Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Oslofjord 2020 - løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 1
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 28 juni 2020

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 7 Hours! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

D 17-18

3 420 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK24.087.03
2Oda ScheeleNydalens SK25.26+1.187.26
3Netta Bar-NathanLillomarka OL28.07+3.598.13
4Kristine KravdalGjø-Vard OL28.24+4.168.18
5Une HoltermannPorsgrunn OL29.22+5.148.35
6Alva Marika NiklassonNydalens SK30.01+5.538.46
7Ingeborg Rygg EikelandBergens TF30.06+5.588.48
8Tina KallesonOppsal Orientering30.28+6.208.54
9Åsne HaavengenKongsberg OL31.46+7.389.17
10Kristin Melby JacobsenLardal OL31.59+7.519.21
11Amélie AamodtOppsal Orientering32.17+8.099.26
12Kristine Bog VikaneFana IL32.46+8.389.34
13Marieluise Schmitt GranHalden SK34.26+10.1810.04
14Ida Marie FlågenHeming Orientering34.41+10.3310.08
15Ingrid BlindheimLillomarka OL35.43+11.3510.26
16Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL35.45+11.3710.27
17Mari EidsmoFreidig36.12+12.0410.35
18Selma HoivoldKongsberg OL36.17+12.0910.36
19Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular36.24+12.1610.38
20Malene Teresia JebsenHeming Orientering36.26+12.1810.39
21Alexandra LinløkkenØstmarka OK36.35+12.2710.41
22Martine SkjelsvikLillehammer OK37.01+12.5310.49
23Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL38.16+14.0811.11
24Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.18+14.1011.11
25Konstanse MoholthKongsberg OL40.27+16.1911.49
25Ingrid LamarkGanddal IL40.27+16.1911.49
27Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK40.42+16.3411.54
28Live ØstvoldHeming Orientering40.55+16.4711.57
29Johanne Rognerud BøeFossum IF41.03+16.5512.00
30Emma Bangstad BergersenHamar OK42.16+18.0812.21
31Hanna RehnNordre Follo Orientering42.19+18.1112.22
32Iris HolstTyrving IL42.26+18.1812.24
33Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL42.38+18.3012.27
34Ine InstanesSturla, IF42.50+18.4212.31
35Ingrid MobråthenSandefjord OK43.39+19.3112.45
36Ane Malene KolstadFreidig44.57+20.4913.08
37Stella HolmboeTyrving IL45.34+21.2613.19
38Marie Roll-TørnqvistFana IL46.02+21.5413.27
39Hedda SpangbergKonnerud IL48.15+24.0714.06
40Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK52.29+28.2115.20
41Oda Isnes TyseEiker OL54.38+30.3015.58
42Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1.23.35+59.2724.26
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKdiskvalifisert
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet
Malene InstanesSturla, IFikke startet

D 19-20

3 460 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL25.357.23
2Hedda Raadal BjørloNTNUI27.40+2.057.59
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL28.46+3.118.18
4Mina JørgensenTyrving IL30.38+5.038.51
5Karoline BjørnerødOK Moss32.11+6.369.18
6Ane Sofie KroghOppsal Orientering32.12+6.379.18
7Andrea RanvikKonnerud IL33.03+7.289.33
8Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett33.05+7.309.33
9Ingeborg RognstadHadeland OL35.34+9.5910.16
10Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL35.43+10.0810.19
11Idunn StrandIL BUL-Tromsø36.17+10.4210.29
12Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering40.50+15.1511.48
13Anniken RanvikKonnerud IL42.41+17.0612.20
14Ingeborg KvarmeSturla, IF46.20+20.4513.23
15Emma Meyer LarssonTyrving IL50.02+24.2714.27
16Joelle MeisterNydalens SK52.37+27.0215.12
Kristine Eide RappRaumar Orienteringikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet

D 21-

4 660 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Catherine TaylorFredrikstad SK35.347.37
2Anna UlvensøenNydalens SK35.37+0.037.38
3Ane DyrkornNTNUI36.11+0.377.45
4Jo ShepherdHalden SK36.36+1.027.51
5Tilla Farnes HennumNTNUI37.03+1.297.57
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag39.21+3.478.26
7Karoline AuneNTNUI40.56+5.228.47
8Oda J SikkelandTyrving IL41.20+5.468.52
9Iliana IlievaHalden SK41.41+6.078.56
10Margrethe WisløffNTNUI43.03+7.299.14
11Nina Asheim BirkelandNTNUI45.09+9.359.41
12Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK46.12+10.389.54
13Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK48.46+13.1210.27
14Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI49.29+13.5510.37
15Thea Sildnes BaklidNTNUI51.58+16.2411.09
16Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL53.42+18.0811.31
17Emilie WestinNydalens SK55.17+19.4311.51
18Idunn HaavengenNTNUI56.37+21.0312.08
19Roisin LongNydalens SK57.34+22.0012.21
Thea DyrkornNTNUIdiskvalifisert
Svetlana MironovaHalden SKikke startet
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUIikke startet

H 17-18

3 940 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK23.375.59
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb25.04+1.276.21
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering25.20+1.436.25
4Ådne SkjærsteinTyrving IL25.50+2.136.33
5Brage TakleKristiansand OK25.58+2.216.35
6Cornelius BjørkSandefjord OK26.18+2.416.40
7Hans UrsetIL BUL-Tromsø27.35+3.587.00
8Sigurd Saxe SandvikHalden SK28.02+4.257.06
9Teodor Mo HjelsethNydalens SK28.04+4.277.07
10Sander Tonjer FingarsenElverum OK29.16+5.397.25
11Gaute FosstveitRaumar Orientering29.18+5.417.26
12Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF30.03+6.267.37
13Jakob TorgersenHalden SK30.16+6.397.40
14Sondre Zahl HagenFossum IF31.06+7.297.53
15Kasper Bakken UlsethNydalens SK31.20+7.437.57
15Rolf Trygve HaugKongsberg OL31.20+7.437.57
17Mikkel HoltFreidig31.29+7.527.59
18Lukas KlausenSturla, IF31.34+7.578.00
19Andreas DaleBergens TF31.55+8.188.06
20Vetle DrageKongsberg OL32.08+8.318.09
21Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering32.20+8.438.12
22Tobias RøddeGanddal IL32.31+8.548.15
23Mats LindaasElverum OK33.11+9.348.25
24Peder HaugaardHalden SK33.28+9.518.29
25Sivert PoppeFredrikstad SK33.44+10.078.33
26Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett33.59+10.228.37
27Kristian ØstermannHeming Orientering34.52+11.158.50
28Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb34.55+11.188.51
29Vegard RanestadHamar OK35.15+11.388.56
30Erlend BørliFossum IF35.23+11.468.58
31Marius BakkeFossum IF35.44+12.079.04
32Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig36.06+12.299.09
33Vebjørn Blom-HagenFossum IF38.00+14.239.38
34Birk Felland SætnanFossum IF39.24+15.4710.00
35Alf Kristian HelleHalden SK40.17+16.4010.13
36Vetle Grønvik EkraFreidig41.08+17.3110.26
37Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett41.49+18.1210.36
38Tage RosenlundVaregg Fleridrett43.36+19.5911.03
39Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett45.19+21.4211.30
40Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering46.53+23.1611.53
41Gustav Andresen SkotteFossum IF47.05+23.2811.57
42Mikkel BerglundRingerike OL51.06+27.2912.58
43Henning StrandIL BUL-Tromsø52.05+28.2813.13
44Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett52.12+28.3513.14
45Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.08.48+45.1117.27
46Linus BjørkeHalden SK1.28.05+1.04.2822.21
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 19-20

4 110 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb24.295.57
2Isak JonssonNydalens SK25.54+1.256.18
3Niels Christian HellerudHalden SK26.14+1.456.22
4Mats EidsmoFreidig26.41+2.126.29
5Lars Young VikNydalens SK26.51+2.226.31
6Anders VestølVegårshei IL27.10+2.416.36
7Vegard KittilsenFreidig28.04+3.356.49
8Bendik EliassenFredrikstad SK28.27+3.586.55
9Aslak HeimdalNTNUI28.52+4.237.01
10Erik Hæstad BjørnstadFossum IF28.56+4.277.02
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering29.00+4.317.03
12Elias Skjolden SørensenLillomarka OL29.12+4.437.06
13Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering30.08+5.397.19
14Simen Spets StorhovFreidig30.10+5.417.20
15Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL30.25+5.567.24
16Sondre OttesenFredrikstad SK30.41+6.127.27
17Eirik BlågestadFredrikstad SK30.43+6.147.28
18Håkon HolstadFreidig31.03+6.347.33
19Even LindaasVang OL31.39+7.107.42
20Lars SandstadFreidig31.55+7.267.45
21Kristian Fredrik LynumFreidig32.20+7.517.52
22Jonas GrønliFreidig33.05+8.368.02
23Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK33.33+9.048.09
24Johan Christie ØrkeNTNUI33.34+9.058.10
25Peter Andreas GisholtNTNUI34.49+10.208.28
26Sander ArntzenAsker Skiklubb34.52+10.238.29
27David RundeKristiansand OK35.49+11.208.42
28Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø36.04+11.358.46
29Anders HorveiRaumar Orientering36.12+11.438.48
30Petter Liabakk EriksenByåsen IL38.52+14.239.27
31Njaal Ellegaard MelbyVang OL44.51+20.2210.54
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Eskil FrøislandVang OLikke startet

H 21-

6 170 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI35.495.48
2Hans Petter MathisenNTNUI37.19+1.306.02
3Jørgen BaklidNTNUI37.39+1.506.06
4Vegard GulbrandsenNTNUI38.26+2.376.13
5Ulrik Astrup ArnesenNTNUI38.27+2.386.13
6Markus HolterHalden SK39.25+3.366.23
7Vegard Jarvis WestergårdNTNUI39.56+4.076.28
8Håkon Raadal BjørloNTNUI39.57+4.086.28
9Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK40.13+4.246.31
10August Asheim BirkelandNTNUI40.58+5.096.38
11Karl FremstadTyrving IL42.37+6.486.54
12Alan CherryNydalens SK42.52+7.036.56
13Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK44.35+8.467.13
14Herman Ryen MartinsenNTNUI45.16+9.277.20
15Olav Milian Schmitt GranNTNUI45.59+10.107.27
16Styrk Hundseid KamsvågNTNUI46.36+10.477.33
17Marius ØieLøten o-lag47.12+11.237.38
18Bjørn Anders FlågenNTNUI48.11+12.227.48
19Mathias BenjaminsenLillomarka OL48.14+12.257.49
20Steinar KollerudLillomarka OL49.13+13.247.58
21Sondre Ruud BråtenNydalens SK50.53+15.048.14
22Raúl FerraHalden SK51.18+15.298.18
23Are WigaardNTNUI52.14+16.258.27
24Oskar RøenVaregg Fleridrett53.51+18.028.43
25Jørgen FrøydLarvik OK55.02+19.138.55
26Linus OlhansÅs-NMBU Orientering57.48+21.599.22
27Thomas TubbehaugenOK Moss1.08.35+32.4611.06
28Inge Sandstad SkrondalFet OL2.01.09+1.25.2019.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor