Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 18 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | C-Åpen | D 15-16 | D 17-20 | H 9-10 | H 11-12 | N2-Åpen | H 13-14 | H 15-16 | B-Åpen | H 17-20 | Skygge

N-åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Edel GelleinByåsen ILfullført
Endre KroghFreidigfullført
Edith Skovholt BonnemaireFreidigfullført
Sanna Dalsaune ThunFreidigfullført
Mari BerntsenFreidigfullført
Eskil SkaugstadFreidigfullført
Sverre BøhleFreidigfullført
Elise Maroni StavikByåsen ILfullført
Henrik Bruchmüller SundtByåsen ILfullført
Elias StensethByåsen ILfullført
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen ILfullført
Aleksander Klevset KjellåsByåsen ILfullført
Jenny Lauvstad BrenneByåsen ILfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Anton NomelandByåsen ILfullført
Ivar SæheimOL Trollelgfullført
Elida SkjulsvikWing OKfullført
Tina SletnerFreidigikke startet
Martin SletnerFreidigikke startet
Theodor KampferNidarøst OKikke startet
Valentin KampferNidarøst OKikke startet

D 9-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Irene Storler SnøfuglFreidigfullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Marit Storler SnøfuglFreidigfullført
Vilde HaalandWing OKfullført

D 11-12

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda SæbøNidarøst OK22.31
2Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg22.47+0.16
3Emma ImslandWing OK24.31+2.00
4Vilde Nordgård LeirenByåsen IL25.55+3.24
5Agnes Wullum-VestadWing OK26.45+4.14
6Lina SandquistOL Trollelg27.42+5.11
7Alice Skovholt BonnemaireFreidig29.52+7.21
8Guro HaalandWing OK31.16+8.45
9Eva AmundsenFreidig31.55+9.24
10Eirill Hagelid NorheimFreidig35.58+13.27
11Maja Sjøgren CarlsenFreidig36.13+13.42
12Eira Forsbak AsplemFreidig40.15+17.44
13Maia Ruano StrandWing OK43.10+20.39
Erle Heksem KjellåsOL Trollelgdiskvalifisert
Tuva Holck SandbergWing OKikke startet

D 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL20.54
2Marie Wollan BenumByåsen IL22.45+1.51
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig28.53+7.59
4Juni Hagelid NorheimFreidig31.50+10.56
5Annika Lund EikremFreidig33.36+12.42
6Ingeborg KolstadWing OK33.50+12.56
7Nora HalvorsenFreidig34.49+13.55

D 15-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig38.11
2Maria Strømdal WikFreidig39.28+1.17
3Una KittilsenFreidig42.29+4.18
4Malin Nordgård LeirenByåsen IL42.39+4.28
5Sigrid HaugskottOL Trollelg44.19+6.08
6Tora KittilsenFreidig49.47+11.36
7Lina Storler SnøfuglFreidig52.36+14.25
8Marita AskeFreidig58.25+20.14
9Åsa BullByåsen IL58.49+20.38
10Solveig Louise NissenFreidig1.00.10+21.59
Hannah TyvoldByåsen ILdiskvalifisert

H 9-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Magnus BerntsenFreidigfullført
Filip Leonard NolteFreidigikke startet
Trygve BøhleFreidigikke startet

H 11-12

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre StensethByåsen IL17.39
2Erlend GrønliFreidig18.01+0.22
3Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig19.50+2.11
4Kristian Wollan BenumByåsen IL19.57+2.18
5Dagfinn StenvikByåsen IL20.33+2.54
6Sigve Bohnhorst TegdanFreidig21.28+3.49
7Martin Randli EldenFreidig21.52+4.13
8Torstein AamByåsen IL31.21+13.42
9Arn Mathias SkjulsvikWing OK34.34+16.55
10Vegard SundalByåsen IL34.37+16.58
11Fredrik Hals StensrudOL Trollelg35.54+18.15
12Martin MelhuusWing OK38.24+20.45
13Olav MoxnessByåsen IL38.37+20.58
Sivert MørchEmblem ILdiskvalifisert
Paul KampferNidarøst OKikke startet
Odin Bang LukassenWing OKikke startet

N2-Åpen 11-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maja Ertshus AndersenFreidig39.58
Jermund Lund GjerdeByåsen ILikke startet

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL19.54
2Ludvik Storler SnøfuglFreidig20.38+0.44
3Alf Petter LynumFreidig23.44+3.50
4Hallvard HellevikFreidig24.55+5.01
5Anders Berge MjølhusOL Trollelg28.37+8.43
6Aslak MoxnessByåsen IL37.37+17.43
Sivert Sæther LevinFreidigikke startet

H 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig29.27
2Iver Dalsaune ThunFreidig30.10+0.43
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig34.51+5.24
4Emil GrønliFreidig35.49+6.22
5Kristoffer LerliMelhus IL36.34+7.07
6Jørgen AuneByåsen IL40.27+11.00
7Vegard Lereim StorliFreidig45.33+16.06
8Herman Bruchmüller SundtByåsen IL47.11+17.44
9Sverre HellevikFreidig51.53+22.26
10Ådne StordalByåsen IL52.32+23.05
11Tord RomundstadNidarøst OK53.32+24.05
12Sander M JensenByåsen IL59.28+30.01
13Tristan HalvorsenFreidig1.01.40+32.13
Aksel VikenByåsen ILikke startet

H 17-20

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
August Hopstad NykvistWing OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor