Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Innlandet / Vang OL
Dato: onsdag 26 august 2020

Klasser: Visa alla | D17-20 | H17-20 | D15-16 | H15-16 | D13-14 | H13-14 | D11-12 | H11-12 | B-Åpen | C-Åpen | N-Åpen | Ledsager

D17-20

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL17.116.08
2Martine SkjelsvikLillehammer OK19.17+2.066.53
3Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK19.22+2.116.55
4Ingeborg RognstadHadeland OL20.08+2.577.11
5Carina FjellsolRingsaker OK27.37+10.269.51
6Berthe TesloHadeland OL30.06+12.5510.45
Emma Bangstad BergersenHamar OKikke startet

H17-20

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK14.285.10
2Mats LindaasElverum OK15.53+1.255.40
3Vegard RanestadHamar OK16.27+1.595.52
4Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL16.45+2.175.58
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll17.22+2.546.12
6Jørgen GlorvigenElverum OK19.11+4.436.51
7Gaute LindaasElverum OK23.32+9.048.24

D15-16

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma DåsnesVang OL17.526.52
2Marie KravdalGjø-Vard OL18.04+0.126.56
3Live Raknes SogstadGjø-Vard OL18.19+0.277.02
4Maren HenriksenVang OL19.56+2.047.40
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag20.22+2.307.50
6Henriette BergLøten o-lag20.45+2.537.58
7Anne FrøislandVang OL21.26+3.348.14
8Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL23.11+5.198.55
9Mari Ovidia RanestadHamar OK23.17+5.258.57
10Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering23.44+5.529.07
11Sunniva Alm-KristiansenVang OL25.03+7.119.38

H15-16

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL14.535.30
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK15.57+1.045.54
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL17.40+2.476.32
4Kristoffer Børke SætabergetVang OL20.53+6.007.44
5Kidus GirmaElverum OK24.52+9.599.12
6Sander FjellsolRingsaker OK26.51+11.589.56
Erik WallinSnertingdal IF Orienteringikke startet

D13-14

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Øverli StøenLillehammer OK18.217.58
2Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL19.28+1.078.27
3Marie BergerLillehammer OK19.46+1.258.35
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL21.13+2.529.13
5Johanne BergLøten o-lag21.26+3.059.19
6Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK21.41+3.209.25
7Mina Bleken RudVang OL22.29+4.089.46
8Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering25.54+7.3311.15
9Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL30.44+12.2313.21

H13-14

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL14.536.28
2Ola DåsnesVang OL15.50+0.576.53
3Emil Tonjer FingarsenElverum OK17.41+2.487.41
4Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.58+3.057.48
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll23.42+8.4910.18
6Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK24.08+9.1510.29
7Sondre BorgedalRingsaker OK25.42+10.4911.10
8Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag28.03+13.1012.11
Eirik Olsen KirkevikHamar OKdiskvalifisert
Mats LigaardenGjø-Vard OLikke startet

D11-12

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline KravdalGjø-Vard OL12.047.05
2Ane BeitdokkenLillehammer OK12.32+0.287.22
3Tiril Østby HaaveRingsaker OK14.24+2.208.28
4Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange23.23+11.1913.45
5Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange25.24+13.2014.56
6Mina HolmenSnertingdal IF Orientering28.34+16.3016.48
7Matilda HollekimOL Vallset/Stange29.26+17.2217.18
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

H11-12

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikolai TesloHadeland OL13.157.47
2Johannes HøieGjø-Vard OL13.44+0.298.04
3Eivind LutnæsHamar OK14.07+0.528.18
4Aksel Tonjer FingarsenElverum OK14.10+0.558.20
5Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK17.21+4.0610.12
6Kristian PaulsenOL Vallset/Stange20.40+7.2512.09
Peder LillejordetOL Vallset/Stangeikke startet

B-Åpen

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK25.5411.15
2Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering34.34+8.4015.01
Syver NarumOL Toten-Trolldiskvalifisert

C-Åpen

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL12.487.31
2Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll14.46+1.588.41
3Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll17.41+4.5310.24
4Therese HolmenSnertingdal IF Orientering17.48+5.0010.28
5Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL21.13+8.2512.28
6Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OK23.39+10.5113.54
7Erik BeitdokkenLillehammer OK25.41+12.5315.06
Linnea L'Abée-LundLillehammer OKdiskvalifisert
Margit Norunn BrønmoLillehammer OKikke startet
Mina ReidLillehammer OKikke startet

N-Åpen

1 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren Bleken RudVang OL8.016.40
0Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering19.3416.18
0Mathilde Støen DagsgårdOL Vallset/Stange13.2611.11
0Helene Lund DalbyVang OL16.0813.26
0Sivert DåsnesVang OL8.146.51
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL19.3316.17
0Sivert Pedersen ElverhøiVang OL22.0118.20
0Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK20.1216.50
0Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK19.4716.29
0Maja HaugereidVang OL14.4912.20
0Minna HaugereidVang OL25.0720.55
0Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL12.0510.04
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL19.0615.55
0Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange13.2911.14
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL12.2010.16
0Peder Melgalvis BilstadVang OL11.029.11
0Elias Kaderka MæhlumGjø-Vard OL16.5314.04
0Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OL8.076.45
0Mons MølstadRingsaker OK8.357.09
0Borghild PaulsenOL Vallset/Stange13.2511.10
0Isak RimeGjø-Vard OL11.139.20
0Julie Gjessing SkjesetVang OL13.3611.20
0Esther StenbergVang OL14.4912.20
0Mari StenbergVang OL10.388.51
0Mari Børke SætabergetVang OL11.199.25
0Kristian UrsetVang OL12.5410.45
0Elena ØversveenSnertingdal IF Orientering10.348.48
Lærke Tinasdatter JohansenLillehammer OKikke startet
Marte Tinasdatter JohansenLillehammer OKikke startet
Monica JørgensenHadeland OLikke startet
Jakob LillejordetOL Vallset/Stangeikke startet
Håkon Gjessing SkjesetVang OLikke startet
Martin Lien StøenLillehammer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor