Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 5 september 2020

H17

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 11.13.31
1. Fredrik Omdal23.56123.561
2. Morten Bjerga Sundli23.59147.55100.00
3. Tobias Rødde25.3611.13.31100.00
2Sandnes IL (Rogaland) 11.21.34+8.03
1. Magnus Landstad28.143+4.1828.143+4.18
2. Sigurd R. Oftedal26.152+2.1654.292-1+6.34+2.16
3. Jon Duncan27.053+1.291.21.3420+8.03+1.29
3Ganddal IL 21.23.08+9.37
1. Markus Andreas Breivold26.542+2.5826.542+2.58
2. Arild Aasheim30.335+6.3457.273+1+9.32+6.34
3. Erik Lima25.412+0.051.23.0830+9.37+0.05
4Stavanger Orienteringsklubb 11.30.17+16.46
1. Harald Kalager28.314+4.3528.314+4.35
2. Martin Blystad32.517+8.521.01.2240+13.27+8.52
3. Jack Kosky28.555+3.191.30.1740+16.46+3.19
5Ganddal IL 31.33.14+19.43
1. Fredrik Sandal33.276+9.3133.276+9.31
2. Øyvind Lamark29.043+5.051.02.315-1+14.36+5.05
3. Aart Joakim in't Veld30.436+5.071.33.1450+19.43+5.07
6Haugesund IL Orientering 11.37.36+24.05
1. Sigleif Steinsvåg33.587+10.0233.587+10.02
2. Knut Steffen Kvala29.124+5.131.03.1070+15.15+5.13
3. Snorre Eikeland34.267+8.501.37.366-1+24.05+8.50
7Ganddal IL 51.42.33+29.02
1. Mathieu McGuire36.078+12.1136.078+12.11
2. Tallak Langmyr38.108+14.111.14.1780+26.22+14.11
3. Oddvar Taksdal28.164+2.401.42.337-1+29.02+2.40
8Sandnes IL (Rogaland) 21.58.17+44.46
1. Tor Gunnar Aksland30.455+6.4930.455+6.49
2. Kim Richter32.226+8.231.03.076+1+15.12+8.23
3. Ole Morten Thingbø55.108+29.341.58.178+2+44.46+29.34
9Egersund OK 12.27.31+1.14.00
1. Kjetil Torgersen35.369+11.4035.369+11.40
2. Olav Helland1.06.089+42.091.41.4490+53.49+42.09
3. Gunnar Petterson45.479+20.112.27.3190+1.14.00+20.11
Ganddal IL 4diskvalifisert
1. Thomas Barvik Mælanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Andreas Nybak Urdaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jørgen Breivolddiskvalifisertdiskvalifisert

D17

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 11.12.37
1. Ingrid Lamark23.41123.411
2. Anna Taksdal24.22148.03100.00
3. Aud Hognestad Taksdal24.3411.12.37100.00
2Stavanger Orienteringsklubb 11.34.24+21.47
1. Wenche Margrethe Sæbbø31.562+8.1531.562+8.15
2. Dina Torgersen35.542+11.321.07.5020+19.47+11.32
3. Tone Torgersen26.342+2.001.34.2420+21.47+2.00
Sandnes IL (Rogaland) 1diskvalifisert
1. Ragnhild Richterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingeborg Wathnediskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

H156

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ålgård Orientering 11.27.46
1. Sturla Stokkeland27.203+3.3727.203+3.37
2. Harry Breiland36.274+6.221.03.472-1+6.25+2.48
3. Odd Fuglestad23.5911.27.461-1-6.25
2Stavanger Orienteringsklubb 11.32.06+4.20
1. Kjetil Wirak27.172+3.3427.172+3.34
2. Arne Kristian Espedal30.05157.221-1-3.34
3. Morten Sørli Ronæss34.443+10.451.32.062+1+4.20+4.20
3Sandnes IL (Rogaland) 11.41.46+14.00
1. Rune Christiansen31.364+7.5331.364+7.53
2. Sveinung Svebestad33.522+3.471.05.283-1+8.06+0.13
3. Jon Myklebost36.185+12.191.41.4630+14.00+5.54
4Stavanger Orienteringsklubb 21.46.08+18.22
1. Bjørn Alsaker34.565+11.1334.565+11.13
2. Pål Bårdsen36.173+6.121.11.134-1+13.51+2.38
3. Bertrand Denieul34.554+10.561.46.0840+18.22+4.31
5Ganddal IL 11.48.32+20.46
1. Henning Sundby23.43123.431
2. Per Frode Sandal55.535+25.481.19.365+4+22.14+22.14
3. Trond Lamark28.562+4.571.48.3250+20.46-1.28
6Egersund OK 12.12.02+44.16
1. Jarl Gaute Aase46.136+22.3046.136+22.30
2. Jan Hetland54.137+24.081.40.267+1+43.04+20.34
3. Geir Frøytlog31.366+7.372.12.026-1+44.16+1.12
7Stavanger Orienteringsklubb 32.13.15+45.29
1. Anders Thengs Kristensen50.517+27.0850.517+27.08
2. Svein Glendrange46.006+15.551.36.516-1+39.29+12.21
3. Ivar Johan Larsen36.247+12.252.13.157+1+45.29+6.00

D156

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 11.36.03
1. Ann-Cathrin Nybak Urdal28.35128.351
2. Ann Karin Tjørhom35.2811.04.03100.00
3. Vibeke Lamark32.0011.36.03100.00
2Egersund OK 12.16.23+40.20
1. Hilde Hetland56.153+27.4056.153+27.40
2. Inger Skretting Opstad42.102+6.421.38.2530+34.22+6.42
3. Ingunn Voilås37.582+5.582.16.232-1+40.20+5.58
3Stavanger Orienteringsklubb 12.19.31+43.28
1. Gry Vikhamar Thengs52.202+23.4552.202+23.45
2. Haldis Olaug Glendrange45.303+10.021.37.5020+33.47+10.02
3. Turid Nystrøm41.413+9.412.19.313+1+43.28+9.41

D13-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 11.07.32
1. Selma Lothine Fridheim Torp26.26126.261
2. Amalie Wathne Thingbø22.072+1.0648.332+1+0.13+0.13
3. Julie Aksland18.5911.07.321-1-0.13
2Haugesund IL Orientering 11.27.47+20.15
1. Sara Hetland35.564+9.3035.564+9.30
2. Miriam Sveen24.393+3.381.00.353-1+12.15+2.45
3. Selma Steinsvåg27.122+8.131.27.472-1+20.15+8.00
3Sandnes IL (Rogaland) 21.42.15+34.43
1. Evelyn Fernandes Nødland27.192+0.5327.192+0.53
2. Mari Richter21.01148.201-1-0.53
3. Oda Fjermestad Helgesen53.553+34.561.42.153+2+34.43+34.43
Egersund OK 2fullført
1. Synne Skeie Petterson35.503+9.2435.503+9.24
2. Thea Beate Puntervold31.444+10.431.07.344+1+19.14+9.50
3. fullførtfullført
Egersund OK 1diskvalifisert
1. Ada C Stokkelanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Karine Aarstad Torgersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Julie Mydland Hellanddiskvalifisertdiskvalifisert

D/H 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 440.48
1. Aslak Wathne24.49124.491
2. Trygve Skumlien Myrland15.594+8.5240.48100.00
2Sandnes IL (Rogaland) 343.14+2.26
1. Sindre Wathne36.075+11.1836.075+11.18
2. Oliver Duncan7.07143.142-3+2.26-8.52
3Sandnes IL (Rogaland) 144.29+3.41
1. Emil Wathne Thingbø29.054+4.1629.054+4.16
2. Magnus Haug15.243+8.1744.293-1+3.41-0.35
4Sandnes IL (Rogaland) 247.26+6.38
1. Sjur Undheim28.403+3.5128.403+3.51
2. Vebjørn Oftedal18.465+11.3947.264+1+6.38+2.47
5Ganddal IL 148.24+7.36
1. Peder Orstad24.522+0.0324.522+0.03
2. Hanna in't Veld23.326+16.2548.245+3+7.36+7.33
6Sandnes IL (Rogaland) 549.42+8.54
1. Magnus Sæterås41.136+16.2441.136+16.24
2. Thomas Duncan8.292+1.2249.4260+8.54-7.30
7Haugesund IL Orientering 11.14.36+33.48
1. Halvard Kristoffer Aase50.587+26.0950.587+26.09
2. Filip Sveen23.387+16.311.14.3670+33.48+7.39
8Ganddal IL 21.50.54+1.10.06
1. Inger Roth59.508+35.0159.508+35.01
2. Karen Orstad51.048+43.571.50.5480+1.10.06+35.05

H13-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 155.38
1. Andreas Vistnes Myklebost21.523+2.0121.523+2.01
2. Kalle Jongenburger15.55137.471-2-2.01
3. Markus Richter17.51155.38100.00
2Sandnes IL (Rogaland) 21.02.40+7.02
1. Stian Haugvaldstad19.51119.511
2. Ola Wathne Thingbø18.002+2.0537.512+1+0.04+0.04
3. Jonas Vistnes Myklebost24.494+6.581.02.4020+7.02+6.58
3Sandnes IL (Rogaland) 31.04.10+8.32
1. Peter Sæbbø27.015+7.1027.015+7.10
2. Joel Skoge18.383+2.4345.393-2+7.52+0.42
3. Omund Thu Landstad18.312+0.401.04.1030+8.32+0.40
4Egersund OK 11.05.33+9.55
1. Samuel A Stokkeland19.542+0.0319.542+0.03
2. Odin Horpestad26.154+10.2046.094+2+8.22+8.19
3. Edvin Aakre19.243+1.331.05.3340+9.55+1.33
5Sandnes IL (Rogaland) 41.37.47+42.09
1. Simon Fjermestad Helgesen24.104+4.1924.104+4.19
2. Idar Jongenburger43.565+28.011.08.065+1+30.19+26.00
3. Gabriel Årsvoll29.415+11.501.37.4750+42.09+11.50

Åpen

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 12.09.58
1. Trine Bolstad Scheie29.07129.071
2. Kristin Barvik59.4211.28.49100.00
3. Ådne Orstad41.0912.09.58100.00
2Ganddal IL 32.34.24+24.26
1. Kristin Breivold31.582+2.5131.582+2.51
2. Maria Nilsson Rødde1.21.142+21.321.53.1220+24.23+21.32
3. Mariann Sveinsvoll41.122+0.032.34.2420+24.26+0.03
Ganddal IL 2diskvalifisert
1. Arild Svihusdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tore Røddediskvalifisertdiskvalifisert
3. Jan Henrik Neuenkirchendiskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 1diskvalifisert
1. Dag Abel Sveendiskvalifisertdiskvalifisert
2. diskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor