Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintliga - Heatfinaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintliga - Heatfinaler
Arrangørorganisasjoner: Fossum IF / Heming Orientering
Dato: søndag 9 august 2020

Klasser: Visa alla | DE-A | HE-A | DE-B | HE-B | DE-C | HE-C | DE-D | HE-D | DE-E | HE-E | DE-F | HE-F | DE-G | HE-G | DE-H | HE-H | DE-I | HE-I | PH | PD

DE-A

3 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL12.454.02
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.21+0.364.14
3Pia Young VikNydalens SK13.24+0.394.15
4Oda ScheeleNydalens SK13.45+1.004.21
5Ingrid LundanesNTNUI13.50+1.054.23
6Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15.41+2.564.58

HE-A

3 930 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats EidsmoFreidig13.513.31
2Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.52+0.013.31
3Jørgen BaklidNTNUI13.56+0.053.32
4Audun HeimdalNTNUI14.00+0.093.33
5Emil AhlbäckFossum IF14.13+0.223.37
6Dag BlandkjennKristiansand OK14.23+0.323.39

DE-B

3 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK13.294.16
2Ane DyrkornNTNUI13.43+0.144.21
3Iliana IlievaHalden SK13.46+0.174.22
4Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.01+0.324.26
5Emma ArnesenByåsen IL14.03+0.344.27
6Alva Marika NiklassonNydalens SK15.03+1.344.46

HE-B

3 930 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK14.153.37
2Markus Kjærner-SembNTNUI14.20+0.053.38
3Brage TakleKristiansand OK14.24+0.093.39
4Ulrik Astrup ArnesenNTNUI14.33+0.183.42
5Andreas G. PoldenNydalens SK15.14+0.593.52
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet

DE-C

3 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL14.154.28
2Malin SandstadBækkelagets SK14.17+0.024.29
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14.22+0.074.31
4Margrethe WisløffNTNUI15.01+0.464.43
5Åsne HaavengenKongsberg OL15.26+1.114.51
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert

HE-C

3 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø15.013.49
2Styrk Hundseid KamsvågNTNUI15.05+0.043.50
3Aslak HeimdalNTNUI15.12+0.113.52
4Sondre Zahl HagenFossum IF16.02+1.014.04
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLikke startet

DE-D

3 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid MobråthenSandefjord OK16.095.04
2Ragnhild Mathea HelmersenFet OL16.19+0.105.07
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.22+0.135.08
4Malene Teresia JebsenHeming Orientering16.46+0.375.16
5Emma EngehultNotodden OL16.52+0.435.18
6Mariell ArntzenNydalens SK16.58+0.495.20

HE-D

3 910 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering16.264.12
2David RundeKristiansand OK16.31+0.054.13
3Tobias RøddeGanddal IL16.37+0.114.14
4Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb16.43+0.174.16
5Kristian ØstermannHeming Orientering16.57+0.314.20
6Birk Felland SætnanFossum IF16.58+0.324.20

DE-E

3 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LamarkGanddal IL17.175.26
2Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL17.20+0.035.27
3Elise Wærp HaugeNydalens SK17.23+0.065.27
Ida Marie FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert

HE-E

3 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL17.494.29
2Anders Håvard LarsenNydalens SK17.50+0.014.29
3Vegard RanestadHamar OK18.34+0.454.40
4Mikkel BerglundRingerike OL18.59+1.104.46
5Jørgen FrøydLarvik OK20.22+2.335.07
Rolf Andreas BergNydalens SKdiskvalifisert

DE-F

3 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja AlmDansk Orienterings-Forbund12.213.53
2Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund12.30+0.093.55
3Kristine FjellangerVaregg Fleridrett13.11+0.504.08
4Lone BrochmannBækkelagets SK13.31+1.104.15
5Amanda Falck WeberDansk Orienterings-Forbund13.44+1.234.19
6Tilda JohanssonOK Orion14.06+1.454.26

HE-F

3 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Bock BjørnsenDansk Orienterings-Forbund14.003.33
2Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund14.01+0.013.33
3Marius AurebekkKristiansand OK14.07+0.073.35
4Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund15.10+1.103.51
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbundikke startet
Mads SkaugDansk Orienterings-Forbundikke startet

DE-G

3 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Josefine LindDansk Orienterings-Forbund13.354.18
2Hedvig Valbjørn GydesenDansk Orienterings-Forbund14.14+0.394.31
3Lotte MarkussenDansk Orienterings-Forbund14.30+0.554.36
4Ida ØbroDansk Orienterings-Forbund14.53+1.184.43
Camilla Louise BevenseeDansk Orienterings-Forbundikke startet
Nicoline Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbundikke startet

HE-G

3 970 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linus KristianssonDansk Orienterings-Forbund15.023.47
2Jacob SteinthalDansk Orienterings-Forbund15.42+0.403.57
3Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund16.12+1.104.04
4Rasmus Møller JessDansk Orienterings-Forbund17.14+2.124.20
Malte KjærDansk Orienterings-Forbundikke startet
Søren Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbundikke startet

DE-H

3 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Agervig KristianssonDansk Orienterings-Forbund13.344.18
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.52+0.184.24
3Mathilde Smedegaard MadsenDansk Orienterings-Forbund13.56+0.224.25
4Ragnhild HjermstadFossum IF14.44+1.104.40
Malin KristianssonDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Annika SimonsenDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert

HE-H

3 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl FremstadTyrving IL14.143.37
2August Syrdal ØenHeming Orientering20.47+6.335.17
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILdiskvalifisert
Erling HjermstadFossum IFikke startet
Malthe PoulsenDansk Orienterings-Forbundikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet

DE-I

3 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag14.394.36
2Ingrid G. KvålsgardFossum IF14.43+0.044.37
Ella BerstadHeming Orienteringikke startet
Anne M Hausken NordbergNydalens SKikke startet

HE-I

3 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove BaardsgaardOL Trollelg15.524.02
2Gustav Andresen SkotteFossum IF20.06+4.145.06
3Lars BerglundRingerike OL20.37+4.455.14
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelgdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor