Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 24 mai 2011

Klasser: Visa alla | D13-15 | D16-18 | D19 | D40 | D60 | DN | H13-15 | H16-18 | H19 | H40 | H60 | HN

D13-15

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke RykkjeFana IL18.47
2Sigrid SøvikIL Gneist18.53+0.06
3Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.23+0.36
4Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist21.30+2.43
5Line LaurantsenIL Gneist21.31+2.44
6Vilde SkageIL Gneist21.50+3.03
7Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett22.12+3.25
8Ingunn Torød BusetIL Gneist23.58+5.11
9Elise DigernesIL Gneist24.28+5.41
10Katrine MolvikIL Gneist25.41+6.54
11Julie AskelandFana IL30.06+11.19
12Anne Mathilde W. Lokøen KnudsenIL Gneist34.50+16.03
13Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett39.07+20.20
14Bettine Sognnes CarlsenVaregg Fleridrett39.31+20.44
15Seble Josefin HagenVaregg Fleridrett40.08+21.21

D16-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanne RaknerVaregg Fleridrett15.27
2Elise RognsvågFana IL19.04+3.37
3Ingelinn MolvikIL Gneist21.01+5.34
4Marie DymbeIL Gneist30.42+15.15

D19

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett14.42
2Kari SvingheimVaregg Fleridrett15.06+0.24
3Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett16.17+1.35
4Ragnhild Lund-JohansenVaregg Fleridrett18.13+3.31
5Siri Sjødin DrangeAskøy OL18.26+3.44
6Torill Sjødin DrangeAskøy OL18.40+3.58
7Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett19.25+4.43
8Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett19.33+4.51
9Gunhild ForlandBSI - Orientering20.44+6.02
10Ann-Elin BendiksenFana IL21.34+6.52
11Silje RognsvågFana IL22.38+7.56

D40

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenIL Gneist16.30
2Lise RollFana IL17.51+1.21
3Turid RognsvågFana IL17.55+1.25
4Nina GogaBergens TF18.04+1.34
5Ingrid SandvollIL Gneist18.18+1.48
6Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett19.08+2.38
7Nina SoligardBergens TF20.24+3.54
8Mette RogneVaregg Fleridrett24.01+7.31
9Anne WestergårdVaregg Fleridrett24.11+7.41
10Gro Birkeland SøvikIL Gneist25.21+8.51
11May-Lill DammTIF Viking25.54+9.24
12Siri Elisabet HelleFana IL26.10+9.40
13Anne GjestemoenBergens TF28.27+11.57
14Marianne DymbeIL Gneist31.30+15.00
15Gerd KvaleIL Gneist34.29+17.59
16Nina Lokøen KnudsenIL Gneist34.41+18.11

D60

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF22.26
2Kjellaug HodnekvamBergens TF24.36+2.10
3Kari SecherBergens TF26.57+4.31
4Ingrid RollFana IL37.40+15.14

DN

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie Mathilde UllernFana IL14.13
2Julie Roll TørnqvistFana IL16.28+2.15

H13-15

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett14.09
2Olav EkrheimFana IL14.26+0.17
3Jakob EiknerFana IL15.36+1.27
4Knut UtneFana IL16.57+2.48
5Sondre DammTIF Viking17.16+3.07
6Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.06+3.57
7Øyvind JohannessenIL Gneist18.19+4.10
8Fredrik Øverland HatlingFana IL20.25+6.16
9Erik DymbeIL Gneist20.35+6.26
10Sander ClaussenFana IL21.10+7.01
11Bjørnar AlmelandFana IL21.52+7.43
12Bjørn KvaleIL Gneist23.06+8.57
13Mathias RosenlundFana IL24.46+10.37
14Olav Hopsdal BreisteinBergens TF31.16+17.07
15Egil Lokøen KnudsenIL Gneist35.50+21.41

H16-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre KongsgårdIL Gneist14.15
2Mads ClaussenFana IL14.22+0.07
3Per Ola OttesenVaregg Fleridrett14.32+0.17
4André DyrstadIL Gneist17.25+3.10

H19

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett12.27
2Magne KnudsenIL Gneist12.44+0.17
3Thierry MattheyIL Gular13.01+0.34
4Ørjan RykkjeFana IL13.10+0.43
5Lasse SolheimVaregg Fleridrett13.20+0.53
6Espen RognsvågFana IL13.26+0.59
7Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett13.31+1.04
8Stian SolheimFana IL13.57+1.30
9Martin DammTIF Viking15.02+2.35
10Øistein StemmeNOR15.27+3.00
11Kasper ValestrandVaregg Fleridrett15.48+3.21
12Sturle NordeideIL Gneist16.15+3.48
13Fredrik BryneAskøy OL23.04+10.37

H40

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronny RykkjeFana IL13.53
2Sigurd EiknerFana IL14.52+0.59
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett15.08+1.15
4Kristian LøvåsVaregg Fleridrett15.49+1.56
5Kjetil DammTIF Viking15.54+2.01
6Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.10+2.17
7Eirik VikaneIL Gular16.41+2.48
8Roald LaurantsenIL Gneist16.51+2.58
9Kjell Arne AskelandFana IL17.23+3.30
10Sverre Johan NærheimIL Gular17.34+3.41
11Helge RosenlundFana IL17.37+3.44
12Ove DrangeAskøy OL17.47+3.54
13Lars FjellangerFana IL18.22+4.29
14Trond LillealternFana IL18.26+4.33
15Olav LofthusFana IL18.51+4.58
16Knut A MolvikIL Gneist19.48+5.55
17Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett19.53+6.00
18Erling StrandBergens TF21.06+7.13
19Knut GjestemoenBergens TF21.20+7.27
20Geir Olav BreisteinBergens TF24.45+10.52
Roald LaurantsenIL Gneistaktiv
Tom Eirik EikangerIL Gulardiskvalifisert
Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H60

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF20.37
2Magne RaadalFana IL21.38+1.01
3Kristian Hj. FalchIL Gular22.27+1.50
4Per VikaneFana IL23.37+3.00
5Otto Grahl-NielsenBergens TF28.04+7.27

HN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan Indrehus VikaneIL Gular19.15
2Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett23.32+4.17
3Pål ThomassenVaregg Fleridrett24.24+5.09
4Martin ThomassenVaregg Fleridrett24.30+5.15
5Mikael HansenBergens TF26.14+6.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor