Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Oslofjord 2020 - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: mandag 29 juni 2020

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

D 17-18

5 125 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK45.578.57
2Pia Young VikNydalens SK46.33+0.369.04
3Kristine KravdalGjø-Vard OL53.01+7.0410.20
4Åsne HaavengenKongsberg OL57.54+11.5711.17
5Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL58.39+12.4211.26
6Marieluise Schmitt GranHalden SK59.03+13.0611.31
7Mari EidsmoFreidig59.04+13.0711.31
8Selma HoivoldKongsberg OL1.00.37+14.4011.49
9Kristin Melby JacobsenLardal OL1.01.08+15.1111.55
10Ane Malene KolstadFreidig1.01.28+15.3111.59
11Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.02.31+16.3412.11
12Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.04.18+18.2112.32
13Martine SkjelsvikLillehammer OK1.06.30+20.3312.58
14Ingrid MobråthenSandefjord OK1.07.09+21.1213.06
15Raghild Mathea HelmersenFet OL1.07.24+21.2713.09
16Hanna RehnNordre Follo Orientering1.08.20+22.2313.20
17Kristine Bog VikaneFana IL1.08.35+22.3813.22
18Une HoltermannPorsgrunn OL1.08.46+22.4913.25
19Alexandra LinløkkenØstmarka OK1.08.57+23.0013.27
20Konstanse MoholthKongsberg OL1.09.33+23.3613.34
21Malene Teresia JebsenHeming Orientering1.10.54+24.5713.50
22Ingrid LamarkGanddal IL1.12.30+26.3314.08
23Ingeborg Rygg EikelandBergens TF1.13.47+27.5014.23
24Stella HolmboeTyrving IL1.14.28+28.3114.31
25Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK1.14.31+28.3414.32
26Ida Marie FlågenHeming Orientering1.18.23+32.2615.17
27Oda Isnes TyseEiker OL1.20.48+34.5115.45
28Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.21.12+35.1515.50
29Hedda SpangbergKonnerud IL1.21.22+35.2515.52
30Johanne Rognerud BøeFossum IF1.41.17+55.2019.45
Ine InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Alva Marika NiklassonNydalens SKdiskvalifisert
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Julie MeinickeTyrving ILdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Emma Bangstad BergersenHamar OKdiskvalifisert
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLdiskvalifisert
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Marie Roll-TørnqvistFana ILbrutt
Iris HolstTyrving ILikke startet
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Malene InstanesSturla, IFikke startet
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 19-20

5 675 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL57.0110.02
2Hedda Raadal BjørloNTNUI58.54+1.5310.22
3Mina JørgensenTyrving IL59.14+2.1310.26
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering59.26+2.2510.28
5Janne Tjørhom AasheimGanddal IL59.51+2.5010.32
6Kristine Eide RappRaumar Orientering1.00.35+3.3410.40
7Joelle MeisterNydalens SK1.02.33+5.3211.01
8Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.08.43+11.4212.06
9Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.10.25+13.2412.24
10Anniken RanvikKonnerud IL1.11.09+14.0812.32
11Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.12.02+15.0112.41
12Ingeborg RognstadHadeland OL1.12.54+15.5312.50
13Andrea RanvikKonnerud IL1.13.06+16.0512.52
14Karoline BjørnerødOK Moss1.21.21+24.2014.20
15Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.22.07+25.0614.28
16Ingeborg KvarmeSturla, IF1.22.39+25.3814.33
17Ingrid Lund HovdenTyrving IL1.24.09+27.0814.49
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Emma Meyer LarssonTyrving ILikke startet

D 21-

7 975 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNydalens SK1.08.398.36
2Jo ShepherdHalden SK1.10.59+2.208.54
3Catherine TaylorFredrikstad SK1.11.25+2.468.57
4Tilla Farnes HennumNTNUI1.15.06+6.279.25
5Ane DyrkornNTNUI1.17.21+8.429.41
6Karoline AuneNTNUI1.18.53+10.149.53
7Synne StrandNydalens SK1.21.30+12.5110.13
8Thea DyrkornNTNUI1.21.39+13.0010.14
9Sofie Skyttersæter IversenNTNUI1.22.50+14.1110.23
10Margrethe WisløffNTNUI1.25.17+16.3810.41
11Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.27.09+18.3010.55
12Iliana IlievaHalden SK1.28.52+20.1311.08
13Oda J SikkelandTyrving IL1.32.34+23.5511.36
14Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI1.38.45+30.0612.22
Nina Asheim BirkelandNTNUIdiskvalifisert
Idunn HaavengenNTNUIdiskvalifisert
Thea Sildnes BaklidNTNUIikke startet
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUIikke startet
Tone Bergerud LyeNydalens SKikke startet
Svetlana MironovaHalden SKikke startet

H 17-18

6 675 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK46.597.02
2Cornelius BjørkSandefjord OK49.51+2.527.28
3Brage TakleKristiansand OK51.27+4.287.42
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb52.49+5.507.54
5Kasper Bakken UlsethNydalens SK53.20+6.217.59
6Teodor Mo HjelsethNydalens SK53.59+7.008.05
7Sander Tonjer FingarsenElverum OK54.41+7.428.11
8Nils TveiteÅs-NMBU Orientering56.36+9.378.28
9Sondre Zahl HagenFossum IF56.40+9.418.29
10Vetle DrageKongsberg OL58.26+11.278.45
11Marius BakkeFossum IF1.00.24+13.259.02
12Hans UrsetIL BUL-Tromsø1.00.39+13.409.05
13Jakob TorgersenHalden SK1.00.59+14.009.08
14Andreas DaleBergens TF1.01.36+14.379.13
15Kristian ØstermannHeming Orientering1.02.29+15.309.21
16Vetle Grønvik EkraFreidig1.02.32+15.339.22
17Tobias RøddeGanddal IL1.03.22+16.239.29
18Lukas KlausenSturla, IF1.04.20+17.219.38
19Birk Felland SætnanFossum IF1.06.48+19.4910.00
20Mats LindaasElverum OK1.06.53+19.5410.01
21Sigurd Saxe SandvikHalden SK1.07.03+20.0410.02
22Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.07.26+20.2710.06
23Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.07.59+21.0010.11
24Johan EgerKongsberg OL1.08.04+21.0510.11
25Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.08.11+21.1210.12
26Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.11.07+24.0810.39
27Alf Kristian HelleHalden SK1.12.18+25.1910.49
28Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering1.12.47+25.4810.54
29Vegard RanestadHamar OK1.13.07+26.0810.57
30Iver RingheimLarvik OK1.14.52+27.5311.12
31Peder HaugaardHalden SK1.15.53+28.5411.22
32Henning StrandIL BUL-Tromsø1.16.11+29.1211.24
33Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.17.04+30.0511.32
34Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.17.12+30.1311.33
35Rolf Trygve HaugKongsberg OL1.20.37+33.3812.04
36Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.24.59+38.0012.43
37Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig1.25.01+38.0212.44
38Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.26.54+39.5513.01
39Jonathan EylertsenHalden SK1.34.01+47.0214.05
40Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.49.27+1.02.2816.23
41Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett2.05.07+1.18.0818.44
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Mikkel HoltFreidigdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbikke startet
Felix FinsrudAsker Skiklubbikke startet

H 19-20

8 600 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK1.00.237.01
2Isak JonssonNydalens SK1.00.58+0.357.05
3Sander ArntzenAsker Skiklubb1.01.15+0.527.07
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.01.30+1.077.09
5Aslak HeimdalNTNUI1.08.15+7.527.56
6Anders VestølVegårshei IL1.09.03+8.408.01
7Lars Young VikNydalens SK1.09.29+9.068.04
8Jonas GrønliFreidig1.11.26+11.038.18
9Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.11.49+11.268.21
10Johan Christie ØrkeNTNUI1.11.50+11.278.21
11Mats EidsmoFreidig1.11.58+11.358.22
12Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.12.16+11.538.24
13Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering1.13.43+13.208.34
14Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.14.26+14.038.39
15Simen Spets StorhovFreidig1.14.35+14.128.40
16Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.16.24+16.018.53
17Sondre OttesenFredrikstad SK1.16.30+16.078.53
18David RundeKristiansand OK1.18.59+18.369.11
19Lars SandstadFreidig1.21.31+21.089.28
20Håkon HolstadFreidig1.26.20+25.5710.02
21Anders HorveiRaumar Orientering1.31.41+31.1810.39
22Eirik BlågestadFredrikstad SK1.32.05+31.4210.42
23Peter Andreas GisholtNTNUI1.32.45+32.2210.47
24Kristian Fredrik LynumFreidig1.36.07+35.4411.10
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SKdiskvalifisert
Even LindaasVang OLdiskvalifisert
Vegard KittilsenFreidigikke startet
Eskil FrøislandVang OLikke startet

H 21-

11 250 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI1.14.296.37
2Lukas LilandNydalens SK1.17.17+2.486.52
3Jørgen BaklidNTNUI1.21.43+7.147.15
4Ulrik Astrup ArnesenNTNUI1.23.49+9.207.27
5Styrk Hundseid KamsvågNTNUI1.23.57+9.287.27
6Anders HagaRaumar Orientering1.24.06+9.377.28
7Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK1.32.12+17.438.11
8Bjørn Anders FlågenNTNUI1.40.31+26.028.56
9Are WigaardNTNUI1.50.16+35.479.48
10Olav Milian Schmitt GranNTNUI2.00.56+46.2710.44
11Thomas TubbehaugenOK Moss2.37.38+1.23.0914.00
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIdiskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SKikke startet
Karl FremstadTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor