Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Vestfold - Telemark i Langangen - Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Vestfold - Telemark i Langangen - Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: søndag 28 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85-

N-åpen

1 410 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Semine DahlSkien OKfullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Hilde Ekeberg FliidSkien OKfullført
Maren Sofie Frogner BekkevoldSkien OKfullført
Eira MorkNotodden OLfullført
Sigrid Hausken NordbergNydalens SKfullført
Bjørn Helge L. SognNotodden OLfullført
Ine StokkenesLarvik OKfullført
Ivo StokkenesLarvik OKfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Anton WindvikSandefjord OKfullført
Haakon Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaaikke startet
Sturla SigurdssonStokke ILikke startet

C-åpen 10-16

1 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa57.5730.10
Brage Wergeland BiemLillomarka OL1.19.3041.24
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn1.01.4632.10

C-åpen 17-

1 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne MongNydalens SK47.5224.55
2Veslemøy VærvågenNotodden OL58.05+10.1330.15
3Jorunn Brun SagaSkien OK1.34.14+46.2249.04

B-åpen 10-16

2 310 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnikke startet

B-åpen 17-

2 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn42.0718.13
2Linda BrathagenLarvik OK45.09+3.0219.32
3Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL49.31+7.2421.26
4Mie ZagarLarvik OK49.59+7.5221.38
5Eli SæterdalSkien OK56.34+14.2724.29
6Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK59.00+16.5325.32
7Brede Ekeberg FliidSkien OK59.41+17.3425.50
8Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL1.14.20+32.1332.10
9Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.26.23+44.1637.23
Torstein LyeLarvik OKdiskvalifisert
Marie KristensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Rita RaastadSkien OKikke startet

AK-åpen

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK39.0416.41

AL-åpen

3 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Audun SanderudLillomarka OLdiskvalifisert

D 9-10

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK40.1128.42

D 11-12

1 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa50.1726.11
2Juliette Holtskog-FeremansSkien OK1.22.46+32.2943.06
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnbrutt

D 13-14

2 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn33.5914.42
2Annika van RaaijHedrum OL38.54+4.5516.50
3Daniella GjoneSandefjord OK39.56+5.5717.17
4Maren Sofie FremstadLarvik OK50.03+16.0421.40
5Pernille ZagarLarvik OK53.53+19.5423.19
6Anna GjestrudNotodden OL55.01+21.0223.49
7Emilie Holtskog-FeremansSkien OK58.08+24.0925.09
8Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL58.47+24.4825.26
9Vilde Aakre LeistadSkien OK1.00.00+26.0125.58
Cathrine SognNotodden OLbrutt
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnbrutt

D 15-16

3 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agathe BrathagenLarvik OK1.10.0221.21
2Iril RingheimLarvik OK1.28.01+17.5926.50
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet

D 17-18

3 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline SchjervenLardal OL1.11.5720.05
2Mina SchjervenLardal OL1.13.53+1.5620.38
3Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.16.55+4.5821.29
4Emma EngehultNotodden OL1.35.04+23.0726.33
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt

D 19-20

3 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 21-

3 580 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK41.1011.29
2Elin BjervaLarvik OK44.47+3.3712.30
3Ingrid UndstadLarvik OK1.01.56+20.4617.17
4Julie HjortlandNTNUI1.02.34+21.2417.28
5Karina Nordrum StokkenesLarvik OK1.04.58+23.4818.08
6Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.17.10+36.0021.33
7Alise KløvstadSandefjord OK1.24.18+43.0823.32
8Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK1.33.47+52.3726.11
Sunniva Nergaard BergStokke ILdiskvalifisert
Randi MorkNotodden OLikke startet

D 45-

3 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SchjervenLardal OL1.04.0019.30
2Gry AakreSkien OK1.14.14+10.1422.37
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.17.45+13.4523.42
Trude NysæterSkien OKdiskvalifisert
Celine Vik OlsenLarvik OKbrutt

D 50-

3 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.11.1221.42
2Aud Ellen BrevikSturla, IF1.22.14+11.0225.04
3Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK1.28.02+16.5026.50
4Hilde KløvstadSandefjord OK1.49.53+38.4133.30
Signe Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet

D 55-

3 280 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi SchatvetNotodden OL1.05.0219.49
2Tiri RebårdSandefjord OK1.17.19+12.1723.34
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLbrutt

D 60-

3 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK1.01.2918.44
2Karin EriksenOL Tønsberg og omegn1.05.36+4.0720.00
3Helga HaverstadLierbygda OL1.06.34+5.0520.17
4Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.18.13+16.4423.50
Kari LyngbakkenKonnerud ILbrutt

D 65-

2 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise SagaKjose IL45.2419.24
2Else StordalOL Tønsberg og omegn1.34.33+49.0940.24
3Inger NergaardStokke IL1.50.54+1.05.3047.23
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLbrutt
Elisabeth RødAndebu ILbrutt
Lill BirkelundPorsgrunn OLbrutt
Randi HansenStokke ILbrutt

D 70-

2 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL1.26.5637.09
2Ingunn FjørtoftBø OL1.58.37+31.4150.41
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLbrutt
Margit Ryen SteenBø OLbrutt
Elisabeth UndstadLarvik OKbrutt
Astrid LundeDrangedal OLikke startet

D 75-

2 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1.15.1332.08
2Synnøve DalvaBø OL1.49.38+34.2546.51
3May Helene HansenSandefjord OK1.50.44+35.3147.19
4Gerd LangsethLarvik OK1.57.01+41.4850.00
Eli KlovningPorsgrunn OLbrutt
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

D 80-

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi3.26.591.28.27

H 9-10

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Halvor GjestrudNotodden OL37.5327.03
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK29.2621.01

H 11-12

1 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Boye WangensteenLillomarka OL27.3014.19
2Sindre FurlandSandefjord OK29.59+2.2915.36
3Kristian MorkNotodden OL43.37+16.0722.43
Alexander DybvikStokke ILdiskvalifisert
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLdiskvalifisert

H 13-14

2 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL31.5213.47
2Niclas GunnerødStokke IL40.03+8.1117.20
3Jens G. DybvikStokke IL43.42+11.5018.55
4Gaute NysæterSkien OK57.36+25.4424.56
5Kristian Kaupang LyeLarvik OK59.33+27.4125.46
6Marcus WindvikSandefjord OK1.35.46+1.03.5441.27
Ole Magnus StoremyrIL Haukenbrutt
Kristian Ekeberg FliidSkien OKbrutt
Thomas MyhreSkien OKbrutt

H 15-16

3 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK44.4912.31
2Hallvard TjentlandLardal OL1.06.01+21.1218.26
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.08.57+24.0819.15
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.11.58+27.0920.06
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnbrutt

H 17-18

4 690 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL1.06.3314.11
2Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1.09.56+3.2314.54
3Tobias MathisenPorsgrunn OL1.12.31+5.5815.27
4Halvard KornmoPorsgrunn OL1.14.57+8.2415.58
Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 19-20

4 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.02.0913.15
2Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.11.12+9.0315.10
3Even GravningenStokke IL1.16.14+14.0516.15
4Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.20.50+18.4117.14

H 21-

4 690 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK48.2010.18
2Jørn SundbyLarvik OK50.05+1.4510.40
3Håvard WedegeFredrikstad SK52.53+4.3311.16
4Sindre R HoltHedrum OL54.55+6.3511.42
5Erling GrammeltvedtOK Skeidi56.51+8.3112.07
6Trond StrandbergLarvik OK58.23+10.0312.26
7Anders B. ØksenholtNydalens SK1.07.06+18.4614.18
8Kjetil DahlSkien OK1.10.10+21.5014.57
9Øyvind HyllesethSkien OK1.11.00+22.4015.08
10Steinar LandeBø OL1.15.47+27.2716.09
11Jørgen Øksenholt KragelundSkien OK2.01.04+1.12.4425.48
12Anders WindvikSandefjord OK2.38.22+1.50.0233.46
Frode NysæterSkien OKbrutt
Tobias KristensenNTNUIbrutt
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OKbrutt

H 40-

4 690 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.01.3813.08
2Harald KvisliNotodden OL1.15.53+14.1516.10
3Per Henrik ZagarLarvik OK1.34.16+32.3820.05
4Torgrim GjestrudNotodden OL1.35.08+33.3020.17
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.38.39+37.0121.02
6Asbjørn BrathagenLarvik OK1.44.17+42.3922.14
7Robert FredriksenNotodden OL1.46.34+44.5622.43
8Jesper FlogstadIL Hauken1.47.26+45.4822.54
9Sigurd HoltskogSkien OK2.33.43+1.32.0532.46
Rune Kristian MorkNotodden OLdiskvalifisert

H 45-

3 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle FurlandSandefjord OK55.1415.25
2Jens TjentlandLardal OL1.09.14+14.0019.20
3Eelco van RaaijHedrum OL1.39.40+44.2627.50
Asgeir FremstadLarvik OKdiskvalifisert
Trond EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ole Kristian BangåsBotne SKbrutt

H 50-

3 580 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund RørenEiker OL51.0814.16
2Arne DirdalLarvik OK53.37+2.2914.58
3Bjørn Idar SætranIF Trauma58.35+7.2716.21
4Lars Erik GjeinFossum IF59.41+8.3316.40
5Anders Kristian HoltHedrum OL1.17.53+26.4521.45
Per Olav GulbrandsenLarvik OKdiskvalifisert
Rune EngehultNotodden OLdiskvalifisert
Helge GisholtOK Skeididiskvalifisert
Knut Ivar JohansenSandefjord OKdiskvalifisert
Lasse ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Tom KristensenLarvik OKbrutt

H 55-

3 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenStokke IL50.0815.17
2Jan GatevoldPorsgrunn OL52.25+2.1715.58
3Kristian KihleRingerike OL54.31+4.2316.37
4Petter LøeNotodden OL1.04.46+14.3819.44
5Bjørn Richard KirsteSkien OK1.13.52+23.4422.31
6Arne KristensenStokke IL1.14.19+24.1122.39
7Per Einar StrømHedrum OL1.23.27+33.1925.26
8Morten AndresenOK Skeidi1.44.24+54.1631.49
Sten Øivind BjerkeHedrum OLdiskvalifisert
Snorre FrydenlundSturla, IFbrutt

H 60-

3 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi50.0715.16
2Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL52.39+2.3216.03
3Rune LaurantsenSkien OK1.00.11+10.0418.20
4Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.01.36+11.2918.46
5Espen RaastadSkien OK1.04.27+14.2019.38
6Tov Arne BondalNotodden OL1.22.04+31.5725.01
7Tom SagaSkien OK1.28.28+38.2126.58
8Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL3.12.25+2.22.1858.39
Kjetil KløvstadSandefjord OKbrutt
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnbrutt

H 65-

3 280 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald HoviSkien OK1.02.3619.05
2Øivind FadumSande Sportsklubb1.07.04+4.2820.26
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.07.14+4.3820.29
4Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK1.14.34+11.5822.44
5Sveinung RekaaNotodden OL1.15.04+12.2822.53
6Ole JohanssonPorsgrunn OL1.24.24+21.4825.43
7Jan BøhleOL Trollo1.26.28+23.5226.21
8Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.40.11+37.3530.32
9Ragnar Niemi BergStokke IL1.42.08+39.3231.08
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hugo A. ChristensenNotodden OLbrutt
Dag KristensenOK Skeidibrutt

H 70-

2 340 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kay JørgensenPorsgrunn OL48.1320.36
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL53.53+5.4023.01
3Jakob KløverødPorsgrunn OL58.25+10.1224.57
4Kåre ThorbjørnsenLarvik OK58.51+10.3825.08
5Helge FossheimHedrum OL59.18+11.0525.20
6Bjørn SteenBø OL1.03.04+14.5126.57
7Runar KittilsenStokke IL1.15.43+27.3032.21
Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
Atle RemmePorsgrunn OLbrutt

H 75-

2 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Øystein AndersenLarvik OK55.5723.54
2Lars Martin GjeinStokke IL56.53+0.5624.18
3Magnar ØvreåsBotne SK1.18.55+22.5833.43
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.20.25+24.2834.21
5Odd AureDrangedal OL1.20.42+24.4534.29
6Ragnar HillestadLardal OL1.25.45+29.4836.38
7Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.30.47+34.5038.47
8Bjørn Willy HansenSandefjord OK1.31.15+35.1838.59
9Magne KlovningPorsgrunn OL1.39.40+43.4342.35
Roar LøkenSandefjord OKbrutt
Carl Ove BergOK Skeidibrutt

H 80-

2 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reppesgård MagnarHedrum OL1.20.2334.21
2Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.22.30+2.0735.15
3Oddvar GjelstadSandefjord OK1.32.03+11.4039.20
Tore S. RasmussenTIF Vikingdiskvalifisert
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnbrutt
Helge HalvorsenLarvik OKbrutt
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor