Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 3
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: tirsdag 9 juni 2020

Klasser: Visa alla | N | H-16C | D-16C | 17-C | H-16AB | D-16AB | 17-AB

Nybegynner

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre DalGrue IL32.1517.55
2Andrea Tangen HoltetEidskog OL33.39+1.2418.41

H-16C

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL25.399.30
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL28.31+2.5210.33
3Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange30.00+4.2111.06
4Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL43.18+17.3916.02

D-16C

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Briskerud HasselvoldGrue IL34.4912.53

17-C

2 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John TangenEidskog OL27.5310.19
2Inger SvalandOL Vallset/Stange32.56+5.0312.11
3Kai Jostein BergersenEidskog OL35.17+7.2413.04
4Anne Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK35.59+8.0613.19
5Jan Otto SætabergetLunderseter IL36.39+8.4613.34
6Tina Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK37.59+10.0614.04
7Anita DalGrue IL48.10+20.1717.50
8Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL49.06+21.1318.11
9Oddvar GravingenOK Hierne49.15+21.2218.14
10Roar SætabergetLunderseter IL50.44+22.5118.47
11Oddbjørn BergersenEidskog OL1.01.58+34.0522.57
12Berit DalheimLunderseter IL1.07.10+39.1724.52

H-16AB

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Børke SætabergetVang OL52.4313.10

D-16AB

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth Malin DalGrue IL1.10.3817.39

17-AB

4 000 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Perder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK26.236.35
2Eivind LandeEidskog OL32.30+6.078.07
3Sigurd DæhliLøten o-lag33.53+7.308.28
4Stein Arne NegårdVang OL37.14+10.519.18
5Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering37.26+11.039.21
6Jon Ivar BergersenEidskog OL38.07+11.449.31
7Bjørn KarlstadBrandval/Kongsvinger OK39.16+12.539.49
8Antti JokinenBrandval/Kongsvinger OK39.54+13.319.58
9Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering40.47+14.2410.11
10Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK41.45+15.2210.26
11Ole RongstadBrandval/Kongsvinger OK43.07+16.4410.46
12Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK44.53+18.3011.13
13Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK45.16+18.5311.19
14Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF45.52+19.2911.28
15Knut EngenRaumar Orientering46.20+19.5711.35
16Tor SlobergseterAustmarke IL46.41+20.1811.40
17Julie Finsrud LandeEidskog OL47.11+20.4811.47
18Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering47.22+20.5911.50
19Berit BillingsøBrandval/Kongsvinger OK49.23+23.0012.20
20Ida EngenRaumar Orientering53.02+26.3913.15
21Lis DæhliLøten o-lag54.41+28.1813.40
22Jan Åsmund SætabergetVang OL54.42+28.1913.40
23Niklas StolpeEidskog OL57.05+30.4214.16
24Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.02.42+36.1915.40
25Mikkel AasnessOdal OL - Orientering1.04.32+38.0916.08
Tore JørgensenHamar OKdiskvalifisert
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor