Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Oslofjord 2020 - løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 5
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: fredag 3 juli 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

D 17-18

3 100 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK28.029.02
2Alva Marika NiklassonNydalens SK30.33+2.319.51
3Kristin Melby JacobsenLardal OL31.57+3.5510.18
4Oda ScheeleNydalens SK32.01+3.5910.19
5Tina KallesonOppsal Orientering32.47+4.4510.34
6Une HoltermannPorsgrunn OL32.59+4.5710.38
7Ane Malene KolstadFreidig33.07+5.0510.40
8Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL34.02+6.0010.58
9Kristine KravdalGjø-Vard OL34.13+6.1111.02
10Ragnhild Mathea HelmersenFet OL34.26+6.2411.06
11Selma HoivoldKongsberg OL35.04+7.0211.18
12Malene Teresia JebsenHeming Orientering35.37+7.3511.29
13Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb35.52+7.5011.34
14Hanna RehnNordre Follo Orientering36.20+8.1811.43
15Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK36.57+8.5511.55
16Kristine Bog VikaneFana IL37.18+9.1612.01
17Ida Marie FlågenHeming Orientering38.52+10.5012.32
18Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular38.53+10.5112.32
19Ine InstanesSturla, IF40.10+12.0812.57
20Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK40.59+12.5713.13
21Mari EidsmoFreidig41.12+13.1013.17
22Ingeborg Rygg EikelandBergens TF41.22+13.2013.20
23Marte Madslien BakkenNydalens SK41.23+13.2113.20
24Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL41.43+13.4113.27
25Johanne Rognerud BøeFossum IF42.15+14.1313.37
26Amélie AamodtOppsal Orientering42.25+14.2313.40
27Ingrid MobråthenSandefjord OK43.28+15.2614.01
28Hedda SpangbergKonnerud IL44.31+16.2914.21
29Live ØstvoldHeming Orientering44.57+16.5514.30
30Julie MeinickeTyrving IL44.59+16.5714.30
31Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL45.23+17.2114.38
32Oda Isnes TyseEiker OL45.41+17.3914.44
33Elise Wærp HaugeNydalens SK46.50+18.4815.06
34Helene Bjørkvold JendalFossum IF48.40+20.3815.41
35Iris HolstTyrving IL49.42+21.4016.01
36Stella HolmboeTyrving IL50.34+22.3216.18
37Emma Bangstad BergersenHamar OK53.32+25.3017.16
38Konstanse MoholthKongsberg OL54.08+26.0617.27
39Yngvild Langedal BreivikNydalens SK55.31+27.2917.54
40Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.02.48+34.4620.15
41Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.03.40+35.3820.32
42Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1.16.14+48.1224.35
Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringikke startet
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKikke startet
Tiril KihleKonnerud ILikke startet
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Åsne HaavengenKongsberg OLikke startet

D 19-20

3 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL29.059.22
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL30.24+1.199.48
3Joelle MeisterNydalens SK30.54+1.499.58
4Aurora GjølsjøNTNUI31.01+1.5610.00
5Kristine Eide RappRaumar Orientering31.17+2.1210.05
6Andrea RanvikKonnerud IL32.07+3.0210.21
7Mina JørgensenTyrving IL32.11+3.0610.22
8Hedda Raadal BjørloNTNUI32.33+3.2810.30
9Ane Sofie KroghOppsal Orientering34.07+5.0211.00
10Karoline BjørnerødOK Moss35.56+6.5111.35
11Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb37.20+8.1512.02
12Ingeborg RognstadHadeland OL37.49+8.4412.11
13Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering39.52+10.4712.51
14Tale StrandKongsberg OL41.20+12.1513.20
15Ingrid G. KvålsgardFossum IF41.30+12.2513.23
16Marie LilandNydalens SK43.06+14.0113.54
17Karen Hoel JomaasFossum IF43.26+14.2114.00
18Ingeborg KvarmeSturla, IF43.56+14.5114.10
19Idunn StrandIL BUL-Tromsø45.44+16.3914.45
20Ingrid Lund HovdenTyrving IL47.08+18.0315.12
21Emma Meyer LarssonTyrving IL48.50+19.4515.45
22Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett52.23+23.1816.53
Hanne Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert
Anniken RanvikKonnerud ILbrutt

D 21-

3 730 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK32.558.49
2Ane DyrkornNTNUI34.40+1.459.17
3Synne StrandNydalens SK36.21+3.269.44
4Runa FremstadLarvik OK36.32+3.379.47
5Tilla Farnes HennumNTNUI36.44+3.499.50
6Ragnhild HjermstadFossum IF38.27+5.3210.18
7Nina Asheim BirkelandNTNUI39.02+6.0710.27
8Emma ArnesenByåsen IL39.34+6.3910.36
9Jo ShepherdHalden SK40.05+7.1010.44
10Elin BjervaLarvik OK40.06+7.1110.45
11Thea Sildnes BaklidNTNUI41.24+8.2911.05
12Oda J SikkelandTyrving IL42.00+9.0511.15
13Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI44.26+11.3111.54
14Margrethe WisløffNTNUI44.47+11.5212.00
15Emilie WestinNydalens SK44.57+12.0212.03
16Maiken Økern HågårdKonnerud IL45.38+12.4312.14
17Ronja BjörklundNTNUI46.26+13.3112.26
18Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI47.44+14.4912.47
19Marte Hoff HagenNTNUI58.18+25.2315.37
20Idunn HaavengenNTNUI58.29+25.3415.40
Thea DyrkornNTNUIdiskvalifisert
Stefani PopovaHadeland OLikke startet
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKikke startet

H 17-18

4 750 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK39.038.13
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb40.09+1.068.27
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK41.14+2.118.40
4Brage TakleKristiansand OK43.44+4.419.12
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK45.05+6.029.29
6Cornelius BjørkSandefjord OK45.29+6.269.34
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering46.45+7.429.50
8Halvard KornmoPorsgrunn OL47.16+8.139.57
8Marius BakkeFossum IF47.16+8.139.57
10Sander Tonjer FingarsenElverum OK47.23+8.209.58
11Hans UrsetIL BUL-Tromsø47.30+8.2710.00
12Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering48.14+9.1110.09
13Anselm ReichenbachOppsal Orientering48.54+9.5110.17
14Vetle DrageKongsberg OL49.01+9.5810.19
15Iver RingheimLarvik OK49.11+10.0810.21
16Kasper Bakken UlsethNydalens SK50.08+11.0510.33
17Johan EgerKongsberg OL50.43+11.4010.40
18Gaute FosstveitRaumar Orientering51.29+12.2610.50
19Tobias RøddeGanddal IL52.10+13.0710.58
20Mikkel KatlaFossum IF52.23+13.2011.01
21Kristian ØstermannHeming Orientering52.25+13.2211.02
22Sondre Zahl HagenFossum IF53.11+14.0811.11
23Vebjørn Blom-HagenFossum IF54.03+15.0011.22
24Jakob TorgersenHalden SK54.23+15.2011.26
25Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett58.00+18.5712.12
26Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn58.32+19.2912.19
27Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett58.58+19.5512.24
27Erlend BørliFossum IF58.58+19.5512.24
29Birk Felland SætnanFossum IF59.49+20.4612.35
30Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.00.26+21.2312.43
31Rolf Trygve HaugKongsberg OL1.00.54+21.5112.49
32Vetle Grønvik EkraFreidig1.01.21+22.1812.54
33Peder HaugaardHalden SK1.01.27+22.2412.56
34Lukas KlausenSturla, IF1.03.00+23.5713.15
35Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.03.22+24.1913.20
36Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.04.54+25.5113.39
37Alf Kristian HelleHalden SK1.07.34+28.3114.13
38Mikkel BerglundRingerike OL1.09.32+30.2914.38
39Vegard RanestadHamar OK1.11.53+32.5015.08
40Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig1.11.57+32.5415.08
41Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.13.17+34.1415.25
42Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.15.14+36.1115.50
43Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.19.15+40.1216.41
44Henning StrandIL BUL-Tromsø1.20.26+41.2316.56
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mikkel HoltFreidigdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbbrutt
Felix FinsrudAsker Skiklubbikke startet
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringikke startet
Mats LindaasElverum OKikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 19-20

4 750 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb35.467.31
2Sander ArntzenAsker Skiklubb38.41+2.558.08
3Isak JonssonNydalens SK39.30+3.448.18
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering40.39+4.538.33
5Niels Christian HellerudHalden SK41.16+5.308.41
6Simen Spets StorhovFreidig41.36+5.508.45
7Lars Young VikNydalens SK41.50+6.048.48
8Lars SandstadFreidig43.23+7.379.08
9Johan Christie ØrkeNTNUI43.46+8.009.12
10Anders VestølVegårshei IL43.47+8.019.13
11David RundeKristiansand OK44.50+9.049.26
12Bendik EliassenFredrikstad SK45.17+9.319.32
13Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL45.38+9.529.36
14Peter Andreas GisholtNTNUI45.44+9.589.37
15Jonas GrønliFreidig45.58+10.129.40
16Njaal Ellegaard MelbyVang OL46.19+10.339.45
17Vegard KittilsenFreidig47.02+11.169.54
18Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering47.09+11.239.55
19Aslak HeimdalNTNUI47.12+11.269.56
20Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø47.29+11.439.59
21Eivind Berner MyhreFossum IF47.45+11.5910.03
22Mats EidsmoFreidig47.49+12.0310.04
23Petter Liabakk EriksenByåsen IL52.55+17.0911.08
24Erik Hæstad BjørnstadFossum IF53.08+17.2211.11
25Anders HorveiRaumar Orientering56.22+20.3611.52
26Kristian Fredrik LynumFreidig59.02+23.1612.25
27Håkon HolstadFreidig1.07.29+31.4314.12
Even LindaasVang OLikke startet

H 21-

5 180 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI37.287.13
2Jørgen BaklidNTNUI39.25+1.577.36
3Ulrik Astrup ArnesenNTNUI40.18+2.507.46
4Vegard GulbrandsenNTNUI40.31+3.037.49
5Anders NordbergNydalens SK41.13+3.457.57
6Vegard Jarvis WestergårdNTNUI41.47+4.198.03
7Erling HjermstadFossum IF41.53+4.258.05
8Styrk Hundseid KamsvågNTNUI42.56+5.288.17
9Karl FremstadTyrving IL44.19+6.518.33
10Oskar Spets StorhovFreidig46.50+9.229.02
11Øyvind HjermstadFossum IF47.23+9.559.08
12Markus Kjærner-SembNTNUI51.03+13.359.51
13Bjørn Anders FlågenNTNUI52.27+14.5910.07
14Mathias DrageKongsberg OL52.40+15.1210.10
15Sondre Ruud BråtenNydalens SK56.48+19.2010.57
16Øyvind WiggenNTNUI57.13+19.4511.02
17Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI1.01.13+23.4511.49
18Thomas TubbehaugenOK Moss1.10.24+32.5613.35
Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sindre R HoltHedrum OLbrutt
Mathias GløersenBækkelagets SKbrutt
Lukas LilandNydalens SKbrutt
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Steinar KollerudLillomarka OLikke startet
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor