Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for BysOmmer løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: BysOmmer løp 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 28 juni 2020

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 7 Hours! (7 svar)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16

D 13-14

2 000 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK12.266.13
2Selma Størmer-AntonsenNydalens SK13.01+0.356.30
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL14.26+2.007.13
4Sigrid Schmitt GranHalden SK14.28+2.027.14
5Mari KallesonOppsal Orientering14.52+2.267.26
6Sofia ØhlckersTyrving IL15.25+2.597.42
7Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15.39+3.137.49
8Synne Syversen GihleOppsal Orientering15.46+3.207.53
9Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø16.06+3.408.03
10Ada C StokkelandÅlgård Orientering16.07+3.418.03
11Mari RichterSandnes IL (Rogaland)16.35+4.098.17
12Miriam SveenHaugesund IL Orientering16.42+4.168.21
13Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK17.06+4.408.33
14Eline Andrea AndersenRaumar Orientering17.33+5.078.46
15Astrid YtterbøAsker Skiklubb17.42+5.168.51
16Minna Sofie WingstedtHalden SK17.49+5.238.54
17Hanne Wærp HaugeNydalens SK17.54+5.288.57
18Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.59+5.338.59
19Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb18.11+5.459.05
20Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø19.26+7.009.43
21Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering19.37+7.119.48
22Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL19.41+7.159.50
23Oline Soma SlåstadRaumar Orientering19.49+7.239.54
24Iben Johansen-BarliOppsal Orientering19.51+7.259.55
25Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL20.56+8.3010.28
26Johanne StorhaugKonnerud IL21.26+9.0010.43
27Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)21.58+9.3210.59
28Silja BerstadHeming Orientering21.59+9.3310.59
29Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK22.09+9.4311.04
30Pernille Nor-WollØstmarka OK22.24+9.5811.12
31Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering23.33+11.0711.46
32Clara WeiszNydalens SK26.38+14.1213.19
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet

D 13-16C

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedvig Nyberg-HansenFossum IF14.058.48
2Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orientering14.23+0.188.59
Erika A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet

D 15-16

2 500 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering15.506.20
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn16.20+0.306.32
3Maja Mo HjelsethNydalens SK16.39+0.496.39
4Synne SandvenNotodden OL16.55+1.056.46
5Anna TaksdalGanddal IL17.04+1.146.49
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK17.17+1.276.54
7Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)17.29+1.396.59
8Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF17.57+2.077.10
9Mina Akiko JohnsenSturla, IF18.03+2.137.13
10Ane HustvedtOppsal Orientering18.07+2.177.14
11Una KittilsenFreidig18.09+2.197.15
12Mathea Spets StorhovFreidig18.17+2.277.18
13Marie ScheeleNydalens SK18.27+2.377.22
14Kajsa Meyer LarssonTyrving IL18.28+2.387.23
15Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.34+2.447.25
16Marie KvarmeSturla, IF18.36+2.467.26
17Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.39+2.497.27
18Kathinka Zahl HagenFossum IF18.43+2.537.29
19Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)18.50+3.007.32
20Ingvild GustafssonKongsberg OL19.19+3.297.43
21Marie KravdalGjø-Vard OL19.20+3.307.44
22Solveig Louise NissenFreidig19.26+3.367.46
23Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)19.30+3.407.48
24Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL19.35+3.457.50
25Maren HenriksenVang OL19.50+4.007.56
26Aurora Wilkens JernbergNydalens SK19.55+4.057.58
27Mari AarsethNydalens SK19.58+4.087.59
28Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering20.02+4.128.00
29Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb20.04+4.148.01
30Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering20.07+4.178.02
31Maria Strømdal WikFreidig20.17+4.278.06
32Lina Storler SnøfuglFreidig20.24+4.348.09
32Anne ØstvoldHeming Orientering20.24+4.348.09
34Pauline MyklebustIL Koll20.41+4.518.16
34Gunde TumelionisFossum IF20.41+4.518.16
36Julie Sophie WoldOK Moss20.52+5.028.20
37Emilie RehnNordre Follo Orientering21.13+5.238.29
38Tora KittilsenFreidig21.34+5.448.37
39Maria GrovanOL Tønsberg og omegn21.36+5.468.38
40Sigrid HaugeSarpsborg OL22.00+6.108.48
40Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering22.00+6.108.48
42Eileen BjanesTyrving IL22.18+6.288.55
43Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL22.21+6.318.56
44Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering23.11+7.219.16
45Live ArntzenRaumar Orientering23.17+7.279.18
46Sara HetlandHaugesund IL Orientering23.48+7.589.31
47Martha WisløffAsker Skiklubb23.58+8.089.35
48Sara MartiniAsker Skiklubb25.35+9.4510.14
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Mille Baastad BergTyrving ILikke startet
Nora Christine HansenAsker Skiklubbikke startet

H 13-14

2 000 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11.405.50
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12.18+0.386.09
3Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK12.47+1.076.23
4Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK13.02+1.226.31
5Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering13.32+1.526.46
6Herman Øen PaulsrudIL Koll13.35+1.556.47
7Emil Tonjer FingarsenElverum OK13.36+1.566.48
8Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.38+1.586.49
9Erlend OtterleiØstmarka OK13.42+2.026.51
10Mons Sætre-LorentzenFet OL13.44+2.046.52
11Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL13.50+2.106.55
12Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.06+2.267.03
13Per Noah SommerheinNydalens SK14.12+2.327.06
14Viktor Meland-TangenBækkelagets SK14.40+3.007.20
15August Hellerud SireKonnerud IL14.45+3.057.22
16Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb15.05+3.257.32
17Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange15.41+4.017.50
18Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll15.45+4.057.52
19Sivert Høilund DragsethFet OL15.51+4.117.55
20Mikkel RastadAsker Skiklubb15.55+4.157.57
21Mats JohnsenSturla, IF15.57+4.177.58
22Jens WoldSturla, IF16.08+4.288.04
23Henrik NybergAsker Skiklubb16.14+4.348.07
23Fredrik Fet AndersenKonnerud IL16.14+4.348.07
25Sigmund ØlstadFet OL16.24+4.448.12
26Aksel EideBækkelagets SK16.43+5.038.21
27Jacob Finstad LandTyrving IL16.44+5.048.22
28Peter Telle-HansenTyrving IL16.49+5.098.24
29Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK17.01+5.218.30
30Markus HirschBækkelagets SK17.19+5.398.39
31Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.52+6.128.56
32Nov Bar-NathanLillomarka OL17.54+6.148.57
33Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL18.01+6.219.00
34Mikkel AasnessOdal OL - Orientering18.32+6.529.16
35Aksel Victor SanchisHeming Orientering18.38+6.589.19
36Henrik HarstadNordre Follo Orientering20.50+9.1010.25
37Elias Leonhard RiederFossum IF21.08+9.2810.34
38Gaute SkjønhaugFet OL21.49+10.0910.54
39Iver StavlandTyrving IL22.05+10.2511.02
40Erlend MyhreTyrving IL23.52+12.1211.56
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Ludvik Storler SnøfuglFreidigdiskvalifisert
Sondre OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OLikke startet
Even LienGjø-Vard OLikke startet

H 13-16C

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred NikolaisenOppsal Orientering13.208.20
2Noah Alexander RosselandIL Koll18.30+5.1011.33
3Silas Mestad HansenLillomarka OL18.54+5.3411.48
4Sofus Mestad HansenLillomarka OL39.11+25.5124.29

H 15-16

2 500 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Fredrik BorgIL Koll14.055.38
2Philip Lehmann RomørenFossum IF14.09+0.045.39
3Alfred BjørnerødOK Moss14.23+0.185.45
4Martin Størmer-AntonsenNydalens SK14.26+0.215.46
5Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK14.27+0.225.46
6Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.33+0.285.49
7Lars LienGjø-Vard OL15.22+1.176.08
8Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15.29+1.246.11
9Eirik Vie StrislandFossum IF15.44+1.396.17
10Nils Anders NiklassonNydalens SK15.45+1.406.18
11Markus RichterSandnes IL (Rogaland)15.48+1.436.19
12Iver Dalsaune ThunFreidig15.59+1.546.23
13Martin Christoffer BorgIL Koll16.08+2.036.27
14Martin Nøkleby MellingRingerike OL16.33+2.286.37
15Axel AaldeNydalens SK16.45+2.406.42
16Kristoffer Strømdal WikFreidig16.46+2.416.42
17Emil GrønliFreidig16.48+2.436.43
18Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)16.50+2.456.44
19Sindre Vie StrislandFossum IF17.07+3.026.50
20Jonathan WoodhouseLillomarka OL17.23+3.186.57
21Tobias Tronbøl LiumIL Koll17.42+3.377.04
22Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF17.45+3.407.06
22Marius E. AamodtOppsal Orientering17.45+3.407.06
24Eskil BrændenLillomarka OL17.47+3.427.06
25Johannes Salvesen-LundeIL Koll17.49+3.447.07
25Håkon BogasonLillomarka OL17.49+3.447.07
27Kevin RommetvedtRaumar Orientering18.03+3.587.13
28Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.05+4.007.14
29Rasmus D. EastwoodLillomarka OL18.26+4.217.22
30Torbjørn LundebyLillomarka OL18.36+4.317.26
31Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)19.11+5.067.40
32Vilmer NybergAsker Skiklubb19.21+5.167.44
33Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss19.42+5.377.52
34Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.43+5.387.53
35Børge Nilsen BergFossum IF19.44+5.397.53
36Anders Næss-UlsethHeming Orientering19.45+5.407.54
37Samuel A StokkelandÅlgård Orientering20.42+6.378.16
38Andreas SandernesØstmarka OK20.52+6.478.20
39Jakob A. GjedeboOppsal Orientering21.37+7.328.38
40Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)22.28+8.238.59
41Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)22.47+8.429.06
42Kristoffer Børke SætabergetVang OL22.54+8.499.09
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Henning ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jakob RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet
Mikael BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor