Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint Riska

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint Riska
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 20 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | H 70-

N-åpen

800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ella MelbergÅlgård Orienteringfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Noa StokkelandÅlgård Orienteringfullført
Tea StokkelandÅlgård Orienteringfullført

C-åpen 17-

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning RavndalGanddal IL13.078.44
2Maria PettersenGanddal IL17.00+3.5311.20

D 9-10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)20.2813.38
Lea StokkelandÅlgård Orientering14.229.34
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering17.3111.40
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 11-12

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)14.078.18
2Maren OftedalÅlgård Orientering14.23+0.168.27

D 13-14

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14.138.21
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering15.41+1.289.13
3Julie Mydland HellandEgersund OK16.00+1.479.24
4Miriam SveenHaugesund IL Orientering16.59+2.469.59
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.16+3.0310.09
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 15-16

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL12.147.11
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)12.27+0.137.19
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)13.31+1.177.57
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering14.28+2.148.30
5Sara HetlandHaugesund IL Orientering23.02+10.4813.32
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-

2 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14.296.53
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL14.43+0.147.00
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.09+0.407.12
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.12+1.437.42
5Ingrid LamarkGanddal IL16.32+2.037.52
6Jane Mydland HellandEgersund OK17.02+2.338.06
7Madli HjermannHaugesund IL Orientering17.16+2.478.13
8Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb17.20+2.518.15
9Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb17.22+2.538.16
10Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)17.27+2.588.18
11Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.16+4.479.10
12Ida KolstøEgersund OK19.46+5.179.24
13Mariann SveinsvollGanddal IL22.40+8.1110.47
14Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering23.08+8.3911.00
15Berit-Kristine LimaGanddal IL23.39+9.1011.15
16Silje SolevågSandnes IL (Rogaland)25.12+10.4312.00
17Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb40.30+26.0119.17
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubbikke startet
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 50-

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK14.448.40
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)16.04+1.209.27
3Vibeke LamarkGanddal IL18.36+3.5210.56
4Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb21.54+7.1012.52

D 60-

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb16.599.59
2Ann Karin TjørhomGanddal IL17.36+0.3710.21
Liv-Grete ObrestadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 70-

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb19.5611.43
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb21.34+1.3812.41
3Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb24.50+4.5414.36

H 9-10

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emil Fotland KolstøEgersund OK15.3310.22
Jakob MelbergÅlgård Orientering24.4916.32
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)28.3819.05
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)15.0510.03
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)20.4613.50

H 11-12

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip SveenHaugesund IL Orientering14.058.17
2Markus Mydland HellandEgersund OK21.44+7.3912.47

H 13-14

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.517.33
2Livar OftedalÅlgård Orientering18.03+5.1210.37
3Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)18.20+5.2910.47
4Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)19.07+6.1611.14
5Marius RøddeGanddal IL26.46+13.5515.44
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 15-16

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12.596.10
2Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.05+1.066.42
3Edvin AakreEgersund OK14.24+1.256.51
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.43+1.447.00
5Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.08+2.097.12
6Øyvind LamarkGanddal IL16.09+3.107.41
7Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)16.42+3.437.57
8Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)19.49+6.509.26
9Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)20.09+7.109.35
Samuel A StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-

2 400 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL13.385.40
2Johan Christie ØrkeNTNUI14.00+0.225.50
3Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering14.15+0.375.56
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.28+0.506.01
5Tobias RøddeGanddal IL14.49+1.116.10
6Fredrik OmdalGanddal IL14.54+1.166.12
7Morten Bjerga SundliGanddal IL15.12+1.346.20
8Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb15.21+1.436.23
9Erik LimaGanddal IL15.43+2.056.32
10Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb15.44+2.066.33
11Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)16.06+2.286.42
11Markus Andreas BreivoldGanddal IL16.06+2.286.42
13Kenneth WesterheimStord Orientering16.11+2.336.44
14Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering16.18+2.406.47
15Joar EilevstjønnGanddal IL17.02+3.247.05
16Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)17.24+3.467.15
17Kim RichterSandnes IL (Rogaland)17.31+3.537.17
18Andreas Nybak UrdalGanddal IL18.14+4.367.35
19Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb18.21+4.437.38
20Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.28+4.507.41
21Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)18.38+5.007.45
22Ole Kristian TaksdalGanddal IL19.17+5.398.02
23Trond Sigurd FotlandEgersund OK19.41+6.038.12
24Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering19.57+6.198.18
25Sturla StokkelandÅlgård Orientering20.26+6.488.30
26Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)21.36+7.589.00
27Jørgen WesterheimStord Orientering25.26+11.4810.35
28Erik Utne VieHaugesund IL Orientering29.24+15.4612.15
29Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)31.10+17.3212.59
Jørgen BreivoldGanddal ILdiskvalifisert
Olav HellandEgersund OKdiskvalifisert

H 50-

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb15.367.25
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb16.03+0.277.38
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb16.10+0.347.41
4Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)17.18+1.428.14
5Trond LamarkGanddal IL17.20+1.448.15
6Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb17.41+2.058.25
7Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.08+2.328.38
8Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb18.32+2.568.49
9Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)19.10+3.349.07
10Tore RøddeGanddal IL21.13+5.3710.06
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL16.538.02
2Ove OalandGanddal IL21.36+4.4310.17
3Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)23.49+6.5611.20
4Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)26.07+9.1412.26
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 70-

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering17.3410.20
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb18.40+1.0610.58
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.42+1.0811.00
4Kjell SvihusGanddal IL19.04+1.3011.12
5Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb19.53+2.1911.41
6Arne BrandsbergEgersund OK44.38+27.0426.15
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor