Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cup
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 22 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | A-åpen

N-åpen

1 430 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tobias DanielsenKongsberg OLfullført
Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OLfullført
Jenny KvåleHadeland OLfullført
Signe Drange RuudRøyken OLfullført
Sunniva Drange RuudRøyken OLfullført
Martine RøkebergEiker OLfullført
Simen TrøanNittedal OLfullført
Ingrid Lilleland-OlsenRingerike OLikke startet
Henrik NordengRingerike OLikke startet

N2-åpen 10-16

1 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie Rogstad SætherRingerike OL18.0512.23
Nora Lilleland-OlsenRingerike OLikke startet
Guro NordengRingerike OLikke startet

N2-åpen 17-

1 460 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna Paulsen AskLierbygda OLikke startet

C-åpen 10-16

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend Hovengen  LundinNittedal OL14.547.11

C-åpen 17-

2 070 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLikke startet

B-åpen 10-16

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon ØverbyKongsberg OL43.2714.14

B-åpen 17-

3 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders JohnsenSturla, IF35.1311.32
2Bjørg BogstrandNittedal OL40.17+5.0413.12
3Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF42.36+7.2313.58
4Monica Renate TrøanNittedal OL44.26+9.1314.34
Tord FramstadRingerike OLdiskvalifisert

D 9-10

1 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sine WallbergHeming IL19.5113.35

D 11-12

2 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12.566.14
2Oda OpsethRingerike OL14.38+1.427.04
3Julie Økern HågårdKonnerud IL20.53+7.5710.05
4Kamille DanielsenKongsberg OL38.07+25.1118.24

D 13-14

3 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iselin HøivoldKongsberg OL30.5010.06
2Ingrid LestebergKongsberg OL34.48+3.5811.24
3Marte EgerKongsberg OL34.54+4.0411.26
4Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL36.06+5.1611.50
5Mina HobbelstadEiker OL39.59+9.0913.06
6Elise RenardKongsberg OL49.56+19.0616.22
7Linnea DanielsenKongsberg OL53.40+22.5017.35
Kari KollstrømRingerike OLdiskvalifisert

D 15-16

3 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KvarmeSturla, IF26.468.33
2Ingvild GustafssonKongsberg OL27.18+0.328.43
3Mina Akiko JohnsenSturla, IF27.27+0.418.46
4Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL30.02+3.169.35
5Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL34.13+7.2710.55
6Marthe Graff-WiikSturla, IF37.02+10.1611.49
7Ylva KlausenSturla, IF44.23+17.3714.10
8Ane Kristine EidKongsberg OL1.01.16+34.3019.34

D 17-

3 920 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lone BrochmannBækkelagets SK29.067.25
2Therese HaareKonnerud IL29.44+0.387.35
3Malin SørensenEiker OL31.27+2.218.01
4Jenny BaklidKonnerud IL31.46+2.408.06
5Tale StrandKongsberg OL31.52+2.468.07
6Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL32.25+3.198.16
7Ingrid KvistadKongsberg OL35.43+6.379.06
8Konstanse MoholthKongsberg OL36.08+7.029.13
9Mari ØverbyKongsberg OL38.33+9.279.50
10Oda Isnes TyseEiker OL40.29+11.2310.19
11Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK40.58+11.5210.27
12Celine RenardKongsberg OL41.09+12.0310.29
13Hedda SpangbergKonnerud IL42.17+13.1110.47
14Kristine GrønlundRingerike OL42.44+13.3810.54
15Ine InstanesSturla, IF45.41+16.3511.39
16Linnea OlofssonKongsberg OL45.43+16.3711.39
17Line Drange RuudRøyken OL51.52+22.4613.13
18Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL52.46+23.4013.27
19Iselin SørensenSturla, IF1.00.11+31.0515.21
20Hedda KjeldsenSturla, IF1.02.56+33.5016.03
Åsne HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Silje CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Selma HoivoldKongsberg OLbrutt

D 40-

3 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL29.068.13
2Birgit Økern JensenKonnerud IL30.25+1.198.35
3Kari StrandKongsberg OL31.19+2.138.50
4Karoline BredlandKongsberg OL34.48+5.429.49
5Kristin EgerKongsberg OL36.32+7.2610.19
6Ann-Karin LestebergKongsberg OL46.00+16.5412.59
7Ingrid Lundin BerganKongsberg OL47.20+18.1413.22
8Kirsten GjermstadKonnerud IL52.43+23.3714.53
Ellen GustafssonKongsberg OLdiskvalifisert
Stine KaiserSturla, IFdiskvalifisert

D 50-

3 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL29.269.24
2Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL31.17+1.519.59
3Tone Karina IngesenSarpsborg OL32.27+3.0110.22
4Marit B. EithunNittedal OL32.43+3.1710.27
5Marianne OmdalKongsberg OL35.05+5.3911.12
6Mette SpangbergKonnerud IL42.53+13.2713.42
7Merete UndelandSturla, IF57.14+27.4818.17
8Kristin Sæthre SørensenSturla, IF59.19+29.5318.57

D 60-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lena GottfridssonNittedal OL26.3910.17
2Sirpa LiljaModum OL30.45+4.0611.52
Kari Elisabeth NatvigNittedal OLikke startet

D 65-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK25.129.43
2Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL30.21+5.0911.43

D 75-

1 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL36.2620.35

H 9-10

1 460 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erik BerganKongsberg OL20.1713.53
0Olai BisethKongsberg OL12.438.42
0Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL13.259.11
0Magnus LestebergKongsberg OL25.3717.32
0Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL16.4411.27
0Mathis RenardKongsberg OL13.429.23
0Valdemar Hellerud SireKonnerud IL16.4911.31
0Vinjar Ellef SkramNittedal OL9.076.14
0Ole Jakob TrøanNittedal OL14.4010.02

H 11-12

2 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL10.285.03
2Eiven SkramNittedal OL12.15+1.475.55
3Jon StrandKongsberg OL13.57+3.296.44
4Frode WallbergHeming IL14.09+3.416.50
5Mathias Bredland EidKongsberg OL14.29+4.016.59
6Jakob Bredland EidKongsberg OL15.00+4.327.14
7Kristian KaiserSturla, IF15.22+4.547.25
8Aksel KlausenSturla, IF17.38+7.108.31
9Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL18.11+7.438.47
10Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL22.41+12.1310.57
11Eirik LestebergKongsberg OL28.56+18.2813.58
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OLdiskvalifisert

H 13-14

3 050 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Hellerud SireKonnerud IL21.307.02
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL27.02+5.328.51
3Mats JohnsenSturla, IF30.51+9.2110.06
4Jan Olav BerganKongsberg OL31.08+9.3810.12
5Estin SkramNittedal OL31.26+9.5610.18
6Jens WoldSturla, IF31.43+10.1310.23
7Arne BisethKongsberg OL33.25+11.5510.57
8Sebastian RøkebergEiker OL33.56+12.2611.07
9Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL40.16+18.4613.12
10Henrik KaiserSturla, IF47.41+26.1115.38
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILdiskvalifisert

H 15-16

3 540 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BerganKongsberg OL23.396.40
2Halvor LøkenKongsberg OL23.46+0.076.42
3Borgar SkjelbredKongsberg OL27.45+4.067.50
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL29.50+6.118.25
5Reidar KollstrømRingerike OL39.55+16.1611.16
6Martin KaiserSturla, IF40.40+17.0111.29
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert
Martin Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet

H 17-

4 590 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenFredrikstad SK28.516.17
2Damien RenardKongsberg OL29.26+0.356.24
3Haakon IngvaldsenNittedal OL30.07+1.166.33
4Hans Jørgen KvåleHadeland OL30.30+1.396.38
5Bjørn HaavengenKongsberg OL31.03+2.126.45
6Johan Kristian UndelandSturla, IF31.33+2.426.52
7Odd StrandKongsberg OL31.37+2.466.53
8Erik ThorssonTyrving IL31.48+2.576.55
9David LøverModum OL31.50+2.596.56
10Lars GrønlundRingerike OL32.00+3.096.58
11Vetle DrageKongsberg OL32.18+3.277.02
12Espen RøsteKongsberg OL33.44+4.537.20
13Mikkel BerglundRingerike OL34.06+5.157.25
14Henrik Drange RuudRøyken OL34.36+5.457.32
15Karsten Alexander KoplandModum OL35.09+6.187.39
16Lukas KlausenSturla, IF35.28+6.377.43
17Atle Nikolai WølloKongsberg OL36.22+7.317.55
18Rolf Trygve HaugKongsberg OL36.41+7.507.59
19Håvard HågårdKonnerud IL37.22+8.318.08
20Anders Beyer BrattliRingerike OL37.50+8.598.14
21Johan EgerKongsberg OL38.37+9.468.24
22Arno Lilja GrønhovdModum OL38.59+10.088.29
23Martin SørensenEiker OL39.17+10.268.33
24Per Øivind EgerKongsberg OL40.18+11.278.46
25Øyvind Hung StrandeRingerike OL43.30+14.399.28
Samuel SchiessRingerike OLdiskvalifisert
Petter ReinemoKongsberg OLikke startet
Morten Taraldsten BrunesModum OLikke startet
Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IKikke startet

H 40-

3 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola LestebergKongsberg OL37.089.28
2Stig InstanesSturla, IF48.39+11.3112.24
3Pål Martin EidKongsberg OL57.23+20.1514.38

H 50-

3 540 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HøgsetFossekallen IL21.496.09
2Øyvind DrageKongsberg OL22.20+0.316.18
3Anders GustafssonSturla, IF24.18+2.296.51
4Roger WiikSturla, IF24.40+2.516.58
5Terje W. PettersenKonnerud IL26.44+4.557.33
6Jon Erik KvarmeSturla, IF29.04+7.158.12
7Hans Otto ØverbyKongsberg OL32.13+10.249.06
8Jan Erik  AalbergBækkelagets SK33.53+12.049.34
9Jon KvisliBø OL35.25+13.3610.00
10Peter CarlsenSturla, IF35.54+14.0510.08
11Erik HøivoldKongsberg OL38.24+16.3510.50
12Ole IngesenSarpsborg OL40.21+18.3211.23
13Bjørn BaklidKonnerud IL40.29+18.4011.26
14Karl Anton UndelandSturla, IF52.47+30.5814.54
15Torgeir BrandalKongsberg OL57.47+35.5816.19
Roar ByeModum OLdiskvalifisert

H 60-

3 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL23.107.24
2Øyvind Roger HansenRøyken OL24.45+1.357.54
3Øyvind SørlieHadeland OL27.14+4.048.42
4Per SchancheAsker Skiklubb31.14+8.049.58
5Roy GjerdingOK Moss36.27+13.1711.38
6Leif ErikssonModum OL38.07+14.5712.10
Yngve GottfridssonNittedal OLdiskvalifisert

H 65-

3 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb27.068.39
2Bård NatvigNittedal OL32.33+5.2710.23
3Johan SwärdHadeland OL34.50+7.4411.07
Tom BondehagenFossekallen ILikke startet

H 70-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Roar BakkenEiker OL27.1910.32
2Hans Lyder HaareKonnerud IL33.20+6.0112.52

H 75-

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF24.099.19
2Kjell GrønhovdModum OL31.23+7.1412.07
3Henning GaarderKonnerud IL40.06+15.5715.28
Torgeir BrochmannEiker OLdiskvalifisert

H 80-

1 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss19.3411.03

H 85-

1 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Chr. ScheieØstmarka OK34.2119.24

A-åpen

3 540 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas JohanssonHeming IL27.227.43
2Øystein SkjelbredKongsberg OL32.34+5.129.11
3Yngve SwärdHadeland OL32.41+5.199.13
4Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL35.35+8.1310.03
5Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK36.22+9.0010.16
6Atle WølloKongsberg OL45.38+18.1612.53
7Harald BerganKongsberg OL47.14+19.5213.20
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor