Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Innlandet / Snertingdal IF Orientering
Dato: lørdag 13 juni 2020

Klasser: Visa alla | D17-20 | H17-20 | D15-16 | H15-16 | D13-14 | H13-14 | D11-12 | H11-12 | B-Åpen | C-Åpen | N-Åpen | Ledsager

D17-20

3 570 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK36.5610.20
2Martine SkjelsvikLillehammer OK36.57+0.0110.21
3Ingeborg RognstadHadeland OL37.23+0.2710.28
4Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL41.28+4.3211.36
5Emma Bangstad BergersenHamar OK59.02+22.0616.32
6Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.04.10+27.1417.58
7Marion Halvorsen NustadLillehammer OK1.06.10+29.1418.32
8Berthe TesloHadeland OL1.27.18+50.2224.27
9Carina FjellsolRingsaker OK2.06.25+1.29.2935.24
Astrid RognstadHadeland OLdiskvalifisert
Kristine KravdalGjø-Vard OLikke startet

H17-20

4 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil FrøislandVang OL32.287.31
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL34.32+2.048.00
3Even LindaasVang OL37.11+4.438.37
4Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering37.20+4.528.39
5Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL42.18+9.509.48
6Mats LindaasElverum OK42.23+9.559.50
7Sigurd KvammeOL Toten-Troll46.10+13.4210.42
8Elias ØhmanGjø-Vard OL46.18+13.5010.44
9Vegard RanestadHamar OK56.57+24.2913.12
10Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering1.08.57+36.2915.59
11Gaute LindaasElverum OK1.34.48+1.02.2021.59

D15-16

3 150 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1June Rogstad BekkevoldLøten o-lag40.3812.53
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL41.29+0.5113.10
3Henriette BergLøten o-lag44.34+3.5614.08
4Maren HenriksenVang OL45.02+4.2414.17
5Emma DåsnesVang OL46.53+6.1514.53
6Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering47.04+6.2614.56
7Emma Visted-HansenGjø-Vard OL47.20+6.4215.01
8Anne FrøislandVang OL48.59+8.2115.33
9Sunniva Alm-KristiansenVang OL57.17+16.3918.11
10Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL1.17.56+37.1824.44
Marie KravdalGjø-Vard OLikke startet

H15-16

3 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL27.207.39
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK28.09+0.497.53
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL37.28+10.0810.29
4Erik WallinSnertingdal IF Orientering53.59+26.3915.07
5Sander FjellsolRingsaker OK1.12.19+44.5920.15
6Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.27.07+59.4724.24
7Kidus GirmaElverum OK1.45.22+1.18.0229.30

D13-14

2 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Bleken RudVang OL42.0215.03
2Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL44.04+2.0215.47
3Ida Øverli StøenLillehammer OK45.55+3.5316.27
4Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering47.00+4.5816.50
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL48.49+6.4717.29
6Marie BergerLillehammer OK50.03+8.0117.56
7Lilja Celina Kjær  JørgensenLillehammer OK1.01.31+19.2922.02
8Johanne BergLøten o-lag1.10.23+28.2125.13
9Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1.17.05+35.0327.37

H13-14

2 790 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL25.099.00
2Emil Tonjer FingarsenElverum OK32.42+7.3311.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll33.54+8.4512.09
4Ola DåsnesVang OL35.33+10.2412.44
5Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange39.37+14.2814.11
6Mats LigaardenGjø-Vard OL39.59+14.5014.19
7Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK43.09+18.0015.27
8Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll48.14+23.0517.17
9Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.06.23+41.1423.47
10Sondre BorgedalRingsaker OK1.14.44+49.3526.47

D11-12

2 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane BeitdokkenLillehammer OK20.4810.08
2Tiril Østby HaaveRingsaker OK22.37+1.4911.01
3Eline KravdalGjø-Vard OL24.44+3.5612.03
4Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK26.56+6.0813.08
Frida RasmussenElverum OKdiskvalifisert

H11-12

2 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolai TesloHadeland OL22.3311.00
2Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK22.57+0.2411.11
3Johannes HøieGjø-Vard OL25.59+3.2612.40
4Lars FlaskerudOL Toten-Troll36.08+13.3517.37
5Aksel Tonjer FingarsenElverum OK40.46+18.1319.53
6Jørgen Linus HarkinnRingsaker OK41.39+19.0620.19

B-Åpen

2 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK47.0916.53
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

C-Åpen

2 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margit Norunn  BrønmoLillehammer OK24.5812.10
2Erik BeitdokkenLillehammer OK27.26+2.2813.22
3Therese HolmenSnertingdal IF Orientering29.06+4.0814.11
4Anders Hasle JøranlidTorpa IL Orientering29.21+4.2314.19
5Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL30.45+5.4715.00
6Mina Hagen  ReidLillehammer OK38.46+13.4818.54
7Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL42.23+17.2520.40
8Mina HolmenSnertingdal IF Orientering59.54+34.5629.13

N-Åpen

1 230 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering45.2036.51
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL32.1126.09
0Monica JørgensenHadeland OL21.0517.08
0Oscar Johan JørgensenNOTEAM20.5917.03
0Jakob LillejordetOL Vallset/Stange20.3716.45
0Peder LillejordetOL Vallset/Stange9.447.54
0Elias Kaderka MæhlumGjø-Vard OL40.1332.41
0Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OL19.3915.58
0Borghild PaulsenOL Vallset/Stange24.5420.14
0Kristian PaulsenOL Vallset/Stange15.3712.41
0Mattis RiggenbachOL Vallset/Stange14.3911.54
0Thea RiggenbachOL Vallset/Stange34.3928.10
0Isak RimeGjø-Vard OL24.1919.46
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL26.5521.53
0Elena ØversveenSnertingdal IF Orientering21.0917.11
0Malin Ulven AndersenRingsaker OK33.1126.58
0Mina Lindvåg EngebretsenRingsaker OK33.1527.01
0Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK36.2029.32
0Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK33.3627.19
0Marte Tinasdatter JohansenLillehammer OK23.1118.50
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll13.2810.56
0Linnea L'Abée-LundLillehammer OK19.5616.12
0Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll11.239.15
0Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll11.219.13
0Martin Lien StøenLillehammer OK11.499.36
0Maren Bleken RudVang OL14.0511.26
0Sivert DåsnesVang OL17.1213.59
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL30.3824.54
0Sivert Pedersen ElverhøiVang OL30.4825.02
0Maja  HaugereidVang OL55.5545.27
0Minna  HaugereidVang OL56.0145.32
0Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL31.3525.40
0Jenni Kjelsrud EngenSnertingdal IF Orientering25.2020.35
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL21.4517.40
0Peder Melgalvis BilstadVang OL14.5812.10
0Håkon Gjessing SkjesetVang OL38.0230.55
0Julie Gjessing SkjesetVang OL25.5521.04
0Esther StenbergVang OL31.0225.13
0Mari StenbergVang OL21.4917.44
0Mari Børke SætabergetVang OL17.0713.54
Lærke Tinasdatter JohansenLillehammer OKikke startet
Ingrid JøranliTorpa IL Orienteringikke startet

Ledsager

1 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Petra KaderkovaGjø-Vard OLfullført
Linda Helen AaslundGjø-Vard OLikke startet
Mona BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet
Anne BrückOL Vallset/Stangeikke startet
Sigmund HansenGjø-Vard OLikke startet
Yngve JenackGjø-Vard OLikke startet
Hilde JørgensenNOTEAMikke startet
Ewelina LillejordetOL Vallset/Stangeikke startet
Morten LillejordetOL Vallset/Stangeikke startet
Steinar MæhlumGjø-Vard OLikke startet
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stangeikke startet
Ole-Roald RimeGjø-Vard OLikke startet
Inger SvalandOL Vallset/Stangeikke startet
Trond FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Tina JakobsenLillehammer OKikke startet
Martin JohansenLillehammer OKikke startet
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Trollikke startet
Henrik L'Abée-LundLillehammer OKikke startet
Jo Andreas LienLillehammer OKikke startet
Arne RøsteRingsaker OKikke startet
Rune SagvoldOL Toten-Trollikke startet
Kenneth BilstadVang OLikke startet
Håkon DåsnesVang OLikke startet
Roger EngenSnertingdal IF Orienteringikke startet
Øivind FrøislandVang OLikke startet
Ingvild GjessingVang OLikke startet
Ove Antvord HaugereidVang OLikke startet
Sofie JohanssonVang OLikke startet
Mari JøranliTorpa IL Orienteringikke startet
Vegar JøranlidTorpa IL Orienteringikke startet
Jan Ola PedersenVang OLikke startet
Tone Bleken RudVang OLikke startet
Anders SkjesetVang OLikke startet
Pål StenbergVang OLikke startet
Solveig StenbergVang OLikke startet
Jan Åsmund SætabergetVang OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor