Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløp Notodden

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløp Notodden
Arrangørorganisasjon: Notodden OL
Dato: lørdag 4 juli 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 17- | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo ILfullført
Sander SteenBø OLfullført
Ada Misje-WoldFredrikstad SKdiskvalifisert
Eira MorkNotodden OLdiskvalifisert

C-åpen 17-

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Straume DahlVIT45.4113.03
2Mette KristensenNydalens SK58.50+13.0916.48
3Rita RaastadSkien OK1.04.26+18.4518.24
4Ingunn GåsoddenSkien OK1.05.33+19.5218.43
5Marie KristensenPorsgrunn OL1.09.15+23.3419.47
6May NordkveldeHedrum OL1.17.50+32.0922.14
Hilde Ekeberg FliidSkien OKikke startet

D 9-10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nora Dahl BorkamoNotodden OL1.11.4634.10
Tuva Dahl BorkamoNotodden OL1.07.1332.00

D 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK25.1511.28
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL19.338.53

D 13-14

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cathrine SognNotodden OL53.1814.24
2Erika A. GjedeboOppsal Orientering1.24.52+31.3422.56
Emilie Holtskog-FeremansSkien OKdiskvalifisert

D 15-16

4 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne SandvenNotodden OL44.039.34
2Ingrid Olsen HaugenNotodden OL57.55+13.5212.35
3Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL59.26+15.2312.55
4Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL2.08.52+1.24.4928.00

D 17-

4 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi MorkNotodden OL51.2610.42
2Emma EngehultNotodden OL53.21+1.5511.06
3Julie Finsrud LandeEidskog OL58.41+7.1512.13
4Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.17.26+26.0016.07
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 40-

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK51.0311.05
2Sara MathisenPorsgrunn OL1.13.30+22.2715.58
3Kirstine RiisNotodden OL1.21.50+30.4717.47
4Kjersti StraumeVIT1.25.36+34.3318.36
5Gry AakreSkien OK1.53.49+1.02.4624.44

D 50-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne NjåsteinTyrving IL47.1911.49
2Malin WästlundNotodden OL47.45+0.2611.56
3Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL50.39+3.2012.39
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL59.38+12.1914.54
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.22.44+35.2520.41

D 60-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Synnøve B HoviSkien OK42.4511.33
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL47.01+4.1612.42
3Else StordalOL Tønsberg og omegn1.50.35+1.07.5029.53
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLikke startet

D 70-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn FjørtoftBø OL1.09.2322.22
2Margit Ryen SteenBø OL1.22.54+13.3126.44
3Synnøve DalvaBø OL1.26.51+17.2828.00
4Eli KlovningPorsgrunn OL1.33.29+24.0630.09
5Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.39.12+29.4932.00
6Hjørdis ØvreåsBotne SK1.51.33+42.1035.59
Hanne BræckKongsberg OLdiskvalifisert

H 9-10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Olav Straume DahlVIT1.09.3833.09
Syver Hagen UrdalenNotodden OL1.01.0229.03

H 11-12

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre FurlandSandefjord OK20.399.23
2Kristian MorkNotodden OL20.42+0.039.24
3Troels Riis FremmersvikNotodden OL23.10+2.3110.31
4Sondre Dahl BorkamoNotodden OL23.16+2.3710.34
5Alfred Hagen UrdalenNotodden OL32.07+11.2814.35
6Rasmus Straume DahlVIT32.25+11.4614.44

H 13-14

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus EngehultNotodden OL57.2715.31
2Gaute NysæterSkien OK58.52+1.2515.54
3Asbjørn LandeEidskog OL1.08.20+10.5318.28
4Jens WoldSturla, IF1.09.14+11.4718.42
Kristian Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert

H 15-16

4 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL35.247.41
2Ragnar LandeEidskog OL1.13.12+37.4815.54
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-

5 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb47.428.22
2Åsmund SlokvikNotodden OL50.07+2.258.47
3Asbjørn BygglandHøydalsmo IL52.59+5.179.17
4Eivind LandeEidskog OL54.20+6.389.31
5Petter ReinemoKongsberg OL54.30+6.489.33
6Tobias MathisenPorsgrunn OL55.16+7.349.41
7Dag Steinar RagvinBø OL57.04+9.2210.00
8Steinar LandeBø OL1.00.46+13.0410.39
9Øyvind HyllesethSkien OK1.01.24+13.4210.46
Ivar HaugenHordvik ILdiskvalifisert
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKdiskvalifisert
Knut UrdalenNotodden OLdiskvalifisert

H 40-

4 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle FurlandSandefjord OK39.448.38
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL40.00+0.168.41
3Håkon WoldSturla, IF40.37+0.538.49
4Jørgen Misje WoldFredrikstad SK53.24+13.4011.36
5Torgrim GjestrudNotodden OL54.28+14.4411.50
6Sigurd HoltskogSkien OK1.11.43+31.5915.35
7Erling Dahl BorkamoNotodden OL1.21.47+42.0317.46
8Ole Kristian BangåsBotne SK1.37.05+57.2121.06

H 50-

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi34.478.41
2Gjermund RørenEiker OL37.17+2.309.19
3Jørn MyrlandNotodden OL39.00+4.139.45
4Jan GatevoldPorsgrunn OL40.58+6.1110.14
5Øyvind StørenBø OL56.12+21.2514.03
6Jon KvisliBø OL1.01.03+26.1615.15
7Are NjåsteinTyrving IL1.05.00+30.1316.15
8Per Einar StrømHedrum OL1.07.13+32.2616.48
9Torgeir BrandalKongsberg OL1.39.39+1.04.5224.54
Brede Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert
Roar ByeModum OLdiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeidiikke startet

H 60-

3 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL34.589.27
2Harald HoviSkien OK35.35+0.379.37
3Ole Chr. JohnsenNotodden OL35.58+1.009.43
4Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL36.09+1.119.46
5Espen RaastadSkien OK37.19+2.2110.05
6Leif ErikssonModum OL37.52+2.5410.14
7Widar TrømborgSande Sportsklubb38.07+3.0910.18
8Jørgen MårtenssonModum OL38.08+3.1010.18
9Øivind FadumSande Sportsklubb39.55+4.5710.47
10Hans Roar BakkenEiker OL45.55+10.5712.24
11Rune LaurantsenSkien OK49.05+14.0713.15
12Dag KristensenOK Skeidi53.21+18.2314.25
13Per Chr. HagenBø OL55.08+20.1014.54
14Ole JohanssonPorsgrunn OL56.09+21.1115.10
15Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn57.31+22.3315.32
16Even Tore SteinsholtLardal OL59.28+24.3016.04
17Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn1.00.13+25.1516.16
18Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.12.43+37.4519.39
19Per Dag NordkveldeHedrum OL1.19.14+44.1621.24

H 70-

3 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL36.3911.49
2Kay JørgensenPorsgrunn OL40.08+3.2912.56
3Helge FossheimHedrum OL40.20+3.4113.00
4Per Øystein AndersenLarvik OK43.39+7.0014.04
5Atle RemmePorsgrunn OL44.28+7.4914.20
6Bjørn W. LudvigsenSturla, IF45.11+8.3214.34
7Bjørn SteenBø OL45.50+9.1114.47
8Martin NaufHedrum OL46.30+9.5115.00
9Jakob KløverødPorsgrunn OL48.51+12.1215.45
10Finn BjørtuftKongsberg OL49.32+12.5315.58
11Rolf LyePorsgrunn OL52.21+15.4216.53
12Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL53.02+16.2317.06
13Carl Ove BergOK Skeidi53.15+16.3617.10
14Knut KjemhusKongsberg OL55.14+18.3517.49
15Kåre ThorbjørnsenLarvik OK57.07+20.2818.25
16Hans StordalOL Tønsberg og omegn58.42+22.0318.56
17Magnar ØvreåsBotne SK1.12.42+36.0323.27
18Magne KlovningPorsgrunn OL1.17.28+40.4924.59
Arne LandeBø OLikke startet
Roar LøkenSandefjord OKikke startet

H 80-

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Eivind EdvardsenLarvik OK55.1217.48
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1.25.55+30.4327.42
Asbjørn BræckKongsberg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor