Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Vindafjord Orienteringslag
Dato: søndag 13 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | H 70-

N-åpen

1 910 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hallvar Sætre FærevågHaugesund IL Orienteringfullført
Niklas Sjo HeggebøVindafjord Orienteringfullført
Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringfullført
Sofie Klungland AaserudVindafjord Orienteringfullført
Tove Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Dina SandvikVindafjord Orienteringdiskvalifisert

N2-åpen 10-16

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sara VikVindafjord Orientering21.2810.44
Thomas VikVindafjord Orientering21.3010.45

C-åpen 10-16

1 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering18.099.15
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering18.059.13
Samuel  ThorsenVindafjord Orientering23.0211.45
Erlend Tveit_Vindafjord Orientering14.457.31

B-åpen 17-

2 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Madli HjermannHaugesund IL Orientering27.4211.26
Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringikke startet

AK-åpen

2 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild SvihusGanddal IL44.0216.22

AL-åpen

3 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian AaserudVindafjord Orientering1.05.0216.17
Sigfred TveitVindafjord Orienteringdiskvalifisert
Johnny VikVindafjord Orienteringdiskvalifisert

D 9-10

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Celina Sjo HeggebøVindafjord Orientering21.3710.48
Ingrid Marie Klungland AaserudVindafjord Orientering23.4511.52
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering28.3114.15
Lea StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

D 11-12

1 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid VivelidVindafjord Orientering22.3111.29

D 13-14

2 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering26.2410.54
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering30.35+4.1112.38
3Anna VivelidVindafjord Orientering31.35+5.1113.03

D 17-

3 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kari VikingstadTorvastad IL35.518.59
2Anna TaksdalGanddal IL36.54+1.039.14
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering54.51+19.0013.44
4Anne Sofie SandvikVindafjord Orientering1.06.57+31.0616.46
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Anita SælevikVindafjord Orienteringdiskvalifisert
Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orienteringbrutt

D 50-

2 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK28.1110.28
Gro JohannessenVindafjord Orienteringikke startet

H 9-10

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL24.2812.14
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering19.139.36

H 11-12

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering16.268.23
2Filip SveenHaugesund IL Orientering17.21+0.558.51

H 13-14

2 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend TveitVindafjord Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

3 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL33.328.24
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)34.54+1.228.44
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering58.32+25.0014.40

H 17-

4 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar TonjerNydalens Skiklub33.277.26
2Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb36.44+3.178.09
3Kenneth WesterheimStord Orientering37.29+4.028.19
4Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb37.36+4.098.21
5Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering39.25+5.588.45
6Trond LamarkGanddal IL42.49+9.229.30
7Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering45.06+11.3910.01
8Erik LimaGanddal IL45.09+11.4210.02
9Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering46.00+12.3310.13
10Sturla StokkelandÅlgård Orientering47.23+13.5610.31
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringikke startet

H 50-

3 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)49.1912.21
Per Bjarne MyhreVindafjord Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar VikingstadTorvastad IL25.069.19
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb25.53+0.479.37
3Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering29.59+4.5311.08
4Magnar SætreHaugesund IL Orientering40.09+15.0314.55

H 70-

2 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering30.1011.12
2Jarle HeddelandVindafjord Orientering31.28+1.1811.41
3Kjell SvihusGanddal IL35.59+5.4913.22
4Geir HusdalTIF Viking39.19+9.0914.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor