059.43
10Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett36.25+9.319.50
11Rolf Atle RolfsnesFitjar IL36.36+9.429.53
12Ketil DøskelandFana IL36.37+9.439.53
13Dag Terje RøenSamnanger IL39.15+12.2110.36
14Dag AksnesIL Gular44.12+17.1811.56
15Ørjan TotlandTIF Viking50.53+23.5913.45

H 60-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein LingaIL Gular29.189.27
2Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar30.33+1.159.51
3Ørjan Eirik ValestrandFana IL32.46+3.2810.34
4Stein Ove DyngelandFana IL36.53+7.3511.53
5John Olav AlvsvågFana IL36.58+7.4011.55
6Knut J NerhusIL Strand-Ulv47.15+17.5715.14

H 70-

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL29.309.30
2Sigvald RobberstadStord Orientering33.39+4.0910.51
3Helge ScheiFørde IL37.26+7.5612.04
4Atle BergsethVaregg Fleridrett37.29+7.5912.05
5Per VoldFana IL39.22+9.5212.41
6Kurt GrønliFørde IL39.48+10.1812.50
7Magne RaadalFana IL49.38+20.0816.00
8Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking52.55+23.2517.04
9Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL53.40+24.1017.18
Per VikaneFana ILdiskvalifisert
Terje Mathias HauglandTIF Vikingikke startet

H 80-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per HauglandÅrstad IL45.3616.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor