Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2020 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2020 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 29 juni 2020

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (1 svar)

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC

Herrer A-løype

3 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen Beer PrydzHeming Orientering31.498.22
2Svein NygårdLillomarka OL33.54+2.058.55
3Steinar EastwoodLillomarka OL35.29+3.409.20
4Brynjar FredheimLillomarka OL38.58+7.0910.15
5Odd Arne LianIL Koll39.10+7.2110.18
6Terje BlindheimLillomarka OL39.32+7.4310.24
7Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL40.05+8.1610.32
8Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL40.26+8.3710.38
9Hallvard Vigrestad41.29+9.4010.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Hallvard FjærLillomarka OL42.35+10.4611.12
11Bjørn GrindeIL GeoForm42.41+10.5211.13 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL43.52+12.0311.32
13Audun AmundalPrivat44.22+12.3311.40
14Audun BjerknesMåren OK44.39+12.5011.45
15Andreas BarstadÅrvoll IL46.31+14.4212.14
16Mats Olav BergLillomarka OL47.37+15.4812.31
17Are EriksenOslostudentenes IK50.56+19.0713.24
18Pål Tore SvendsenNydalens SK52.36+20.4713.50
19Erik SauarIL Koll54.21+22.3214.18
20Sjur SæterenLillomarka OL59.00+27.1115.31
21Sven OhrvikKonnerud IL1.03.57+32.0816.49
22Knut FossgardLillomarka OL1.04.11+32.2216.53
23Edward WoodhouseLillomarka OL1.06.27+34.3817.29
Audun SanderudLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

3 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL44.2211.40
2Ingrid BlindheimLillomarka OL45.42+1.2012.01
3Audrun UtskarpenIL GeoForm50.17+5.5513.13
4Atanaska BedelevaNydalens SK50.18+5.5613.14
5Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL54.23+10.0114.18
6Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL56.11+11.4914.47
7Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering56.45+12.2314.56
8Veslemøy SolbergKonnerud IL1.03.29+19.0716.42
9Solveig BerganNydalens SK1.21.18+36.5621.23
Netta Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar SigurdsenRingnes BIL31.4511.45
2John Thomas PetersenNittedal OL34.16+2.3112.41
3Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm34.17+2.3212.41
4Pål Woldstad HanssenEiker OL36.32+4.4713.31
5Arne KongsnesOppsal Orientering38.17+6.3214.10
6Øystein AasRingnes BIL39.34+7.4914.39
7Truls AngellLillomarka OL43.01+11.1615.55
8Uno Hanslien43.35+11.5016.08
9Knut Tore SolheimNydalens SK45.25+13.4016.49
10Jon C. FougnerHeming Orientering47.45+16.0017.41
11Øystein MadsenHaugerud IF47.52+16.0717.43

Damer B-løype

2 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elena GrandLillomarka OL31.4111.44
2Merete RørvikLillomarka OL39.37+7.5614.40
3Doris LarssonLillomarka OL39.59+8.1814.48
4Lene FinkenhavnLillomarka OL41.28+9.4715.21
5Gunn Stabbetorp42.15+10.3415.38
6Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb48.55+17.1418.07
7Anne RusteLillomarka OL54.39+22.5820.14
8Annike SelmerLillomarka OL59.09+27.2821.54
9Anne Kathrine Wenaas RibeLillomarka OL1.04.26+32.4523.51
Elisabeth StrandbergLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer C/N-løype

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OngstadPRIVAT32.3715.31
2Alfred Holtan SanderudLillomarka OL32.45+0.0815.35
3Bjørn EspePrivat36.07+3.3017.11
4Tim BätzPrivat42.11+9.3420.05
Hans LyeNydalens SKdiskvalifisert

Damer C/N-løype

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Marie ColquhounLillomarka OL30.1814.25
2Kerstin BätzPrivat42.12+11.5420.05
3Henny Holtan SanderudLillomarka OL1.00.58+30.4029.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor