Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 6 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-Åpen | D-10 | H-10 | D11-12 | H11-12 | D13-14 | H13-14 | D15-16 | H15-16 | D13-16C | H13-16C | D17-20 | H17-20 | D17-B | H17-B | D17-AK | H17-AK | D21 | H21 | D35 | H35 | D45 | H45 | D55 | H55 | D65 | H65 | D75 | H75 | Trim

N-Åpen

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ayana TannhedenMeløy OK21.46+1.4914.30
Tiana TannhedenMeløy OK19.5713.18
Magnus Mohus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering34.18+14.2122.52
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering34.14+14.1722.49
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering34.26+14.2922.57
Ingrid Storvoll Bergli34.13+14.1622.48

D11-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tamara JoelsenMo OK1.24.2540.11

H11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik HessenStokmarknes OL1.08.2232.33
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H13-14

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering42.1514.05
2Joachim LindMo OK53.03+10.4817.41
3Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering55.33+13.1818.31

D15-16

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid LindMo OKbrutt

H15-16

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver LarsenMo OK2.02.3024.59

H13-16C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.37.2046.20

D17-20

5 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.12.2412.16
2Ida SolliMo OK1.32.39+20.1515.42
Sunniva LimstrandKabelvåg O-lagbrutt

H17-20

6 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.14.0111.23
2Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.29.18+15.1713.44

D17-B

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette BjerveMo OK57.4719.15
2Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.19.34+21.4726.31
3Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H17-B

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune StrømsvikMeløy OK36.0712.02
2Jens Olav HessenStokmarknes OL53.58+17.5117.59
3Martin KaspersenMo OK1.01.43+25.3620.34

H17-AK

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.20.0416.20

D21

6 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering1.18.0012.00
2Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1.21.54+3.5412.36
3Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1.27.03+9.0313.23
4Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering1.34.32+16.3214.32
5Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag1.37.10+19.1014.56
6Ida HegrebergKabelvåg O-lagdiskvalifisert

H21

8 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SolliMo OK1.22.399.43
2Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.33.36+10.5711.00
3Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.44.28+21.4912.17
4Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag2.05.39+43.0014.46
5Ole-Kristian KaspersenMo OK2.41.47+1.19.0819.02

D35

5 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H35

6 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten LindMo OK2.23.2622.04

D45

4 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.12.3014.47
2Hilde Sofie HansenMo OK1.14.12+1.4215.08
3Doris Stien KaspersenMo OK1.32.32+20.0218.53
4Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1.37.02+24.3219.48
Kristin NilssenMo OKbrutt

H45

5 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor Vidar PedersenIL Siso1.07.3911.27
2Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering1.11.34+3.5512.07
3Roy SolbakkValnesfjord IL1.15.35+7.5612.48
4Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.25.45+18.0614.32
5Vebjørn RånesTverlandet IL1.34.26+26.4716.00
6Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.35.36+27.5716.12
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

D55

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli RingdalenMo OK2.01.2029.35

H55

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingar SolbergOlderskog IL1.13.1114.56
2Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering2.08.18+55.0726.11
3Jørn K RemloIL Sisodiskvalifisert

D65

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL39.4113.13

H65

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering51.2712.32
2Jan Gaute BuvikKorgen IL54.16+2.4913.14
3Arnulf VillmoKorgen IL1.07.28+16.0116.27
4Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.14.12+22.4518.05
5Jan Kåre VatneMo OK1.16.18+24.5118.36
6Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.22.58+31.3120.14
7Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.39.18+47.5124.13

H75

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn PedersenIL Siso56.3818.52
2Erling PedersenIL Siso56.40+0.0218.53
3Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering56.43+0.0518.54
4Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.07.30+10.5222.30
5Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.20.23+23.4526.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor