Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Myrsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Myrsprinten
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 14 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | D17CL | H17CL

N-åpen

1 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Minna HaugereidVang OLfullført
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lagfullført
Mattis RiggenbachOL Vallset/Stangefullført
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Østfullført
Tobias SkoglundGjø-Vard OLfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Karen UrsetVang OLikke startet

D -10

1 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK21.4714.55
0Mari StenbergVang OL18.1212.27
0Maren Bleken RudVang OL13.299.14
0Mari Børke SætabergetVang OL22.2915.23

D 11-12

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK32.3412.31

D 13-14

2 650 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Bleken RudVang OL33.3712.41
2Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL37.34+3.5714.10
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL37.51+4.1414.16
4Johanne BergLøten o-lag58.58+25.2122.15

D 15-16

3 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1June Rogstad BekkevoldLøten o-lag39.5512.50
2Henriette BergLøten o-lag41.49+1.5413.26
3Anne FrøislandVang OL45.18+5.2314.33
4Maren HenriksenVang OL45.53+5.5814.45
5Emma DåsnesVang OL49.26+9.3115.53
6Sunniva Alm-KristiansenVang OL59.17+19.2219.03
7Ruth Malin DalGrue IL1.12.06+32.1123.10
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

D 17-

3 450 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie JohanssonVang OL29.028.24
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag29.40+0.388.35
3Stine Olsen KirkevikHamar OK34.05+5.039.52
4Martine SkjelsvikLillehammer OK37.30+8.2810.52
5Nina SmestadLøten o-lag41.23+12.2111.59
6Ida Feiring HaltiaTyrving IL42.45+13.4312.23
7Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK44.13+15.1112.48
8Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL48.17+19.1513.59
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert
Stine AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 17-C

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine Sønsterud BergLøten o-lag37.3414.26
2Anita DalGrue IL43.42+6.0816.48
3Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering46.06+8.3217.43
4Nina HenriksenVang OL47.50+10.1618.23
5Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering1.05.07+27.3325.02

D 17-N

1 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BjørnstadRaumar Orientering23.2216.00
2Liv SimonsenOK Øst29.01+5.3919.52

D 40-

3 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GjessingVang OL34.5111.12
2Tone Bleken RudVang OL35.58+1.0711.33
3Line Merete LibakVang OL43.32+8.4113.59
4Berit BergsetGjø-Vard OL55.29+20.3817.50
5Gunn Elin RudiHadeland OL1.08.44+33.5322.06

D 50-

2 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit BordalRingsaker OK29.1610.50
2Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK29.18+0.0210.51
3Vanja StaffOL Toten-Troll33.51+4.3512.32
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering36.53+7.3713.39
5Ida EngenRaumar Orientering38.56+9.4014.25
6Inger SvalandOL Vallset/Stange39.31+10.1514.38
7Hege FeiringTyrving IL40.33+11.1715.01
8Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK43.59+14.4316.17
9Anne-Grete AustadRaumar Orientering46.47+17.3117.19
10Anita Østgård OlsenLøten o-lag47.54+18.3817.44

D 60-

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK33.1512.18
2Kari Elisabeth NatvigNittedal OL34.59+1.4412.57
3Margrete JørandliGjø-Vard OL35.08+1.5313.00
4Gro SolnørdalRudsbygd IL35.31+2.1613.09
5Lill Ramberg SkappelLillehammer OK35.49+2.3413.15
6Lis DæhliLøten o-lag38.57+5.4214.25
7Sidsel StorihleRingsaker OK41.37+8.2215.24
8Anne SørumIndre Østfold OK45.09+11.5416.43
9Inger Marie ØygardLøten o-lag58.40+25.2521.43
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert
Bente GrøndalenHamar OKdiskvalifisert

D 70-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sylvia AndersenElverum OK43.4116.10
2Marit TyldumRudsbygd IL1.02.46+19.0523.14
3Laila SørlienVang OL1.07.32+23.5125.00
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stangediskvalifisert

H -10

1 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sivert DåsnesVang OL21.2614.40
0Kristian UrsetVang OL18.3612.44
0Aksel Bolstad CarlsonVang OL21.0914.29

H 11-12

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolai TesloHadeland OL30.0411.33
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 13-14

2 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola DåsnesVang OL30.5911.41
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange39.16+8.1714.49
3Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag48.24+17.2518.15

H 13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Olsen KirkevikHamar OK33.3712.55
2Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK46.31+12.5417.53
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 15-16

3 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK29.188.29
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL35.37+6.1910.19
3Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.14.16+44.5821.31

H 17-

4 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK28.506.51
2Kenneth BilstadVang OL30.01+1.117.08
3Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering32.49+3.597.48
4Mats LindaasElverum OK34.52+6.028.18
5Sigurd DæhliLøten o-lag36.49+7.598.45
6Even LindaasVang OL38.00+9.109.02
7Vegard RanestadHamar OK39.54+11.049.30
8Jon-Anders BordalRingsaker OK43.49+14.5910.25
9Sverre Berg LutnæsHamar OK44.44+15.5410.39
10Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering48.40+19.5011.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Harald HoviSkien OK53.58+25.0812.50
12Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering59.51+31.0114.15
13Per Ole DahlsrudNydalens SK1.03.15+34.2515.03
14Gaute LindaasElverum OK1.09.25+40.3516.31
15Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.11.53+43.0317.06
Didrik BredesenLillomarka OLdiskvalifisert
Yngve VoldenLøten o-lagikke startet
Jostein HaugOL Vallset/Stangeikke startet
Njaal Ellegaard MelbyVang OLikke startet

H 17-C

3 660 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H 17-N

1 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SimonsenOK Øst27.1818.41

H 40-

3 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Bleken RudVang OL33.589.50
2Knut JetlundVang OL39.10+5.1211.21
3Even ErlienGjø-Vard OL49.55+15.5714.28
4Jan Åsmund SætabergetVang OL52.44+18.4615.17
5Tormod KleppaLillehammer OK52.54+18.5615.20
6Torstein BergLøten o-lag1.02.23+28.2518.04

H 50-

3 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll28.279.08
2Are StrandlieGjø-Vard OL30.35+2.089.50
3Per Olav AndersenVang OL35.49+7.2211.30
4Arnstein DaleOL Vallset/Stange36.04+7.3711.35
5Håvard KvammeOL Toten-Troll36.55+8.2811.52
6Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering38.39+10.1212.25
7Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering40.25+11.5812.59
8Anders KronbergRaumar Orientering42.43+14.1613.44
9Olav BakkenØstmarka OK52.15+23.4816.48
Torbjørn LøkkenHamar OKdiskvalifisert

H 60-

2 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond OlsenLøten o-lag26.579.58
2Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL27.33+0.3610.12
3Terje GudbrandsenHamar OK28.29+1.3210.32
4Einar LienLøten o-lag30.35+3.3811.19
5Edvard DahlOL Vallset/Stange31.23+4.2611.37
6Harald ØstbyeElverum OK31.57+5.0011.50
7Erik GrøndalenHamar OK32.53+5.5612.10
8Petter GullikstadRøros IL34.44+7.4712.51
9Bård NatvigNittedal OL35.20+8.2313.05
10Tom RådahlTyrving IL36.21+9.2413.27
11Knut EngenRaumar Orientering37.13+10.1613.47
12Erik HasliSnertingdal IF Orientering41.37+14.4015.24
13Odd NysæterRingsaker OK42.49+15.5215.51
14Erik HaugenRingsaker OK43.00+16.0315.55
15Jan SveenRaumar Orientering59.24+32.2722.00

H 70-

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein NordviElverum OK33.2612.22
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering34.24+0.5812.44
3Paul Martin BergRudsbygd IL37.19+3.5313.49
4Jon TyldumRudsbygd IL45.35+12.0916.52
5Knut WikstrømRingsaker OK46.37+13.1117.15
6Knut MalmoRingsaker OK47.36+14.1017.37
7Terje MalmHamar OK52.13+18.4719.20
8Trond FeiringHamar OK57.07+23.4121.09
9Øystein SkappelLillehammer OK1.01.56+28.3022.56
10Hasse BergstrømTyrving IL1.16.35+43.0928.21
11Jon Vegard LundeLillehammer OK1.23.39+50.1330.58

D17C-Lang

3 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne BrückOL Vallset/Stange1.00.2716.30
2Gro EllegaardVang OL1.22.21+21.5422.30

H17C-Lang

3 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens-Henrik SimonsenOK Øst46.1612.38
2Roar SkoglundGjø-Vard OL59.36+13.2016.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor