Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for BysOmmer - finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: BysOmmer - finale
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: torsdag 2 juli 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | DC | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | HC

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Liv Boldingh DebernardNydalens SK39.20
Astrid NäsholmIL Koll29.34
Atle NäsholmIL Koll29.40
Amalie BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 9-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK35.39

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK36.51

D 13-14

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari KallesonOppsal Orientering26.28
2Sofia ØhlckersTyrving IL31.47+5.19
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL32.42+6.14
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK33.47+7.19
5Selma Størmer-AntonsenNydalens SK34.42+8.14
6Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK34.46+8.18
7Hanne Wærp HaugeNydalens SK36.09+9.41
8Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)36.16+9.48
9Mari RichterSandnes IL (Rogaland)37.15+10.47
10Miriam SveenHaugesund IL Orientering37.23+10.55
11Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø39.19+12.51
12Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb40.21+13.53
13Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK40.58+14.30
14Minna Sofie WingstedtHalden SK41.25+14.57
15Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø42.24+15.56
16Oline Soma SlåstadRaumar Orientering43.00+16.32
17Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)43.20+16.52
18Astrid YtterbøAsker Skiklubb43.48+17.20
19Pernille Nor-WollØstmarka OK43.59+17.31
20Synne Syversen GihleOppsal Orientering44.27+17.59
21Ada C StokkelandÅlgård Orientering44.48+18.20
21Ada C StokkelandÅlgård Orientering44.48+18.20
23Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering45.23+18.55
24Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering45.25+18.57
25Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL45.34+19.06
26Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering46.23+19.55
27Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL47.20+20.52
28Iben Johansen-BarliOppsal Orientering49.56+23.28
29Eline Andrea AndersenRaumar Orientering52.34+26.06
30Johanne StorhaugKonnerud IL59.14+32.46
31Clara WeiszNydalens SK1.37.01+1.10.33

D 15-16

50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SandvenNotodden OL26.01
2Marie KravdalGjø-Vard OL26.13+0.12
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering26.40+0.39
4Maja Mo HjelsethNydalens SK27.11+1.10
5Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)27.12+1.11
6Marie ScheeleNydalens SK27.28+1.27
7Anna TaksdalGanddal IL27.32+1.31
8Aurora Wilkens JernbergNydalens SK28.08+2.07
9Marie SaugestadNydalens SK28.42+2.41
10Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)28.51+2.50
11Inga Skaarer WiklundNydalens SK29.51+3.50
12Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF29.55+3.54
13Vida Helland-HansenTyrving IL30.26+4.25
14Una KittilsenFreidig30.35+4.34
15Mathea Spets StorhovFreidig30.52+4.51
16Eileen BjanesTyrving IL31.08+5.07
17Mina Akiko JohnsenSturla, IF31.09+5.08
18Ane HustvedtOppsal Orientering31.34+5.33
19Kajsa Meyer LarssonTyrving IL32.03+6.02
20Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn32.11+6.10
21Marie KvarmeSturla, IF33.01+7.00
22Tora KittilsenFreidig34.42+8.41
23Gunde TumelionisFossum IF36.04+10.03
24Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL36.21+10.20
25Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb36.50+10.49
26Lina Storler SnøfuglFreidig37.13+11.12
27Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering37.28+11.27
28Kathinka Zahl HagenFossum IF38.09+12.08
29Solveig Louise NissenFreidig38.21+12.20
30Julie Sophie WoldOK Moss39.23+13.22
31Maria GrovanOL Tønsberg og omegn39.56+13.55
32Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb40.01+14.00
33Emma Helene OlsenHalden SK40.13+14.12
34Ingvild GustafssonKongsberg OL40.21+14.20
35Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)40.22+14.21
36Mari AarsethNydalens SK40.34+14.33
37Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering40.35+14.34
38Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering42.24+16.23
39Sigrid HaugeSarpsborg OL42.36+16.35
40Nora Christine HansenAsker Skiklubb43.16+17.15
41Maria Strømdal WikFreidig45.02+19.01
42Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering45.28+19.27
43Maren HenriksenVang OL45.48+19.47
44Emilie RehnNordre Follo Orientering48.31+22.30
45Martha WisløffAsker Skiklubb51.47+25.46
46Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering53.45+27.44
47Sara MartiniAsker Skiklubb55.24+29.23
48Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)1.03.49+37.48
49Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL1.11.51+45.50
50Sara HetlandHaugesund IL Orientering1.11.58+45.57

D13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedvig Nyberg-HansenFossum IF27.17
2Erika A. GjedeboOppsal Orientering51.39+24.22

H 9-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Iver AarsethNydalens SK1.00.46
Simen Lian MortensenIL Koll23.02
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILdiskvalifisert
Valdemar Hellerud SireKonnerud ILdiskvalifisert

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL20.58
2Ville Emil WingstedtHalden SK27.57+6.59
3Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL33.56+12.58
4Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL34.32+13.34
5Åsmund Larsen HirschTyrving IL39.36+18.38
6Herman Finstad LandTyrving IL41.51+20.53

H 13-14

40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK21.46
2August Hellerud SireKonnerud IL23.48+2.02
3Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK23.49+2.03
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)24.49+3.03
5Erlend SommerheinFossum IF25.13+3.27
6Mons Sætre-LorentzenFet OL25.42+3.56
7Per Noah SommerheinNydalens SK26.12+4.26
8Sondre OlaussenOppsal Orientering26.17+4.31
9Even LienGjø-Vard OL27.44+5.58
10Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK31.21+9.35
11Viktor Meland-TangenBækkelagets SK31.45+9.59
12Nov Bar-NathanLillomarka OL31.58+10.12
13Fredrik Fet AndersenKonnerud IL32.25+10.39
14Sigmund ØlstadFet OL33.03+11.17
15Emil Tonjer FingarsenElverum OK33.14+11.28
16Erlend OtterleiØstmarka OK34.36+12.50
17Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK36.27+14.41
18Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.40+14.54
19Peter Telle-HansenTyrving IL37.33+15.47
20Aksel EideBækkelagets SK37.48+16.02
21Mathias BirkelundAsker Skiklubb37.58+16.12
22Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb39.28+17.42
23Markus HirschBækkelagets SK39.48+18.02
24Mathias LinløkkenØstmarka OK40.34+18.48
25Jacob Finstad LandTyrving IL40.37+18.51
26Henrik HarstadNordre Follo Orientering40.40+18.54
27Jørgen LerFet OL40.57+19.11
28Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange41.42+19.56
29Mikkel AasnessOdal OL - Orientering45.27+23.41
30Iver StavlandTyrving IL46.00+24.14
31Sivert Høilund DragsethFet OL47.45+25.59
32Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering49.46+28.00
33Lavrans Larsen HirschTyrving IL49.50+28.04
34Jens WoldSturla, IF51.16+29.30
35Max Skjerpen HusebyNydalens SK56.24+34.38
36Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.03.31+41.45
37Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll1.14.40+52.54
38Erlend MyhreTyrving IL1.21.08+59.22
Ludvik Storler SnøfuglFreidigdiskvalifisert
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 15-16

45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alfred BjørnerødOK Moss21.21
2Martin Størmer-AntonsenNydalens SK21.49+0.28
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL23.57+2.36
4Axel AaldeNydalens SK24.23+3.02
5Martin Christoffer BorgIL Koll24.57+3.36
6Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss25.03+3.42
7Øyvind LamarkGanddal IL25.19+3.58
8Iver Dalsaune ThunFreidig26.26+5.05
9Ask OlaussenOppsal Orientering26.39+5.18
10Emil GrønliFreidig26.44+5.23
11Eirik Vie StrislandFossum IF27.16+5.55
12Philip Lehmann RomørenFossum IF27.37+6.16
13Kristoffer Strømdal WikFreidig27.47+6.26
14Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK28.05+6.44
15Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)29.10+7.49
16Marius E. AamodtOppsal Orientering29.47+8.26
17Tobias Tronbøl LiumIL Koll29.55+8.34
18Martin Nøkleby MellingRingerike OL29.58+8.37
19Markus RichterSandnes IL (Rogaland)30.27+9.06
20Sigurd RødnesOppsal Orientering31.07+9.46
21Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)33.03+11.42
22Johannes Salvesen-LundeIL Koll33.45+12.24
23Kevin RommetvedtRaumar Orientering34.06+12.45
24Sindre Vie StrislandFossum IF34.10+12.49
25Henning ReichenbachOppsal Orientering34.19+12.58
25Rasmus D. EastwoodLillomarka OL34.19+12.58
27Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)34.52+13.31
28Håkon BogasonLillomarka OL35.16+13.55
29Samuel A StokkelandÅlgård Orientering37.38+16.17
29Samuel A StokkelandÅlgård Orientering37.38+16.17
31Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)39.34+18.13
32Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)40.08+18.47
33Jonathan WoodhouseLillomarka OL43.14+21.53
34Alfred Eckmann AronsenNittedal OL43.47+22.26
35Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL44.07+22.46
36Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)45.21+24.00
37Børge Nilsen BergFossum IF46.18+24.57
38Eskil BrændenLillomarka OL48.11+26.50
39Jonas HickenIL Koll48.19+26.58
40Andreas SandernesØstmarka OK49.11+27.50
41Kristoffer Børke SætabergetVang OL49.24+28.03
42Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)50.30+29.09
43Jakob A. GjedeboOppsal Orientering1.04.05+42.44
Mikael BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
Nils Anders NiklassonNydalens SKdiskvalifisert
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILikke startet
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet
Lars LienGjø-Vard OLikke startet

H13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias Leonhard RiederFossum IF30.00
2Alfred NikolaisenOppsal Orientering51.00+21.00
Noah Alexander RosselandIL Kollbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor