Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløp i Porsgrunn

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløp i Porsgrunn
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 13 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 570 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Hilde Ekeberg FliidSkien OKfullført
Emily Kjær HaugbergSandefjord OKfullført
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OKfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført

C-åpen 10-16

1 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa33.3217.55
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK41.3022.11

C-åpen 17-

1 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon SimonsenSandefjord OK20.2310.54
2Marie KristensenPorsgrunn OL23.43+3.2012.40
3Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK23.56+3.3312.47
4May NordkveldeHedrum OL25.15+4.5213.30
5Jorunn Brun SagaSkien OK35.50+15.2719.09
6Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn38.10+17.4720.24

B-åpen 17-

2 630 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL23.248.53
2Knut GjoneSandefjord OK30.00+6.3611.24
3Julie EikelandOL Tønsberg og omegn31.07+7.4311.49
4Torstein LyeLarvik OK35.15+11.5113.24
5Trude NysæterSkien OK36.27+13.0313.51
6Hilde Gunn HellenesOK Skeidi36.49+13.2513.59
7Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK37.48+14.2414.22

AK-åpen

2 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Håkon JørgensenSandefjord OK37.4312.36
2Eelco van RaaijHedrum OL39.42+1.5913.16
3Magnhild FrydenlundSturla, IF42.46+5.0314.18
4Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa47.33+9.5015.54
Are NjåsteinTyrving ILdiskvalifisert

D 9-10

1 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL21.5613.58
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL14.339.16

D 11-12

1 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK13.567.27
2Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa29.30+15.3415.46

D 13-14

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn26.169.59
2Vilde Aakre LeistadSkien OK26.27+0.1110.03
3Annika van RaaijHedrum OL27.55+1.3910.36
4Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL29.20+3.0411.09

D 15-16

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn28.089.24
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn49.04+20.5616.24

D 17-

4 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK34.248.11
2Kristin Melby JacobsenLardal OL35.23+0.598.25
3Une HoltermannPorsgrunn OL35.44+1.208.30
4Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL40.01+5.379.31
5Emilie WestinNydalens SK40.12+5.489.34
6Signe Bredholt JørgensenNTNUI41.05+6.419.46
7Hanne VassendNTNUI42.47+8.2310.11
8Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL43.53+9.2910.26
9Emma EngehultNotodden OL48.29+14.0511.32
10Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK49.35+15.1111.48
11Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL49.36+15.1211.48
12Sunniva Nergaard BergStokke IL52.19+17.5512.27
13Pernille Nauf BorgersenHedrum OL53.29+19.0512.44
14Ingrid MobråthenSandefjord OK1.01.15+26.5114.35
Stefani PopovaHadeland OLdiskvalifisert
Lene Therese MyrlandNTNUIdiskvalifisert
Ella Arentz HagenNTNUIikke startet

D 40-

2 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karina Nordrum StokkenesLarvik OK28.419.35
2Sara MathisenPorsgrunn OL32.41+4.0010.55
3Gry AakreSkien OK38.16+9.3512.47
4Siv WiersdalenPorsgrunn OL45.16+16.3515.08
5Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK47.11+18.3015.46
6Anikken Gjein DybvikStokke IL1.20.28+51.4726.54
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet

D 50-

2 990 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering31.2010.28
2Marianne NjåsteinTyrving IL32.38+1.1810.54
3Hilde VassendPorsgrunn OL35.45+4.2511.57
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL37.34+6.1412.33
5Jekke LibyGjerstad IL38.17+6.5712.48
6Tiri RebårdSandefjord OK42.51+11.3114.19
7Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL43.44+12.2414.37
8Hilde KløvstadSandefjord OK44.02+12.4214.43
9Anniken AusenPorsgrunn OL48.23+17.0316.10
10Tone Sølie LysnesHedrum OL50.29+19.0916.53
11Aud Ellen BrevikSturla, IF53.09+21.4917.46
12Rita RaastadSkien OK1.14.33+43.1324.55
Kari ChristiansenSandefjord OKbrutt

D 60-

2 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL26.4011.15
2Anne Lise SagaKjose IL32.52+6.1213.52
3Inger NergaardStokke IL34.50+8.1014.41
4Hanne HerumOK Skeidi39.16+12.3616.34
5Elisabeth RødAndebu IL43.46+17.0618.28
6Anne Lise AndreassenSandefjord OK44.10+17.3018.38
7Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL56.58+30.1824.02
8Else StordalOL Tønsberg og omegn1.05.18+38.3827.33
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 70-

2 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd LangsethLarvik OK44.5918.58
2Margareta BrynhildsenStokke IL46.55+1.5619.47
3Ingunn FjørtoftBø OL47.56+2.5720.13
4Eli KlovningPorsgrunn OL55.09+10.1023.16
5Astrid LundeDrangedal OL56.41+11.4223.55
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLikke startet

D 80-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi59.2125.02

H 11-12

1 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre FurlandSandefjord OK15.018.01
2Alexander DybvikStokke IL17.11+2.109.11

H 13-14

2 630 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL20.097.39
2Gaute NysæterSkien OK20.55+0.467.57
3Kristian Ekeberg FliidSkien OK21.43+1.348.15
4Niclas GunnerødStokke IL28.32+8.2310.50
5Sondre KornmoPorsgrunn OL31.29+11.2011.58
6Kristian Kaupang LyeLarvik OK32.09+12.0012.13
7Thomas MyhreSkien OK35.06+14.5713.20
8Henrik GundersenPorsgrunn OL35.52+15.4313.38
9Ole Magnus StoremyrIL Hauken39.20+19.1114.57
10Ole Andreas ØygardenPorsgrunn OL40.31+20.2215.24
Magnus LåhnePorsgrunn OLdiskvalifisert
Jens G. DybvikStokke ILdiskvalifisert

H 15-16

2 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK27.019.02
2Benjamin GjoneSandefjord OK27.53+0.529.19
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL32.08+5.0710.44
4Hallvard TjentlandLardal OL35.34+8.3311.53
5Henrik Repstad StoremyrIL Hauken36.17+9.1612.08
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn39.56+12.5513.21
Martin DybvikStokke ILdiskvalifisert

H 17-

4 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi28.096.42
2Viljan van RaaijHedrum OL32.24+4.157.42
3Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn33.14+5.057.54
4Halvard KornmoPorsgrunn OL34.44+6.358.16
5Skjalg NysæterSkien OK35.08+6.598.21
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn35.37+7.288.28
7Åsmund SlokvikNotodden OL36.10+8.018.36
8Øyvind WatterdalHadeland OL37.29+9.208.55
9Henrik R HoltHedrum OL40.52+12.439.43
10Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL46.54+18.4511.10
11Jørgen Øksenholt KragelundSkien OK54.31+26.2212.58
12Martin AusenPorsgrunn OL55.24+27.1513.11
Egil FrydenlundSturla, IFikke startet

H 40-

4 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK32.127.40
2Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL34.20+2.088.10
3Sturle FurlandSandefjord OK34.59+2.478.19
4Robert FredriksenNotodden OL42.14+10.0210.03
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL42.32+10.2010.07
6Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa42.36+10.2410.08
7Jens TjentlandLardal OL42.47+10.3510.11
8Jørgen FrøydLarvik OK48.24+16.1211.31
9Jesper FlogstadIL Hauken53.09+20.5712.39
10Truls FjeldstadPorsgrunn OL58.27+26.1513.55
11Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn1.01.21+29.0914.36
12Kent Morgan StoremyrIL Hauken1.09.51+37.3916.37
13Ole Kristian BangåsBotne SK1.12.17+40.0517.12
14Kenneth DybvikStokke IL1.29.08+56.5621.13
Simen Kjær HaugbergFossum IFdiskvalifisert
Atle BorgersenHedrum OLdiskvalifisert
Steinar LandeBø OLikke startet

H 50-

4 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL35.378.28
2Lars Erik GjeinFossum IF38.06+2.299.04
3Petter LøeNotodden OL38.53+3.169.15
4Lasse ArnesenHeming Orientering38.56+3.199.16
5Per Olav GulbrandsenLarvik OK40.11+4.349.34
6Jan GatevoldPorsgrunn OL40.58+5.219.45
7Anders Kristian HoltHedrum OL41.11+5.349.48
8Rune EngehultNotodden OL42.13+6.3610.03
9Roar MathisenOL Tønsberg og omegn48.06+12.2911.27
10Roger LysnesHedrum OL49.03+13.2611.40
11Jørn MyrlandNotodden OL51.20+15.4312.13
12Bjørn LiePorsgrunn OL52.12+16.3512.25
13Morten AndresenOK Skeidi54.59+19.2213.05
14Harald OmlandSkien OK1.04.23+28.4615.19
15Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1.05.22+29.4515.33
16Per Einar StrømHedrum OL1.09.31+33.5416.33
17Brede Ekeberg FliidSkien OK1.19.47+44.1018.59
18Snorre FrydenlundSturla, IF1.26.25+50.4820.34
Helge GisholtOK Skeididiskvalifisert

H 60-

2 990 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John HansenKristiansand OK29.149.46 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Espen RaastadSkien OK31.12+1.5810.26
3Arve GlittumOK Skeidi31.59+2.4510.41
4Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL34.16+5.0211.27
5Dagfinn TorpePorsgrunn OL35.01+5.4711.42
6Inge GlittumOK Skeidi35.02+5.4811.43
7Øivind FadumSande Sportsklubb35.23+6.0911.50
8Tom SagaSkien OK36.34+7.2012.13
9Hugo A. ChristensenNotodden OL38.05+8.5112.44
10Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn41.46+12.3213.58
11Ragnar Niemi BergStokke IL42.48+13.3414.18
12Tron SolbergOK Skeidi48.51+19.3716.20
13Kjetil KløvstadSandefjord OK49.14+20.0016.27
14Dag KristensenOK Skeidi49.59+20.4516.43
15Even Tore SteinsholtLardal OL54.13+24.5918.07
16Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn56.41+27.2718.57
17Per Dag NordkveldeHedrum OL1.04.19+35.0521.30
18Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.04.59+35.4521.44
Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

2 370 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL24.0410.09
2Kjell Einar AadnevikTIF Viking24.41+0.3710.24
3Kay JørgensenPorsgrunn OL25.42+1.3810.50
4Atle RemmePorsgrunn OL28.15+4.1111.55
5Elling AakreAndebu IL29.10+5.0612.18
6Ragnar HillestadLardal OL29.16+5.1212.20
7Kjell MeenPorsgrunn OL29.30+5.2612.26
8Odd AureDrangedal OL30.21+6.1712.48
9Lars Martin GjeinStokke IL32.58+8.5413.54
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL33.35+9.3114.10
11Carl Ove BergOK Skeidi35.06+11.0214.48
12Hans StordalOL Tønsberg og omegn35.12+11.0814.51
13Kåre ThorbjørnsenLarvik OK36.03+11.5915.12
14Martin NaufHedrum OL38.42+14.3816.19
15Magne KlovningPorsgrunn OL39.24+15.2016.37
16Helge FossheimHedrum OL39.56+15.5216.50
17Per Øystein AndersenLarvik OK41.09+17.0517.21
18Roar LøkenSandefjord OK43.35+19.3118.23
19Ronald BjervaDrangedal OL45.39+21.3519.15
20Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL52.51+28.4722.17

H 80-

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Eivind EdvardsenLarvik OK37.3615.51
2Oddvar GjelstadSandefjord OK38.25+0.4916.12
3Reppesgård MagnarHedrum OL44.21+6.4518.42
4Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn56.50+19.1423.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor