Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for BysOmmer - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: BysOmmer - løp 2
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: mandag 29 juni 2020

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (4 svar)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16

D 13-14

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK25.00
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb31.55+6.55
3Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb32.57+7.57
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL32.59+7.59
5Mari KallesonOppsal Orientering33.59+8.59
6Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK36.03+11.03
7Ada C StokkelandÅlgård Orientering36.34+11.34
7Ada C StokkelandÅlgård Orientering36.34+11.34
9Hanne Wærp HaugeNydalens SK36.40+11.40
10Synne Syversen GihleOppsal Orientering38.00+13.00
11Oline Soma SlåstadRaumar Orientering38.16+13.16
12Sofia ØhlckersTyrving IL38.53+13.53
13Mari RichterSandnes IL (Rogaland)39.00+14.00
14Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL39.54+14.54
15Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering40.21+15.21
16Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40.44+15.44
17Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø41.00+16.00
18Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø41.07+16.07
19Iben Johansen-BarliOppsal Orientering47.10+22.10
20Miriam SveenHaugesund IL Orientering47.15+22.15
21Mina Bleken RudVang OL48.15+23.15
22Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering48.55+23.55
23Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)49.15+24.15
24Pernille Nor-WollØstmarka OK52.16+27.16
25Johanne BergLøten o-lag1.05.51+40.51
Johanne StorhaugKonnerud ILbrutt

D 13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)35.48
2Hedvig Nyberg-HansenFossum IF40.26+4.38
3Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering58.49+23.01
4Erika A. GjedeboOppsal Orientering59.51+24.03

D 15-16

49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering31.40
2Synne SandvenNotodden OL32.10+0.30
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn32.40+1.00
4Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)34.07+2.27
5Maja Mo HjelsethNydalens SK34.09+2.29
6Aurora Wilkens JernbergNydalens SK35.13+3.33
7Marie KravdalGjø-Vard OL35.31+3.51
8Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF36.18+4.38
9Ingvild GustafssonKongsberg OL36.36+4.56
10Mina Akiko JohnsenSturla, IF37.00+5.20
11Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)37.12+5.32
12Marie SaugestadNydalens SK37.50+6.10
13Marie KvarmeSturla, IF38.00+6.20
14Vida Helland-HansenTyrving IL38.30+6.50
15Mathea Spets StorhovFreidig38.50+7.10
16Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb39.00+7.20
17Maria Strømdal WikFreidig39.24+7.44
18Inga Skaarer WiklundNydalens SK39.31+7.51
19Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL39.47+8.07
20Eileen BjanesTyrving IL39.55+8.15
21Marie ScheeleNydalens SK40.10+8.30
22Ane HustvedtOppsal Orientering40.22+8.42
23Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb40.58+9.18
24Tora KittilsenFreidig41.12+9.32
25Kajsa Meyer LarssonTyrving IL41.25+9.45
26Gunde TumelionisFossum IF41.38+9.58
27Mari AarsethNydalens SK42.23+10.43
28Anna TaksdalGanddal IL43.00+11.20
29Kathinka Zahl HagenFossum IF43.02+11.22
30Solveig Louise NissenFreidig44.06+12.26
31Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering44.34+12.54
32Maren HenriksenVang OL45.01+13.21
33Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering46.45+15.05
34June Rogstad BekkevoldLøten o-lag47.07+15.27
35Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)47.40+16.00
36Lina Storler SnøfuglFreidig47.53+16.13
37Maria GrovanOL Tønsberg og omegn48.07+16.27
38Una KittilsenFreidig48.32+16.52
39Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering48.44+17.04
40Henriette BergLøten o-lag48.52+17.12
41Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering49.14+17.34
42Julie Sophie WoldOK Moss51.02+19.22
43Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)52.01+20.21
44Emilie RehnNordre Follo Orientering57.57+26.17
45Sara MartiniAsker Skiklubb1.09.17+37.37
46Martha WisløffAsker Skiklubb1.20.34+48.54
47Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL1.26.29+54.49
48Anne FrøislandVang OL1.32.31+1.00.51
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringbrutt

H 13-14

39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre OlaussenOppsal Orientering24.31
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK25.41+1.10
3Erlend SommerheinFossum IF25.54+1.23
4Per Noah SommerheinNydalens SK27.12+2.41
5August Hellerud SireKonnerud IL27.21+2.50
6Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)27.34+3.03
7Herman Øen PaulsrudIL Koll27.53+3.22
8Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK28.51+4.20
9Emil Tonjer FingarsenElverum OK29.46+5.15
10Mats JohnsenSturla, IF30.38+6.07
11Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb30.55+6.24
12Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb32.41+8.10
13Ludvik Storler SnøfuglFreidig32.56+8.25
14Mons Sætre-LorentzenFet OL33.46+9.15
15Sigmund ØlstadFet OL35.04+10.33
16Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange35.57+11.26
17Nov Bar-NathanLillomarka OL36.04+11.33
18Aksel EideBækkelagets SK36.50+12.19
19Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK37.39+13.08
20Jens WoldSturla, IF37.48+13.17
21Asbjørn LandeEidskog OL39.30+14.59
22Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll39.51+15.20
23Viktor Meland-TangenBækkelagets SK40.04+15.33
24Jørgen LerFet OL40.49+16.18
25Mikkel AasnessOdal OL - Orientering41.16+16.45
26Mathias LinløkkenØstmarka OK42.29+17.58
27Henrik NybergAsker Skiklubb42.57+18.26
28Erlend OtterleiØstmarka OK43.00+18.29
29Markus HirschBækkelagets SK43.19+18.48
30Peter Telle-HansenTyrving IL45.11+20.40
31Sivert Høilund DragsethFet OL45.47+21.16
32Henrik HarstadNordre Follo Orientering46.01+21.30
33Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)51.28+26.57
34Jacob Finstad LandTyrving IL53.07+28.36
35Iver StavlandTyrving IL59.37+35.06
36Erlend MyhreTyrving IL1.07.55+43.24
Henrik KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILdiskvalifisert
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)brutt
Even LienGjø-Vard OLikke startet

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Syver NarumOL Toten-Troll1.03.16
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringbrutt

H 15-16

49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Philip Lehmann RomørenFossum IF27.51
2Christian Fredrik BorgIL Koll28.10+0.19
3Alfred BjørnerødOK Moss28.44+0.53
4Nils Anders NiklassonNydalens SK29.58+2.07
5Mikael BirkelundAsker Skiklubb30.22+2.31
6Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK30.59+3.08
7Martin Christoffer BorgIL Koll32.43+4.52
8Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)33.18+5.27
9Emil GrønliFreidig33.57+6.06
10Eirik Vie StrislandFossum IF34.05+6.14
11Sindre Vie StrislandFossum IF34.56+7.05
12Lars LienGjø-Vard OL35.44+7.53
13Martin Størmer-AntonsenNydalens SK35.58+8.07
14Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL36.08+8.17
15Martin Nøkleby MellingRingerike OL36.09+8.18
16Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)36.38+8.47
17Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss37.07+9.16
18Halvor LøkenKongsberg OL37.41+9.50
19Axel AaldeNydalens SK37.51+10.00
20Kevin RommetvedtRaumar Orientering38.50+10.59
20Kristoffer Strømdal WikFreidig38.50+10.59
22Markus RichterSandnes IL (Rogaland)39.51+12.00
23Rasmus D. EastwoodLillomarka OL40.13+12.22
24Iver Dalsaune ThunFreidig40.16+12.25
25Marius E. AamodtOppsal Orientering40.36+12.45
26Øyvind LamarkGanddal IL40.51+13.00
27Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)41.36+13.45
28Henning ReichenbachOppsal Orientering43.16+15.25
29Samuel A StokkelandÅlgård Orientering43.36+15.45
29Samuel A StokkelandÅlgård Orientering43.36+15.45
31Johannes Salvesen-LundeIL Koll43.38+15.47
32Tobias Tronbøl LiumIL Koll44.34+16.43
33Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF44.36+16.45
34Håkon BogasonLillomarka OL44.37+16.46
35Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL44.49+16.58
36Vilmer NybergAsker Skiklubb45.17+17.26
37Martin KaiserSturla, IF45.26+17.35
38Eskil BrændenLillomarka OL45.46+17.55
39Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)46.40+18.49
40Alfred Eckmann AronsenNittedal OL46.51+19.00
41Børge Nilsen BergFossum IF53.01+25.10
42Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)53.20+25.29
43Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)56.52+29.01
44Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1.01.01+33.10
45Jakob A. GjedeboOppsal Orientering1.20.43+52.52
46Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.20.57+53.06
Ragnar LandeEidskog OLdiskvalifisert
Torbjørn LundebyLillomarka OLdiskvalifisert
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILikke startet
Jonathan WoodhouseLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor