Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørkedalskarusellen 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørkedalskarusellen 1
Arrangørorganisasjoner: Fossum IF / IL GeoForm / Lierbygda OL / Nydalens SK
Dato: onsdag 3 juni 2020

Klasser: Visa alla | 1630 | KORT | 1700 | 1730 | 1800 | 1830 | LANG | MELLOM

KORT

2 000 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SommerheinFossum IF18.259.12
2Terje NæssFossum IF27.19+8.5413.39
3Einar ØstvoldHeming Orientering27.55+9.3013.57
4Ask Felland SætnanFossum IF28.35+10.1014.17
5Roger ØstvoldHeming Orientering28.48+10.2314.24
6Jeppe HanssonFossum IF29.01+10.3614.30
7Marianne HjermstadFossum IF29.53+11.2814.56
8Harald AulieIL Koll32.34+14.0916.17
9Gisela SundelinHeming Orientering33.35+15.1016.47
10Randi NilstadTyrving IL33.59+15.3416.59
11Kristin AlsosBækkelagets SK35.50+17.2517.55
12Knut Tore SolheimNydalens SK36.35+18.1018.17
13Rikke Kristin GåsholtHedrum OL37.40+19.1518.50
14Jon C. FougnerHeming Orientering41.12+22.4720.36
15Øystein MadsenHaugerud IF41.26+23.0120.43
16Bjørn EgnerHeming Orientering41.27+23.0220.43
17Turid WilliksenFossum IF43.09+24.4421.34
18Anja RuthPrivat43.22+24.5721.41
19Merete BuggePrivat43.56+25.3121.58
20Kjell LøvoldHeming Orientering44.11+25.4622.05
21Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering46.08+27.4323.04
22Aud I SpjelkavikTyrving IL53.56+35.3126.58
23Per AagaardHeming Orientering58.14+39.4929.07
24Anne Regine BakstadPrivat59.02+40.3729.31
25Unni DrageHaugerud IF1.00.30+42.0530.15
26Per HaugenLillomarka OL1.03.37+45.1231.48
27Ragnhild NerstenFossum IF1.04.18+45.5332.09
28Monica SyrdalHeming Orientering1.04.40+46.1532.20
29Sidsel SandelienHeming Orientering1.19.37+1.01.1239.48
30Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.21.01+1.02.3640.30
31Bjørn SpjelkavikTyrving ILikke godkjent
32Johan Stokka BeekHeming Orienteringikke godkjent
33Anne Berit RørlienFossum IFikke godkjent
34Astrid Stokka BeekHeming Orienteringikke godkjent

LANG

5 100 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Anders FlågenNTNUI40.117.52
2Kristoffer JacobsenTyrving IL40.57+0.468.01
3Martin JohanssonTyrving IL44.54+4.438.48
4Mathias NipenBækkelagets SK45.09+4.588.51
5Morten WettergreenFossum IF47.07+6.569.14
6Thomas NipenTyrving IL47.08+6.579.14
7Christian GrotnesTyrving IL48.21+8.109.28
8Lars Karelius NoerNRK49.03+8.529.37
9Jon Iver BakkenNydalens SK49.15+9.049.39
10Skage GrønnebergHeming Orientering49.27+9.169.41
11Espen Beer PrydzHeming Orientering49.28+9.179.41
12Tommy JauhojärviAsker Skiklubb49.33+9.229.42
13Trond LundTyrving IL50.14+10.039.50
14Anders Puntervold HammerAV BIL50.50+10.399.58
15Karl Even RyghHeming Orientering51.18+11.0710.03
16Øystein HoloFossum IF51.21+11.1010.04
17Morten HeirFossum IF52.04+11.5310.12
18Svein NygårdNorges Bank BIL52.17+12.0610.15
19Gjermund GravirVBIL52.45+12.3410.20
20Lars BerglundRingerike OL53.31+13.2010.29
21August Syrdal ØenHeming Orientering54.02+13.5110.35
22Jens Olav KløvrudLillomarka OL55.01+14.5010.47
23Guttorm EggeIL GeoForm55.20+15.0910.50
24Gløer O WinsvoldSentrum OK55.26+15.1510.52
25Torstein HoleTelenor BIL55.27+15.1610.52
26Knut Erling ØenHeming Orientering55.37+15.2610.54
27Lars Erik GjeinFossum IF55.41+15.3010.55
28Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL55.59+15.4810.58
29Erik RåbergFossum IF56.05+15.5410.59
30Tor Christian TallaksenPrivat56.12+16.0111.01
31Knut BårtveitBø OL56.56+16.4511.09
32Tore KjølsethNydalens SK57.46+17.3511.19
33Pål DahleOppsal Orientering59.02+18.5111.34
34Ståle HeitmannFossum IF59.03+18.5211.34
35Lasse ArnesenHeming Orientering1.00.25+20.1411.50
36Bjørn Henning GrandalTyrving IL1.00.28+20.1711.51
37Bjørn GrindeIL GeoForm1.00.46+20.3511.54
38Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK1.00.54+20.4311.56
39Njål VadlaSandes IL1.02.00+21.4912.09
40Børge PedersenNydalens SK1.02.06+21.5512.10
41Knut Jostein SætnanFossum IF1.02.43+22.3212.17
42Per Morten LefdahlMetier OEC1.03.18+23.0712.24
43Hans JevanordFossum IF1.03.32+23.2112.27
44Harald HoviSkien OK1.04.20+24.0912.36
45Bjørn SolhjemHægland og Svanberg1.04.38+24.2712.40
46Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.05.40+25.2912.52
47Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.06.22+26.1113.00
48Audrun UtskarpenIL GeoForm1.07.38+27.2713.15
49Klavs MadsenNydalens SK1.08.13+28.0213.22
50Eivind RuthVBIL1.08.16+28.0513.23
51Erik SauarIL Koll1.08.35+28.2413.26
52Ketil RisvollTyrving IL1.10.53+30.4213.53
53Are EriksenOslostudentenes IK1.12.20+32.0914.10
54Jon LahlumIL GeoForm1.12.53+32.4214.17
55Jarle RotiFossum IF1.14.00+33.4914.30
56Harald IweIL GeoForm1.15.06+34.5514.43
57Tormod BøeVBIL1.15.54+35.4314.52
58Frank Åge KippernesFFI BIL1.16.09+35.5814.55
59Per Kristian OtterslandNydalens SK1.19.30+39.1915.35
60Johan MyglandIL GeoForm1.19.44+39.3315.38
61Anders FlågenHeming Orientering1.20.30+40.1915.47
62Per Ole DahlsrudNydalens SK1.21.35+41.2415.59
63Ivar RefslandTyrving IL1.21.52+41.4116.03
64Harald Østgaard LundIL GeoForm1.22.43+42.3216.13
65Kristine ThorsengFossum IF1.24.37+44.2616.35
66Magnus Rørlien JevanordFossum IF1.30.35+50.2417.45
67Anne Berit RørlienPrivat1.30.54+50.4317.49
68Martin ÅmPrivat1.31.57+51.4618.01
69Ann Elin FlågenHeming Orientering1.35.36+55.2518.44
70Are FagerhaugPrivat1.41.12+1.01.0119.50
71Geir NummedalPrivat1.41.14+1.01.0319.50
72Bjørn FjeldstadGE-Healthcare BIL1.49.46+1.09.3521.31
73Mikkel BerglundRingerike OLikke godkjent
74Ulf BrennaHeming Orienteringikke godkjent
75Sven OhrvikKonnerud ILikke godkjent

MELLOM

3 700 m, 96 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Mo ØstgrenGeoform38.2910.24
2Tor RingstadHedrum OL40.18+1.4910.53
3Kjell MarksetIL Koll41.04+2.3511.05
4Lucie StørmerFossum IF42.00+3.3111.21
5Stig HeirAsker Skiklubb42.01+3.3211.21
6Lars HjermstadFossum IF42.04+3.3511.22
7Torgeir StrandhagenRøyken OL42.23+3.5411.27
8Sindre LangaasNydalens SK43.13+4.4411.40
9Svein S JacobsenTyrving IL43.23+4.5411.43
10Vidar BerteigIL GeoForm43.43+5.1411.48
11Einar JensenNydalens SK44.09+5.4011.55
12Espen AubertOppsal Orientering44.19+5.5011.58
13Eirik TandrevoldFossum IF44.23+5.5411.59
14Britta FismenFossum IF44.56+6.2712.08
15Martin GranlyLillomarka OL45.01+6.3212.10
16Hege FeiringTyrving IL45.17+6.4812.14
17Signe Astrup ArnesenHeming Orientering45.39+7.1012.20
18Solveig SikkelandTyrving IL45.55+7.2612.24
19Per Kristian EkebergTyrving IL46.06+7.3712.27
20Paul SolheimPrivat46.06+7.3712.27
21Frode KamsvågVBIL46.10+7.4112.28
22Karen BjergaardNydalens SK46.23+7.5412.32
23Marianne NjåsteinTyrving IL46.27+7.5812.33
24Maria BrodinFossum IF46.49+8.2012.39
25Atle StrømHedrum OL46.52+8.2312.40
26Paul HinschMicado47.29+9.0012.50
27Anne DanielsenNydalens SK47.48+9.1912.55
28Sture OttesenIndre Østfold OK47.54+9.2512.56
29Trond HegnaAsker Skiklubb48.06+9.3713.00
30Toril HallanLillomarka OL49.08+10.3913.16
31Tor LahlumNordre Follo Orientering50.49+12.2013.44
32Emma Meyer LarssonTyrving IL50.53+12.2413.45
33Ingrid JebsenFossum IF50.54+12.2513.45
34Torunn Drage RotiFossum IF51.19+12.5013.52
35Kajsa Meyer LarssonTyrving IL51.21+12.5213.52
36Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL52.21+13.5214.08
37Grete S B HoviSkien OK52.23+13.5414.09
38Kjersti HovFossum IF52.39+14.1014.13
39Bård NatvigNittedal OL53.00+14.3114.19
40Richard BlomFBI53.05+14.3614.20
41Ida Feiring HaltiaTyrving IL53.30+15.0114.27
42Sidsel Owren NørstebøTyrving IL53.35+15.0614.28
43Per KaarbyOver toppen54.02+15.3314.36
44Anna BrodinFossum IF54.27+15.5814.42
45Ellen Marie TurterNydalens SK54.39+16.1014.46
46Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF54.52+16.2314.49
47Anne Kristine NorderudTyrving IL54.58+16.2914.51
48Signe HoloFossum IF55.20+16.5114.57
49Vidar ElvekrokEiker OL55.24+16.5514.58
50Andreas ErichsenNydalens SK55.54+17.2515.06
51Alf PettersenTyrving IL55.57+17.2815.07
52Tom RådahlTyrving IL56.43+18.1415.19
53Anne ØstvoldHeming Orientering57.00+18.3115.24
54Hannah Syrdal ØenHeming Orientering57.11+18.4215.27
55Kjell StenstadvollTyrving IL57.23+18.5415.30
56Else GrandalTyrving IL57.41+19.1215.35
57Rune HultgreenIL GeoForm57.55+19.2615.39
58Kjell Gorm RøkkeTyrving IL58.11+19.4215.43
59Veslemøy SolbergKonnerud IL58.31+20.0215.48
60Erik ThorstensenIL GeoForm59.47+21.1816.09
61Venche BjerkreimFossum IF1.00.39+22.1016.23
62Kjersti SkantzeTyrving IL1.01.34+23.0516.38
63Pål Woldstad HanssenEiker OL1.02.12+23.4316.48
64Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.02.21+23.5216.51
65Knut Anders LøkenFossum IF1.02.37+24.0816.55
66Bente LandmarkFossum IF1.02.57+24.2817.00
67Aleidis LøkenHeming Orientering1.03.08+24.3917.03
68Don SkantzeTyrving IL1.03.48+25.1917.14
69Ole Martin KarrevikFossum IF1.04.21+25.5217.23
70Charlotte SanchisHeming Orientering1.04.44+26.1517.29
71Trude FixdalIL Koll1.04.49+26.2017.31
72Roar SigurdsenRingnes BIL1.04.54+26.2517.32
73Per FosserHeming Orientering1.04.56+26.2717.32
74Knut G KarlsenHeming Orientering1.05.31+27.0217.42
75Tone Jahren HerudFossum IF1.05.38+27.0917.44
76Wenche HultgreenTyrving IL1.05.43+27.1417.45
77Anne Marit BjergaardNydalens SK1.06.23+27.5417.56
78Eldri HoloFossum IF1.06.25+27.5617.57
79Trond BrevikFossum IF1.06.43+28.1418.01
80Harald RikheimPrivat1.07.58+29.2918.22
81Sindre OhmNordre Follo Orientering1.08.34+30.0518.31
82Endre HallanNorconsult1.08.38+30.0918.32
83Tor OmmundsenVBIL1.08.51+30.2218.36
84Olav NipenTyrving IL1.09.04+30.3518.40
85Roy GjerdingOK Moss1.09.33+31.0418.47
86Tuva HøyerFossum IF1.09.43+31.1418.50
87Thor NorderudTyrving IL1.11.11+32.4219.14
88Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.11.30+33.0119.19
89Arne Vidar PedersenTyrving IL1.14.31+36.0220.08
90Hasse BergstrømTyrving IL1.15.02+36.3320.16
91Bjørn SandelienHeming Orientering1.16.49+38.2020.45
92Toril EineFossum IF1.18.12+39.4321.08
93Elise ThorsengFossum IF1.19.05+40.3621.22
94Sharon BroadwellIL GeoForm1.25.41+47.1223.09
95Liv KlemetsauneFossum IF1.36.06+57.3725.58
96Tiril Steine-EriksenHeming Orienteringikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor