Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørkedalskarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørkedalskarusellen 3
Arrangørorganisasjoner: Fossum IF / IL GeoForm / Lierbygda OL / Nydalens SK
Dato: onsdag 17 juni 2020

Klasser: Visa alla | 1630 | Lang | Mellom | 1700 | 1730 | 1800 | 1830 | Kort

Lang

5 300 m, 89 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias Thorsdal MølnvikNTNUI42.167.58
2Bjørn Anders FlågenNTNUI44.40+2.248.25
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering44.41+2.258.25
4Johan SvedbergHeming Orientering45.15+2.598.32
5Ulf BrennaHeming Orientering46.15+3.598.43
6Ulrik Astrup ArnesenNTNUI46.43+4.278.48
7Morten WettergreenFossum IF47.34+5.188.58
8Mathias NipenBækkelagets SK47.53+5.379.02
9Karl Even RyghHeming Orientering48.27+6.119.08
10Øystein HoloFossum IF49.25+7.099.19
11Tore KjølsethNydalens SK49.55+7.399.25
12Skage GrønnebergHeming Orientering50.00+7.449.26
13Espen Beer PrydzHeming Orientering50.40+8.249.33
14Kristian ØstermannHeming Orientering50.52+8.369.35
15Gjermund GravirVBIL51.01+8.459.37
16Terje MathisenOpen iT52.03+9.479.49
17Eirik Næss-UlsethHeming Orientering52.42+10.269.56
18Morten HeirFossum IF53.35+11.1910.06
19Christian GrotnesTyrving IL54.05+11.4910.12
20Karl FremstadTyrving IL54.14+11.5810.13
21Lars Erik GjeinFossum IF54.31+12.1510.17
22Eirik JørgensenTyrving IL54.42+12.2610.19
23Svein NygårdLillomarka OL54.59+12.4310.22
24Einar GisholtFossum IF55.00+12.4410.22
25Asbjørn AarvikEquinor BIL55.54+13.3810.32
25Trond LundTyrving IL55.54+13.3810.32
27Georg A. BuggePrivat56.04+13.4810.34
28Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL56.43+14.2710.42
29Pål DahleOppsal Orientering57.44+15.2810.53
30Anders Puntervold HammerFossum IF58.08+15.5210.58
31Knut BårtveitBø OL58.28+16.1211.01
32Johs HjelmstadHeming Orientering1.00.30+18.1411.24
33Lars HjermstadFossum IF1.00.48+18.3211.28
34Lars BerglundRingerike OL1.01.06+18.5011.31
35Knut Erling ØenHeming Orientering1.01.42+19.2611.38
36Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.01.43+19.2711.38
37August Syrdal ØenHeming Orientering1.01.52+19.3611.40
38Bjørn SolhjemSørkedalens IF1.02.10+19.5411.43
39Stig HeirAsker Skiklubb1.03.02+20.4611.53
40Tor Christian TallaksenPrivat1.03.33+21.1711.59
41Hans JevanordFossum IF1.03.50+21.3412.02
42Lasse ArnesenHeming Orientering1.04.48+22.3212.13
43Frode KamsvågVBIL1.04.55+22.3912.14
44Eivind RuthVBIL1.05.50+23.3412.25
45Jon LahlumIL GeoForm1.06.48+24.3212.36
46Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.06.52+24.3612.36
47Kristine ThorsengFossum IF1.07.05+24.4912.39
48Lars BaklidKonnerud IL1.07.41+25.2512.46
49Harald IweIL GeoForm1.08.43+26.2712.57
50Fredrik HøyerFossum IF1.09.53+27.3713.11
51Are EriksenOslostudentenes IK1.10.31+28.1513.18
52Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.12.07+29.5113.36
53Martin Ekholt McAdamPrivat1.13.36+31.2013.53
54Ivar RefslandTyrving IL1.14.12+31.5614.00
55Terje MelsomFossum IF1.14.24+32.0814.02
56Terje NæssFossum IF1.15.32+33.1614.15
57Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering1.15.44+33.2814.17
58Tormod BøeVBIL1.15.59+33.4314.20
59Anders FlågenHeming Orientering1.17.24+35.0814.36
59Jarand RystadHeming Orientering1.17.24+35.0814.36
61Audrun UtskarpenIL GeoForm1.17.46+35.3014.40
62Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.18.35+36.1914.49
63Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL1.20.40+38.2415.13
64Geir NummedalPrivat1.21.47+39.3115.25
65Frank Åge KippernesFFI BIL1.24.16+42.0015.53
66Johan MyglandIL GeoForm1.24.44+42.2815.59
67Sondre HaugPrivat1.27.21+45.0516.28
68Vegar HeenPrivat1.27.27+45.1116.30
69Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.34.23+52.0717.48
70Per Kristian OtterslandNydalens SK1.37.54+55.3818.28
71Martin ÅmIL GeoForm1.39.30+57.1418.46
72Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.56.15+1.13.5921.56
73Øystein ØstermannHeming Orienteringikke godkjent
74Guttorm EggeIL GeoFormikke godkjent
75Bjørn Henning GrandalTyrving ILikke godkjent
76Bjørn GrindeIL GeoFormikke godkjent
77Erik ThorstensenIL GeoFormikke godkjent
78Frode JohansenEquinor BILikke godkjent
79Are FagerhaugPrivatikke godkjent
80Tarjei VollsetHeming Orienteringikke godkjent
81Eline BryneHeming Orienteringikke godkjent
83Gløer O WinsvoldSentrum OKikke godkjent
85Mikkel BerglundRingerike OLikke godkjent
87Maria BrodinFossum IFikke godkjent
Bent Sande KvermeFossum IFikke godkjent
Astrid Stokka BeekHeming Orienteringikke godkjent
Erik RåbergFossum IFikke godkjent
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orienteringikke godkjent
Erik SauarIL Kollikke godkjent

Mellom

3 500 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Mo ØstgrenGeoform31.058.52
2Espen AubertOppsal Orientering34.05+3.009.44
3Erlend SommerheinFossum IF35.41+4.3610.11
4Kjell MarksetIL Koll37.43+6.3810.46
5Torunn Drage RotiFossum IF38.23+7.1810.58
6Eirik TandrevoldFossum IF38.28+7.2310.59
7Pål TherkelsenPrivat39.06+8.0111.10
8Fridtjof JebsenFossum IF39.16+8.1111.13
9Malene Teresia JebsenHeming Orientering39.39+8.3411.19
10Johan JebsenHeming Orientering41.40+10.3511.54
11Paul SolheimPrivat41.57+10.5211.59
12Signe Astrup ArnesenHeming Orientering42.11+11.0612.03
13Marianne NjåsteinTyrving IL42.15+11.1012.04
14Per Kristian EkebergTyrving IL42.29+11.2412.08
15Ingrid JebsenFossum IF42.58+11.5312.16
16Nanna NorderudNTNUI44.03+12.5812.35
17Thor NorderudTyrving IL44.05+13.0012.35
18Tor RingstadHedrum OL44.56+13.5112.50
19Kjersti SkantzeTyrving IL44.59+13.5412.51
20Lucie StørmerFossum IF45.37+14.3213.02
21Elise ThorsengFossum IF46.08+15.0313.10
22Martin GranlyLillomarka OL46.16+15.1113.13
23Gunde TumelionisFossum IF46.29+15.2413.16
24Ann Elin FlågenHeming Orientering47.21+16.1613.31
25Toril HallanLillomarka OL47.39+16.3413.36
26Anna BrodinSävedalens AIK47.50+16.4513.40
27Knut Anders LøkenFossum IF47.52+16.4713.40
28Anders Næss-UlsethHeming Orientering48.00+16.5513.42
29Signe HoloFossum IF48.16+17.1113.47
30Anne ØstvoldHeming Orientering48.21+17.1613.48
31Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF48.22+17.1713.49
32Charlotte SanchisHeming Orientering48.33+17.2813.52
33Petter NæssOppsal Orientering48.48+17.4313.56
34Hege FeiringTyrving IL49.33+18.2814.09
35Rune HultgreenIL GeoForm49.43+18.3814.12
36Alf PettersenTyrving IL50.00+18.5514.17
37Kjersti HovFossum IF50.04+18.5914.18
38Anne Kristine NorderudTyrving IL50.41+19.3614.28
39Jeppe HanssonFossum IF50.50+19.4514.31
40Runa SkyttersæterHeming Orientering51.10+20.0514.37
41Julie Strømman BerteigFossum IF51.46+20.4114.47
42Grete S B HoviSkien OK51.55+20.5014.50
43Atle StrømHedrum OL52.36+21.3115.01
44Ida Marie FlågenHeming Orientering54.24+23.1915.32
45Berit DanielsenTyrving IL54.53+23.4815.40
46Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm54.58+23.5315.42
47Kjell StenstadvoldTyrving IL55.39+24.3415.54
48Don SkantzeTyrving IL55.44+24.3915.55
49Trude FixdalIL Koll55.52+24.4715.57
50Thor NorderudTyrving IL56.56+25.5116.16
51Per StedjeØstmarka OK59.07+28.0216.53
52Roy GjerdingOK Moss59.11+28.0616.54
53Are NjåsteinTyrving IL1.00.21+29.1617.14
54Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.00.34+29.2917.18
55Heidi FalckTyrving IL1.00.43+29.3817.20
56Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.02.31+31.2617.51
57Harald RikheimPrivat1.02.36+31.3117.53
58Magnus Flydal JenstadFossum IF1.03.36+32.3118.10
58Sebastian WettergreenFossum IF1.03.36+32.3118.10
60Pål SommerheinFossum IF1.03.38+32.3318.10
61Magnus Rørlien JevanordFossum IF1.03.39+32.3418.11
62Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.03.47+32.4218.13
63Ingeborg ØderudBækkelagets SK1.04.46+33.4118.30
64Dagrun MelkildHeming Orientering1.05.58+34.5318.50
65Bjørn SandelienHeming Orientering1.07.15+36.1019.12
66Hasse BergstrømTyrving IL1.08.01+36.5619.26
67Eldri HoloFossum IF1.10.15+39.1020.04
68Richard BlomFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag1.10.21+39.1620.06
69Ole Martin KarrevikFossum IF1.11.32+40.2720.26
70Helge BjaalandHeming Orientering1.14.39+43.3421.19
71Sharon BroadwellIL GeoForm1.16.18+45.1321.48
72Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.24.13+53.0824.03
73Johan Stokka BeekHeming Orientering1.25.31+54.2624.26
74Per KaarbyOver toppenikke godkjent
75Jarle RotiFossum IFikke godkjent
76Olav NipenTyrving ILikke godkjent
77Vidar ElvekrokEiker OLikke godkjent

Kort

2 700 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten FismenFossum IF30.0911.10
2Vidar BerteigIL GeoForm31.54+1.4511.48
3Harald AulieIL Koll33.45+3.3612.29
4Tor A OmmundsenVBIL44.02+13.5316.18
5Stein MyhreBærums Skiklub47.26+17.1717.34
6Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering47.28+17.1917.34
7Randi NilstadTyrving IL47.43+17.3417.40
8Johanne Øderud VatneBækkelagets SK47.54+17.4517.44
9Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK48.31+18.2217.58
10Arne Vidar PedersenTyrving IL49.06+18.5718.11
11Kristin AlsosBækkelagets SK49.17+19.0818.15
12Knut Tore SolheimNydalens SK51.11+21.0218.57
13Knut G KarlsenHeming Orientering51.13+21.0418.58
14Jon C. FougnerHeming Orientering51.14+21.0518.58
15Rikke Kristin GåsholtHedrum OL51.28+21.1919.03
16Tiril Steine-EriksenHeming Orientering54.09+24.0020.03
17Øystein MadsenHaugerud IF57.38+27.2921.20
18Gisela Sundelin RørvikHeming Orientering1.00.22+30.1322.21
19Egil HusethKamp/Vestheim IF1.01.38+31.2922.49
20Anne-Regine BakstadIL Heming1.02.20+32.1123.05
21Turid WilliksenFossum IF1.07.56+37.4725.09
22Tora VollsetHeming Orientering1.09.29+39.2025.44
23Magnhild T. MølnvikFossum IF1.09.41+39.3225.48
24Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.12.17+42.0826.46
25Finn GangePrivat1.14.52+44.4327.43
26Aud I SpjelkavikTyrving IL1.22.06+51.5730.24
27Jon FanavollFossum IF1.24.00+53.5131.06
28Aina GrymyrHaugerud IF1.42.29+1.12.2037.57
29Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.47.07+1.16.5839.40
30Bjørn SpjelkavikTyrving ILikke godkjent
31Marianne HjermstadFossum IFikke godkjent
32Elle M. MelbyeHeming Orienteringikke godkjent
33Helle HundseidTyrving ILikke godkjent
Terje ThrondsenNittedal OLikke godkjent
Bjørn EgnerHeming Orienteringikke godkjent
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor