Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Oslofjord 2020 - løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 5
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: fredag 3 juli 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

H 17-18

4 750 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK39.03
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb40.09+1.06
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK41.14+2.11
4Brage TakleKristiansand OK43.44+4.41
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK45.05+6.02
6Cornelius BjørkSandefjord OK45.29+6.26
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering46.45+7.42
8Halvard KornmoPorsgrunn OL47.16+8.13
8Marius BakkeFossum IF47.16+8.13
10Sander Tonjer FingarsenElverum OK47.23+8.20
11Hans UrsetIL BUL-Tromsø47.30+8.27
12Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering48.14+9.11
13Anselm ReichenbachOppsal Orientering48.54+9.51
14Vetle DrageKongsberg OL49.01+9.58
15Iver RingheimLarvik OK49.11+10.08
16Kasper Bakken UlsethNydalens SK50.08+11.05
17Johan EgerKongsberg OL50.43+11.40
18Gaute FosstveitRaumar Orientering51.29+12.26
19Tobias RøddeGanddal IL52.10+13.07
20Mikkel KatlaFossum IF52.23+13.20
21Kristian ØstermannHeming Orientering52.25+13.22
22Sondre Zahl HagenFossum IF53.11+14.08
23Vebjørn Blom-HagenFossum IF54.03+15.00
24Jakob TorgersenHalden SK54.23+15.20
25Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett58.00+18.57
26Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn58.32+19.29
27Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett58.58+19.55
27Erlend BørliFossum IF58.58+19.55
29Birk Felland SætnanFossum IF59.49+20.46
30Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.00.26+21.23
31Rolf Trygve HaugKongsberg OL1.00.54+21.51
32Vetle Grønvik EkraFreidig1.01.21+22.18
33Peder HaugaardHalden SK1.01.27+22.24
34Lukas KlausenSturla, IF1.03.00+23.57
35Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.03.22+24.19
36Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.04.54+25.51
37Alf Kristian HelleHalden SK1.07.34+28.31
38Mikkel BerglundRingerike OL1.09.32+30.29
39Vegard RanestadHamar OK1.11.53+32.50
40Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig1.11.57+32.54
41Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.13.17+34.14
42Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.15.14+36.11
43Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.19.15+40.12
44Henning StrandIL BUL-Tromsø1.20.26+41.23
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mikkel HoltFreidigdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbbrutt
Felix FinsrudAsker Skiklubbikke startet
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringikke startet
Mats LindaasElverum OKikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor