Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 8 - Sagelva (flyttet dato og sted)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 8 - Sagelva (flyttet dato og sted)
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: onsdag 24 juni 2020

Klasser: Visa alla | N | C | B | A-4 | A-6

N-løype (1,5 km)

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering55.3634.45
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering54.3734.08

C-løype (2 km)

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Julian KnutssønBodø og Omegn IF Orientering1.10.3832.06
2Odin Andre Bolsøy WendelBodø og Omegn IF Orientering1.11.02+0.2432.17

B-løype (3 km)

3 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering41.0413.14
2Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering48.07+7.0315.31
3Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering48.29+7.2515.38
4Anders KureBodø og Omegn IF Orientering50.18+9.1416.13
5Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering50.55+9.5116.25
6Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering53.26+12.2217.14
7Rita NjållaTverlandet IL54.26+13.2217.33
8Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering57.02+15.5818.23
9Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering59.59+18.5519.20
10Richard KringhaugValnesfjord IL1.07.03+25.5921.37
11Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.07.16+26.1221.41
12Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.13.44+32.4023.47
13Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.32.28+51.2429.49
14Sigrid NjållaTverlandet ILdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering39.569.44
2Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering48.05+8.0911.43
3Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering48.56+9.0011.56
4Kenneth VikenTverlandet IL50.14+10.1812.15
5Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering51.41+11.4512.36
6Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering52.23+12.2712.46
7Audun SelnesBodø Bauta Løpeklubb58.47+18.5114.20
8Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.00.34+20.3814.46
9Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering1.01.25+21.2914.58
10Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1.02.00+22.0415.07
11Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering1.02.50+22.5415.19
12Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.03.17+23.2115.26
13Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1.06.20+26.2416.10
14Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.09.17+29.2116.53
15Bjørn-Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orientering1.11.17+31.2117.23
16Martha Kalvig SkoganNydalen SK1.12.00+32.0417.33

A-løype (6 km)

6 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriNTNUI45.117.10
2Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering46.07+0.567.19
3Jakob Kalvig SkoganNTNUI48.29+3.187.41
4Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering54.12+9.018.36
5Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering57.22+12.119.06
6Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag57.28+12.179.07
7Håvard BergTverlandet IL1.02.10+16.599.52
8Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.06.28+21.1710.33
9Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering1.12.44+27.3311.32
10Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag1.14.57+29.4611.53
11Jørn K RemloIL Siso1.25.23+40.1213.33
12Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor