Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørkedalskarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørkedalskarusellen 2
Arrangørorganisasjoner: Fossum IF / IL GeoForm / Lierbygda OL / Nydalens SK
Dato: onsdag 10 juni 2020

Klasser: Visa alla | 1630 | Lang | Mellom | 1700 | 1730 | 1800 | 1830 | Kort

Lang

5 900 m, 79 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl FremstadTyrving IL44.567.36
2Jørn SundbyLarvik OK47.41+2.458.04
3Bjørn Anders FlågenNTNUI48.28+3.328.12
4Erling HjermstadFossum IF50.01+5.058.28
5Kristoffer JacobsenTyrving IL50.53+5.578.37
6Ivar LundanesTyrving IL52.03+7.078.49
7Espen Beer PrydzHeming Orientering53.16+8.209.01
8Martin Borge HeirNTNUI53.27+8.319.03
9Mathias NipenBækkelagets SK54.47+9.519.17
10Kristian ØstermannHeming Orientering55.23+10.279.23
11Jon Iver BakkenNydalens SK56.29+11.339.34
12Øystein HoloFossum IF57.15+12.199.42
13Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering57.45+12.499.47
14Lars Karelius NoerNRK57.48+12.529.47
15August Syrdal ØenHeming Orientering59.43+14.4710.07
16Tommy JauhojärviAsker Skiklubb59.58+15.0210.09
17Knut BårtveitBø OL1.02.18+17.2210.33
18Eirik Næss-UlsethHeming Orientering1.02.37+17.4110.36
19Svein NygårdNorges Bank BIL1.02.51+17.5510.39
20Morten WettergreenFossum IF1.03.29+18.3310.45
21Morten HeirFossum IF1.03.38+18.4210.47
22Jon KjensethHeming Orientering1.04.37+19.4110.57
23Karl Even RyghHeming Orientering1.04.44+19.4810.58
24Mikkel BerglundRingerike OL1.05.45+20.4911.08
25Pål DahleOppsal Orientering1.06.04+21.0811.11
26Ulrik Astrup ArnesenNTNUI1.06.11+21.1511.13
27Knut Erling ØenHeming Orientering1.06.32+21.3611.16
28Bjørn Henning GrandalTyrving IL1.06.55+21.5911.20
29Knut Jostein SætnanFossum IF1.07.57+23.0111.31
30Torstein HoleTelenor BIL1.08.02+23.0611.31
31Karl-Johan MalmbergTyrving IL1.08.14+23.1811.33
32Lars BerglundRingerike OL1.09.33+24.3711.47
33Audun Rognerud BøeNTNUI1.10.06+25.1011.52
34Bjørn GrindeIL GeoForm1.11.16+26.2012.04
35Erik RåbergFossum IF1.12.11+27.1512.14
36Hans JevanordFossum IF1.12.17+27.2112.15
37Lars Erik GjeinFossum IF1.12.24+27.2812.16
38Halvor AurmoHeming Orientering1.13.25+28.2912.26
39Ståle HeitmannFossum IF1.13.50+28.5412.30
40Guttorm EggeIL GeoForm1.14.30+29.3412.37
41Harald HoviSkien OK1.14.35+29.3912.38
42Christian GrotnesTyrving IL1.15.09+30.1312.44
43Lasse NederhoedTeddy TV1.16.31+31.3512.58
44Anders Puntervold HammerFossum IF1.17.42+32.4613.10
45Audrun UtskarpenIL GeoForm1.21.13+36.1713.45
46Malene Teresia JebsenHeming Orientering1.23.25+38.2914.08
47Helge StubberudNydalens SK1.24.58+40.0214.24
48Per Kristian OtterslandNydalens SK1.25.37+40.4114.30
49Frode KamsvågTyrving IL1.26.41+41.4514.41
50Jon LahlumIL GeoForm1.26.55+41.5914.43
51Tore KjølsethNydalens SK1.27.26+42.3014.49
52Fredrik HøyerFossum IF1.27.31+42.3514.50
53Ivar RefslandTyrving IL1.29.16+44.2015.07
54Erik ThorstensenIL GeoForm1.29.28+44.3215.09
55Tor Christian TallaksenPrivat1.35.06+50.1016.07
56Martin Ekholt McAdamPrivat1.36.12+51.1616.18
57Øyvind HauglandKlubbløs1.36.21+51.2516.19
58Are EriksenOslostudentenes IK1.36.41+51.4516.23
59Knut WikKlubbløs1.40.38+55.4217.03
60Per Ole DahlsrudNydalens SK1.41.29+56.3317.12
61Geir NummedalPrivat1.42.26+57.3017.21
62Erik SauarIL Koll1.44.23+59.2717.41
63Are FagerhaugPrivat1.45.13+1.00.1717.50
64Anders FlågenHeming Orientering1.45.26+1.00.3017.52
65Ann Elin FlågenHeming Orientering1.45.54+1.00.5817.56
66Johan MyglandIL GeoForm1.46.07+1.01.1117.59
67Martin ÅmIL GeoForm1.49.51+1.04.5518.37
68Ketil RisvollTyrving IL2.21.08+1.36.1223.55
70Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)ikke godkjent
71Trond LundTyrving ILikke godkjent
72Harald IweIL GeoFormikke godkjent
73Lasse ArnesenHeming Orienteringikke godkjent
75Klavs MadsenNydalens SKikke godkjent
78Anders Næss-UlsethHeming Orienteringikke godkjent
Bjørn SolhjemSørkedalens IFikke godkjent
Jan Tore HenriksenNorges Bank BILikke godkjent
Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent
Charles HalaasFossum IFikke godkjent
Skage GrønnebergHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

3 900 m, 105 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Øystein ØstermannHeming Orientering39.08+39.0810.02
3Erlend SommerheinFossum IF40.14+40.1410.18
4Espen AubertOppsal Orientering41.28+41.2810.37
5Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF42.23+42.2310.52
6Eirik TandrevoldFossum IF42.40+42.4010.56
7Kjell MarksetIL Koll43.00+43.0011.01
8Martin GranlyLillomarka OL43.37+43.3711.11
9Hege FeiringTyrving IL43.45+43.4511.13
10Odd Arne LianIL Koll43.58+43.5811.16
11Gjermund GravirVBIL44.04+44.0411.17
12Lucie StørmerFossum IF44.19+44.1911.21
13Paul SolheimPrivat44.22+44.2211.22
14Ingrid JebsenFossum IF44.24+44.2411.23
15Harald Eide-FredriksenHeming Orientering44.49+44.4911.29
16Fredrik LarsenIndre Østfold OK45.00+45.0011.32
17Lars HjermstadFossum IF45.32+45.3211.40
18Ida Feiring HaltiaTyrving IL45.38+45.3811.42
19Svein S JacobsenTyrving IL45.44+45.4411.43
20Signe Astrup ArnesenHeming Orientering45.53+45.5311.45
21Per Kristian EkebergTyrving IL46.19+46.1911.52
22Vidar BerteigIL GeoForm46.20+46.2011.52
23Tor RingstadHedrum OL46.31+46.3111.55
24Pål SommerheinFossum IF47.11+47.1112.05
25Torunn Drage RotiFossum IF47.35+47.3512.12
26Atle StrømHedrum OL47.38+47.3812.12
27Petter NæssOppsal Orientering47.56+47.5612.17
28Britta FismenFossum IF48.05+48.0512.19
29Anne Kristine NorderudTyrving IL48.13+48.1312.21
30Pål TherkelsenPrivat48.32+48.3212.26
31Sidsel Owren NørstebøTyrving IL48.39+48.3912.28
31Peer StiansenNydalens SK48.39+48.3912.28
33Sven OhrvikKonnerud IL48.58+48.5812.33
34Anne ØstvoldHeming Orientering49.13+49.1312.37
35Grete S B HoviSkien OK50.18+50.1812.53
36Marianne NjåsteinTyrving IL50.58+50.5813.04
37Bente LandmarkFossum IF51.23+51.2313.10
38Kjersti HovFossum IF51.41+51.4113.15
39Maria BrodinFossum IF52.08+52.0813.22
40Kjersti SkantzeTyrving IL52.54+52.5413.33
41Anne DanielsenNydalens SK53.48+53.4813.47
42Solveig SikkelandTyrving IL54.12+54.1213.53
43Veslemøy SolbergKonnerud IL54.23+54.2313.56
44Tor LahlumNordre Follo Orientering54.27+54.2713.57
45Ellen Marie TurterNydalens SK54.47+54.4714.02
46Tarjei VollsetHeming Orientering54.53+54.5314.04
47Jeppe HanssonFossum IF54.55+54.5514.04
48Signe HoloFossum IF54.58+54.5814.05
49Brita Opheim SauarEquinor Oslo BIL55.04+55.0414.07
50Rune HultgreenIL GeoForm55.14+55.1414.09
51Else GrandalTyrving IL55.36+55.3614.15
52Toril HallanLillomarka OL55.44+55.4414.17
53Sigurd NæssKlubbløs55.49+55.4914.18
54Paul HinschKustein56.25+56.2514.27
55Berit DanielsenTyrving IL56.32+56.3214.29
56Richard BlomFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag56.46+56.4614.33
57Alf PettersenTyrving IL57.19+57.1914.41
58Kristine ThorsengFossum IF57.42+57.4214.47
59Vidar ElvekrokEiker OL57.49+57.4914.49
60Aleidis LøkenHeming Orientering58.06+58.0614.53
61Hasse BergstrømTyrving IL58.31+58.3115.00
62Bård NatvigNittedal OL58.39+58.3915.02
63Pål Woldstad HanssenEiker OL58.55+58.5515.06
64Tom RådahlTyrving IL59.02+59.0215.08
65Karen BjergaardNydalens SK59.14+59.1415.11
66Terje NæssFossum IF59.37+59.3715.17
67Sindre OhmNordre Follo Orientering1.00.05+1.00.0515.24
68Don SkantzeTyrving IL1.00.10+1.00.1015.25
69Charlotte SanchisHeming Orientering1.00.32+1.00.3215.31
70Tormod BøeVBIL1.01.06+1.01.0615.40
71Magnus Rørlien JevanordFossum IF1.01.17+1.01.1715.42
72Ida Marie FlågenHeming Orientering1.01.32+1.01.3215.46
73Anne Berit RørlienFossum IF1.01.50+1.01.5015.51
74Torgeir StrandhagenRøyken OL1.04.25+1.04.2516.31
75Ole Martin KarrevikFossum IF1.04.42+1.04.4216.35
76Jacob DybwadHeming Orientering1.04.49+1.04.4916.37
77Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.05.32+1.05.3216.48
78Olav NipenTyrving IL1.06.13+1.06.1316.58
79Åshild FlatebakkenTyrving IL1.06.50+1.06.5017.08
80Eldri HoloFossum IF1.07.09+1.07.0917.13
81Heidi FalckTyrving IL1.07.35+1.07.3517.19
82Anne DahlNydalens SK1.08.46+1.08.4617.37
83Kari MadslienNydalens SK1.09.36+1.09.3617.50
84Roy GjerdingOK Moss1.10.01+1.10.0117.57
85Knut Anders LøkenFossum IF1.11.56+1.11.5618.26
86Ole Martin NodenesIL GeoForm1.11.59+1.11.5918.27
87Dagrun MelkildHeming Orientering1.13.06+1.13.0618.44
88Harald RikheimPrivat1.13.20+1.13.2018.48
89Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.13.33+1.13.3318.51
90Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.14.36+1.14.3619.07
91Venche BjerkreimFossum IF1.18.01+1.18.0120.00
92Helge BjaalandHeming Orientering1.18.56+1.18.5620.14
93Anne Marit BjergaardNydalens SK1.19.33+1.19.3320.23
94Per FosserHeming Orientering1.25.41+1.25.4121.58
95Johan Stokka BeekHeming Orientering1.28.47+1.28.4722.45
96Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.29.28+1.29.2822.56
97Arne Vidar PedersenTyrving IL1.31.47+1.31.4723.32
98Bjørn SandelienHeming Orientering1.32.47+1.32.4723.47
99Liv KlemetsauneFossum IF1.36.20+1.36.2024.42
100Thor NorderudTyrving IL1.45.02+1.45.0226.55
101Per AagaardHeming Orientering2.01.36+2.01.3631.10
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbfullført
102Trude FixdalIL Kollikke godkjent
103Trond HegnaAsker Skiklubbikke godkjent
104Roger ØstvoldHeming Orienteringikke godkjent
105Gunnar HaldenNydalens SKikke godkjent

Kort

2 600 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tarjei HoloNTNUI19.447.35
2Åsne Naadland HoloFossum IF26.08+6.2410.03
3Harald AulieIL Koll30.52+11.0811.52
4John Thomas PetersenNittedal OL36.55+17.1114.11
5Kjell StenstadvoldTyrving IL38.57+19.1314.58
6Tora VollsetHeming Orientering39.05+19.2115.01
7Stine NjåsteinTyrving IL39.22+19.3815.08
8Helle HundseidTyrving IL44.54+25.1017.16
9Kristin AlsosBækkelagets SK45.03+25.1917.19
10Bjørn EgnerHeming Orientering45.36+25.5217.32
11Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm45.56+26.1217.40
12Tor A OmmundsenVBIL47.52+28.0818.24
13Per HaugenLillomarka OL48.40+28.5618.43
14Randi NilstadTyrving IL48.55+29.1118.48
15Stein MyhreBærums Skiklub49.14+29.3018.56
16Jon C. FougnerHeming Orientering49.28+29.4419.01
17Sharon BroadwellIL GeoForm49.36+29.5219.04
18Tiril Steine-EriksenHeming Orientering49.45+30.0119.08
19Merete BuggePrivat49.56+30.1219.12
20Anne-Regine BakstadPrivat50.07+30.2319.16
21Finn GangePrivat50.35+30.5119.27
22Øystein MadsenHaugerud IF52.52+33.0820.20
23Rikke Kristin GåsholtHedrum OL53.37+33.5320.37
24Egil HusethKamp/Vestheim IF55.01+35.1721.09
25Gisela Sundelin RørvikHeming Orientering57.33+37.4922.08
26Knut Tore SolheimNydalens SK58.42+38.5822.34
27Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.20.51+1.01.0731.05
28Anders VinnoggPrivat1.21.19+1.01.3531.16
29Astrid Stokka BeekHeming Orientering1.32.20+1.12.3635.30
31Niklas NormanIL GeoFormikke godkjent
32Einar ØstvoldHeming Orienteringikke godkjent
33Torkjel NesheimTyrving ILikke godkjent
34Knut Kristen HangeraasIL GeoFormikke godkjent
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor