Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 2
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: torsdag 25 juni 2020

Klasser: Visa alla | Åpen1,5 | Åpen2,0 | Åpen2,5 | D11-12 | H11-12 | D13-14 | H13-14 | D15-16 | H15-16 | Publikum

Åpen 1,5

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Signe Spets HaugFrol IL53.23
Alva HaugFrol IL53.21
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK18.40
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK19.09
Johanne Gudding BarliVerdal OK16.48
Eirin KonradsenVerdal OK31.10
Eline Konradsen SætherVerdal OK31.05
Ville Sandstad SkjesetFrol IL32.21
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering25.36
Heidi RånesVerdal OK18.05
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering43.38
Simon Mitchell IversenVerdal OK19.16
Sanna Sandstad SkjesetFrol IL30.54
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL31.04
Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK14.03
Øystein HaugFrol IL53.23
Sverre Blix PrestmoWing OK21.00
Kristin StornesVerdal OKikke startet

Åpen 2,0

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid TanemVerdal OK19.51
2Kristian MidthjellVerdal OK23.25+3.34
3Heidi Krogstad StendahlFrol IL32.14+12.23
Guro Laksholm GrindbergVerdal OKikke startet

Åpen 2,5

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL12.28
2Tobias AlstadFrol IL12.56+0.28
3Trym Nergård RønningOK Skøynar13.19+0.51
4Håvard VeieOK Skøynar15.08+2.40
5Rolf AlstadFrol IL15.19+2.51
6Hallvar HallanOK Skøynar15.58+3.30
7Joakim Blix PrestmoWing OK16.14+3.46
8Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK17.09+4.41
9Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering17.18+4.50
10Vidar SkjerveVerdal OK18.28+6.00
11Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.50+6.22
12Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.10+6.42
13Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL19.39+7.11
14Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering20.52+8.24
15Sina Blix PrestmoWing OK21.00+8.32
16Marius EnesVerdal OK21.36+9.08
17Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering25.42+13.14
18Roar ForbordMalvik IL30.16+17.48
Øystein WiggenByåsen ILikke startet

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK9.03
2Malin RianStjørdals-Blink Orientering11.05+2.02
3Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK12.15+3.12
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OKikke startet

H 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sivert Gudding BarliVerdal OK8.22
2Jonas AlstadFrol IL8.29+0.07
3William Mitchell IversenVerdal OK10.28+2.06
4Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering10.58+2.36
5Aron Alexander RotmoVerdal OK11.15+2.53
6Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering11.21+2.59
7Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.38+3.16
8Ovid Baglo BjørkengVerdal OK11.41+3.19
9Edvard Konradsen SætherVerdal OK11.43+3.21
10Erik RånesVerdal OK13.01+4.39

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK16.45
2Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering17.31+0.46
3Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering19.01+2.16
4Marit SvendgårdOK Skøynar19.58+3.13
5Hanna SkjerveVerdal OK24.20+7.35

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Filip Mitchell IversenVerdal OK13.11
2Håkon HallanOK Skøynar16.48+3.37
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar19.27+6.16
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OKikke startet

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK15.19
2Mathea Baglo BjørkengVerdal OK17.47+2.28
3Tuva SnøfuglVerdal OK20.40+5.21

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus AlstadFrol IL11.13
2Ådne Krogstad StendahlFrol IL12.01+0.48
3Aleksander Tanem IversenVerdal OK14.17+3.04

Publikum

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Marius IversenVerdal OKfullført
2Rune SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
3Terje RianStjørdals-Blink Orienteringfullført
4Lars GrindbergVerdal OKfullført
5May-Iren ClausenVerdal OKfullført
6Kurt Ove MelbyeVerdal OKfullført
7Margrete SkjerveVerdal OKfullført
8John Sverre BarliVerdal OKfullført
9Mari GuddingVerdal OKfullført
10Ragnhild BagloVerdal OKfullført
11Stein Otto BjørkengVerdal OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor