Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: lørdag 27 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | Publikum

N-åpen

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kris Cotanas HageliaVegårshei ILfullført
Odin Sletta SvenningsenVegårshei ILikke startet

B-åpen 10-16

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK59.3522.39

B-åpen 17-

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering32.5512.30
2Einar Krafft MyhrenHisøy OK43.14+10.1916.26
3Therese NilsenIL Imås1.13.01+40.0627.45
4Daniel SalvesenVegårshei IL1.15.25+42.3028.40

AK-åpen

3 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein MoeTorridal IL32.409.16
2Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)33.38+0.589.33
3Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering51.28+18.4814.37
4Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)55.27+22.4715.45
Hanne NøvikVegårshei ILdiskvalifisert
Thomas FrostAlta OLikke startet

D 11-12

1 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HageliaVegårshei IL25.4313.15

D 13-14

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK28.4610.56
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)32.40+3.5412.25
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering33.38+4.5212.47
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)33.58+5.1212.54
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)35.34+6.4813.31
6Ada C StokkelandÅlgård Orientering50.13+21.2719.05
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gina HageliaVegårshei ILdiskvalifisert
Sandra Sofie TømtIL Imåsikke startet

D 15-16

3 520 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL40.3511.31
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)45.00+4.2512.47
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK48.26+7.5113.45
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering49.30+8.5514.03
5Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)1.00.48+20.1317.16
6Sara HetlandHaugesund IL Orientering1.12.58+32.2320.43
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 17-20

3 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Krafft MyhrenHisøy OK56.2116.00

D 21-

4 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenFredrikstad SK34.028.19
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering42.46+8.4410.27
3Karine VestølVegårshei IL42.48+8.4610.27
4Christina WhiteSøgne og Songdalen OK48.47+14.4511.55
5Nora JohansenHisøy OK49.52+15.5012.11
6Siri BjorvandBirkenes IL58.10+24.0814.13

D 50-

3 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve Emblem HolteGjerstad IL45.1312.50
2Tove HeimdalKonnerud IL47.55+2.4213.36
3Arnhild U. BråtenVegårshei IL48.45+3.3213.50
4Jekke LibyGjerstad IL49.32+4.1914.04
Gro Hege LudvigsenMåren OKdiskvalifisert

D 80-

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H 9-10

1 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Otto Johansen SmedsaasHisøy OKfullført

H 13-14

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)22.008.21
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)23.23+1.238.53
3Emil NygårdBirkenes IL24.22+2.229.15
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb28.01+6.0110.39
5Lars BirkenesBirkenes IL33.56+11.5612.54
6Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)42.00+20.0015.58
7Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL44.22+22.2216.52
8Oskar HageliaVegårshei IL1.19.33+57.3330.14

H 15-16

3 520 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)33.449.35
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)34.13+0.299.43
3Øyvind LamarkGanddal IL36.08+2.2410.15
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)36.24+2.4010.20
5Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)38.20+4.3610.53
6Henrik Andreas TømtIL Imås42.08+8.2411.58
7Samuel A StokkelandÅlgård Orientering47.47+14.0313.34
8Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.03.01+29.1717.54
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Eirik FrostAlta OLikke startet

H 17-20

4 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL34.188.23
2Aslak HeimdalNTNUI35.24+1.068.39
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK37.37+3.199.11
4David RundeKristiansand OK43.16+8.5810.34

H 21-

4 890 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI34.026.57
2Vegard DanielsenKristiansand OK34.22+0.207.01
3Gaute FriestadNydalens SK34.44+0.427.06
4Marius PyttenNTNUI35.12+1.107.11
5Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering35.55+1.537.20
6Ståle GjelstenKristiansand OK37.05+3.037.35
7Øystein PettersenNydalens SK37.32+3.307.40
8Olav VestølVegårshei IL40.28+6.268.16
9Einar EkelandNTNUI41.32+7.308.29
10Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK42.01+7.598.35
11Sten Åge NygårdseterVegårshei IL46.35+12.339.31
12Terje UrfjellIL Imås49.01+14.5910.01
13Georg SmedsaasHisøy OK50.37+16.3510.21
14Stein-Erik ScheieOK Sør51.07+17.0510.27
15Per Kristian TømtIL Imås52.10+18.0810.40
16Martin BråtenVegårshei IL1.05.43+31.4113.26
17Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.14.23+40.2115.12
John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
Per Olav NærestadIF Traumadiskvalifisert

H 40-

4 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen BirkenesBirkenes IL40.389.56
2Kim RichterSandnes IL (Rogaland)49.49+9.1112.10
3Jakob HageliaVegårshei IL51.17+10.3912.32
4Jørn BerganVegårshei IL52.03+11.2512.43
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 50-

4 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma39.449.42
2Helge HodnemyrIL Vindbjart47.13+7.2911.32
3Svein Roar JonsmyrBirkenes IL54.11+14.2713.14

H 60-

3 520 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenKristiansand OK35.2410.03
2John HansenKristiansand OK36.20+0.5610.19
3Geir Holm GundersenKonnerud IL38.50+3.2611.01
4Peter KlavenessMåren OK40.05+4.4111.23
5Trygve LølandBirkenes IL40.48+5.2411.35
6Morten HulløenKristiansand OK42.58+7.3412.12
7Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse43.53+8.2912.28
8Jens Arild  KrokenVegårshei IL46.33+11.0913.13
9Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering46.39+11.1513.15
10Bjørn StormoenBirkenes IL47.37+12.1313.31
11Stein TurtumøygardMåren OK1.13.07+37.4320.46
Stein CowardOK Sørikke startet
Kjell SandåkerIL Imåsikke startet

H 70-

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn PettersenGjerstad IL30.3213.02
2Øyvin SimonsenIL Imås32.14+1.4213.46

H 80-

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL47.1220.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor