Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 28 juni 2020

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 8 Hours! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Skygge

N-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sverre Nordgård Leiren Byåsen ILfullført
Ingvild Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orienteringfullført
Ville Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Ole Torpe VassendenStjørdals-Blink Orienteringfullført
Simon Mitchell IversenVerdal OKikke startet

C-åpen 10-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Andreas SundalByåsen IL29.50

C-åpen 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL33.15
2Heidi Krogstad StendahlFrol IL39.02+5.47
3Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK43.51+10.36
4Trond IversenVerdal OK1.01.52+28.37

B-åpen 10-16

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
William Mitchell IversenVerdal OK32.489.56

B-åpen 17-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune SævikStjørdals-Blink Orientering37.4111.25
2Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL58.04+20.2317.35
3Trond TaraldsenMalvik IL59.27+21.4618.00

AK-åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein HaugFrol IL39.42
2Guro TorpeFrol IL41.03+1.21
3Guro SundalByåsen IL42.18+2.36
4Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL45.46+6.04
5Jon Marius IversenVerdal OK48.38+8.56
6Arne Inge KolstadWing OK50.49+11.07
7Synne FossøyNTNUI54.25+14.43
8Arild HeggesetFreidig1.01.17+21.35
9Jørgen StenvikByåsen IL1.07.45+28.03

AL-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd StenvikByåsen IL1.09.54
Lars Sandstad SkjesetFrol ILdiskvalifisert

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL25.51
2Malin RianStjørdals-Blink Orientering32.07+6.16
3Noelle HendersonSteinkjer OK37.03+11.12

D 13-14

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering34.3010.27
2Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering39.04+4.3411.50

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin Nordgård LeirenByåsen IL46.48
2Sigrid HaugskottOL Trollelg47.14+0.26

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg38.52

D 21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL56.15
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.04.03+7.48
3Ingrid OkkenhaugNTNUI1.17.54+21.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Ane Nielsen SolbergNTNUI1.21.03+24.48
5Hildegunn HeggøyNTNUI1.25.39+29.24

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg44.25
2Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering48.40+4.15
3Gøril EideByåsen IL55.00+10.35
4Kari Solem AuneByåsen IL57.08+12.43

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone AlmåsIL Leik43.35
2Mette WanvikSBO48.41+5.06
3Monica HægstadSBO49.01+5.26
4Hilde ForbordMalvik IL51.15+7.40
5May Toril MoenOL Trollelg1.10.34+26.59
6Maj-Lisbet RønningFreidig1.15.20+31.45

D 60-

3 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL34.2910.32
2Reidun Fallan SmaavikFreidig1.02.13+27.4419.01
Gerd BjørsethKrokstadøra ILbrutt

D 70-

3 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering46.1714.09

H 9-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL30.52
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringbrutt

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering22.34
2Vegard SundalByåsen IL25.14+2.40
3Jonas AlstadFrol IL25.17+2.43
4Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK25.33+2.59
5Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering25.37+3.03
6Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering26.31+3.57
7Dagfinn StenvikByåsen IL33.52+11.18
8Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering35.09+12.35
9Mateo HendersonSteinkjer OK42.45+20.11

H 13-14

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Filip Mitchell IversenVerdal OK26.077.54
2Alf Petter LynumFreidig26.34+0.278.03
3Håkon HallanOK Skøynar38.50+12.4311.46
4Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK47.01+20.5414.14

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ådne Krogstad StendahlFrol IL44.01
2Magnus AlstadFrol IL50.09+6.08
3Jørgen AuneByåsen IL1.00.52+16.51
4Aleksander Tanem IversenVerdal OK1.05.13+21.12

H 17-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL51.03
2Hallvar HallanOK Skøynar59.52+8.49
3Håvard VeieOK Skøynar1.03.56+12.53
4Erlend AuneByåsen IL1.12.59+21.56
5Petter Andreas LonaWing OK1.31.40+40.37

H 21-

9 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas SølbergIL Leik58.146.07
2Håvard Sandstad EidsmoFreidig1.01.17+3.036.27
3Sindre JohannessenFrol IL1.06.46+8.327.01
4Ola KeiseråsIL Leik1.10.00+11.467.22
5Isak BergsetFrol IL1.10.25+12.117.24
6Halvor LundFreidig1.38.02+39.4810.19
7Jérôme SoulardByåsen IL2.14.09+1.15.5514.07
Mattis HoltFreidigikke startet
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SKikke startet

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig53.44
2Torgeir AuneByåsen IL1.00.22+6.38
3Rolf AlstadFrol IL1.01.03+7.19
4Børge LeirenByåsen IL1.06.34+12.50
5Fredrik PerssonWing OK1.11.33+17.49
6Eivind LonaWing OK1.22.02+28.18
Johan IvarssonFreidigikke startet

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun BakkMelhus IL36.23
2Anton BjartnesVerdal OK36.49+0.26
3Frode HaugskottOL Trollelg42.25+6.02
4Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK43.16+6.53
5Arild H ClausenFreidig43.58+7.35
6Bjørnar LynumFreidig45.09+8.46
7Einar LundVerdal OK45.57+9.34
8Rune StræteWing OK46.31+10.08
9Petter GullikstadRøros IL47.13+10.50
10Jan HageIL Leik51.32+15.09
11Frode SjøvoldRøros IL53.27+17.04
12Terje SchjølbergRøros IL1.05.25+29.02
13Harald StorrønningByåsen IL1.12.41+36.18

H 70-

3 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadFreidig37.5711.36
2Roar ForbordMalvik IL41.50+3.5312.47
3Anders WaageFreidig41.57+4.0012.49
4Nils Olav VennevikFreidig44.54+6.5713.43

Skygge

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode SundalByåsen ILfullført
2Eirin Benum LuongSteinkjer OKfullført
3Tanja Benum HendersonGjø-Vard OLfullført
4Tor HendersonVerdal OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor