Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Oslofjord 2020 - løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 1
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 28 juni 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

H 17-18

3 940 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK23.37
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb25.04+1.27
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering25.20+1.43
4Ådne SkjærsteinTyrving IL25.50+2.13
5Brage TakleKristiansand OK25.58+2.21
6Cornelius BjørkSandefjord OK26.18+2.41
7Hans UrsetIL BUL-Tromsø27.35+3.58
8Sigurd Saxe SandvikHalden SK28.02+4.25
9Teodor Mo HjelsethNydalens SK28.04+4.27
10Sander Tonjer FingarsenElverum OK29.16+5.39
11Gaute FosstveitRaumar Orientering29.18+5.41
12Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF30.03+6.26
13Jakob TorgersenHalden SK30.16+6.39
14Sondre Zahl HagenFossum IF31.06+7.29
15Kasper Bakken UlsethNydalens SK31.20+7.43
15Rolf Trygve HaugKongsberg OL31.20+7.43
17Mikkel HoltFreidig31.29+7.52
18Lukas KlausenSturla, IF31.34+7.57
19Andreas DaleBergens TF31.55+8.18
20Vetle DrageKongsberg OL32.08+8.31
21Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering32.20+8.43
22Tobias RøddeGanddal IL32.31+8.54
23Mats LindaasElverum OK33.11+9.34
24Peder HaugaardHalden SK33.28+9.51
25Sivert PoppeFredrikstad SK33.44+10.07
26Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett33.59+10.22
27Kristian ØstermannHeming Orientering34.52+11.15
28Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb34.55+11.18
29Vegard RanestadHamar OK35.15+11.38
30Erlend BørliFossum IF35.23+11.46
31Marius BakkeFossum IF35.44+12.07
32Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig36.06+12.29
33Vebjørn Blom-HagenFossum IF38.00+14.23
34Birk Felland SætnanFossum IF39.24+15.47
35Alf Kristian HelleHalden SK40.17+16.40
36Vetle Grønvik EkraFreidig41.08+17.31
37Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett41.49+18.12
38Tage RosenlundVaregg Fleridrett43.36+19.59
39Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett45.19+21.42
40Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering46.53+23.16
41Gustav Andresen SkotteFossum IF47.05+23.28
42Mikkel BerglundRingerike OL51.06+27.29
43Henning StrandIL BUL-Tromsø52.05+28.28
44Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett52.12+28.35
45Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.08.48+45.11
46Linus BjørkeHalden SK1.28.05+1.04.28
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor