Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Oslofjord 2020 - løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 4
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: torsdag 2 juli 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

D 17-18

2 300 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK12.405.30
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL13.58+1.186.04
3Alva Marika NiklassonNydalens SK14.07+1.276.08
3Oda ScheeleNydalens SK14.07+1.276.08
5Kristine KravdalGjø-Vard OL14.29+1.496.17
6Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.35+1.556.20
7Une HoltermannPorsgrunn OL14.42+2.026.23
8Mari EidsmoFreidig14.47+2.076.25
9Kristin Melby JacobsenLardal OL14.55+2.156.29
10Yngvild Langedal BreivikNydalens SK14.59+2.196.30
11Åsne HaavengenKongsberg OL15.04+2.246.33
12Ane Malene KolstadFreidig15.07+2.276.34
13Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15.16+2.366.38
14Tina KallesonOppsal Orientering15.21+2.416.40
15Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK15.31+2.516.44
16Hanna RehnNordre Follo Orientering15.35+2.556.46
17Marte Madslien BakkenNydalens SK15.40+3.006.48
18Oda Isnes TyseEiker OL15.47+3.076.51
19Julie MeinickeTyrving IL15.58+3.186.56
20Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK16.02+3.226.58
21Mina SchjervenLardal OL16.04+3.246.59
22Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL16.11+3.317.02
23Selma HoivoldKongsberg OL16.33+3.537.11
24Ida Marie FlågenHeming Orientering16.36+3.567.13
25Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL16.38+3.587.13
26Kristine Bog VikaneFana IL16.41+4.017.15
27Ingrid MobråthenSandefjord OK16.42+4.027.15
28Konstanse MoholthKongsberg OL17.08+4.287.26
29Johanne Rognerud BøeFossum IF17.28+4.487.35
29Iris HolstTyrving IL17.28+4.487.35
31Amélie AamodtOppsal Orientering17.31+4.517.36
32Hedda SpangbergKonnerud IL17.53+5.137.46
33Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.00+5.207.49
34Elise Wærp HaugeNydalens SK18.02+5.227.50
35Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK18.14+5.347.55
36Emma Bangstad BergersenHamar OK19.18+6.388.23
37Helene Bjørkvold JendalFossum IF20.00+7.208.41
38Tiril KihleKonnerud IL20.57+8.179.06
39Stella HolmboeTyrving IL22.04+9.249.35
40Selma Tørudbakken JendalFossum IF23.14+10.3410.06
41Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss31.22+18.4213.38
Ine InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKikke startet
Malene Teresia JebsenHeming Orienteringikke startet

D 19-20

2 300 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14.196.13
2Kristine Eide RappRaumar Orientering14.21+0.026.14
2Karen Hoel JomaasFossum IF14.21+0.026.14
4Jenny BaklidKonnerud IL14.26+0.076.16
5Andrea RanvikKonnerud IL14.43+0.246.23
6Anniken RanvikKonnerud IL14.47+0.286.25
7Marie LilandNydalens SK14.49+0.306.26
8Joelle MeisterNydalens SK15.06+0.476.33
9Hedda Raadal BjørloNTNUI15.08+0.496.34
10Mina JørgensenTyrving IL15.11+0.526.36
11Idunn StrandIL BUL-Tromsø15.25+1.066.42
12Ane Sofie KroghOppsal Orientering15.47+1.286.51
13Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering16.19+2.007.05
14Ingeborg RognstadHadeland OL16.20+2.017.06
15Karoline BjørnerødOK Moss16.30+2.117.10
16Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett16.37+2.187.13
17Emma Meyer LarssonTyrving IL17.12+2.537.28
18Ingrid Lund HovdenTyrving IL17.42+3.237.41
19Ingeborg KvarmeSturla, IF17.59+3.407.49
20Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.30+4.118.02
21Hanne Eide RappRaumar Orientering18.59+4.408.15
22Julie EikelandOL Tønsberg og omegn19.09+4.508.19
23Ada WulfsbergNydalens SK19.54+5.358.39
24Pernille KatlaFossum IF22.58+8.399.59
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Ingrid G. KvålsgardFossum IFikke startet

D 21-

2 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo ShepherdHalden SK13.205.47
2Emma ArnesenByåsen IL13.53+0.336.02
3Lone BrochmannBækkelagets SK13.54+0.346.02
4Synne StrandNydalens SK14.03+0.436.06
5Runa FremstadLarvik OK14.10+0.506.09
6Ane DyrkornNTNUI14.14+0.546.11
7Anna UlvensøenNydalens SK14.26+1.066.16
8Oda J SikkelandTyrving IL15.07+1.476.34
9Thea DyrkornNTNUI15.11+1.516.36
10Margrethe WisløffNTNUI15.33+2.136.45
11Nina Asheim BirkelandNTNUI15.59+2.396.56
12Ragnhild HjermstadFossum IF16.04+2.446.59
13Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI16.09+2.497.01
14Thea Sildnes BaklidNTNUI16.21+3.017.06
15Maiken Økern HågårdKonnerud IL16.24+3.047.07
16Marte Hoff HagenNTNUI17.40+4.207.40
17Idunn HaavengenNTNUI18.49+5.298.10
18Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI19.11+5.518.20
19Stefani PopovaHadeland OL19.44+6.248.34
20Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK20.03+6.438.43
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKikke startet
Svetlana MironovaHalden SKikke startet

H 17-18

2 980 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK15.075.04
2Brage TakleKristiansand OK16.04+0.575.23
3Anselm ReichenbachOppsal Orientering16.12+1.055.26
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK16.14+1.075.26
5Hans UrsetIL BUL-Tromsø16.26+1.195.30
6Sander Tonjer FingarsenElverum OK16.30+1.235.32
7Mikkel HoltFreidig16.38+1.315.34
8Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.40+1.335.35
9Sondre Zahl HagenFossum IF16.48+1.415.38
10Teodor Mo HjelsethNydalens SK16.54+1.475.40
11Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16.57+1.505.41
12Tobias RøddeGanddal IL17.16+2.095.47
13Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17.17+2.105.47
14Sondre YtterbøAsker Skiklubb17.23+2.165.50
15Marius BakkeFossum IF17.29+2.225.52
16Viljan van RaaijHedrum OL17.53+2.466.00
17Iver RingheimLarvik OK18.01+2.546.02
17Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.01+2.546.02
19Halvard KornmoPorsgrunn OL18.02+2.556.03
20Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.20+3.136.09
21Henning StrandIL BUL-Tromsø18.23+3.166.10
22Birk Felland SætnanFossum IF18.24+3.176.10
23Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett18.25+3.186.10
23Johan EgerKongsberg OL18.25+3.186.10
25Vegard RanestadHamar OK18.30+3.236.12
25Gaute FosstveitRaumar Orientering18.30+3.236.12
27Ådne SkjærsteinTyrving IL18.34+3.276.13
27Erlend BørliFossum IF18.34+3.276.13
29Kristian ØstermannHeming Orientering18.39+3.326.15
30Peder HaugaardHalden SK18.42+3.356.16
31Vetle Grønvik EkraFreidig19.19+4.126.28
32Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering19.25+4.186.30
33Mikkel BerglundRingerike OL19.54+4.476.40
34Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett20.12+5.056.46
35Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb20.25+5.186.51
36Mikkel KatlaFossum IF20.36+5.296.54
37Jakob TorgersenHalden SK20.49+5.426.59
38Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL21.09+6.027.05
39Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett21.36+6.297.14
40Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb24.34+9.278.14
41Felix FinsrudAsker Skiklubb31.36+16.2910.36
Lukas KlausenSturla, IFdiskvalifisert
Alf Kristian HelleHalden SKdiskvalifisert
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sigurd Saxe SandvikHalden SKdiskvalifisert
Vetle DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Tage RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbikke startet
Mats LindaasElverum OKikke startet
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringikke startet

H 19-20

2 980 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.005.02
2Isak JonssonNydalens SK15.04+0.045.03
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.18+0.185.08
4Niels Christian HellerudHalden SK15.24+0.245.10
5Vegard KittilsenFreidig15.46+0.465.17
6Jonas GrønliFreidig16.05+1.055.23
7Anders VestølVegårshei IL16.07+1.075.24
8Johan Christie ØrkeNTNUI16.13+1.135.26
9Aslak HeimdalNTNUI16.19+1.195.28
10Bendik EliassenFredrikstad SK16.33+1.335.33
11Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL16.35+1.355.33
12Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.49+1.495.38
13Even LindaasVang OL17.05+2.055.43
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF17.28+2.285.51
15Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø17.32+2.325.53
16Kristian Fredrik LynumFreidig17.45+2.455.57
17David RundeKristiansand OK18.00+3.006.02
18Håkon HolstadFreidig18.25+3.256.10
19Eivind Berner MyhreFossum IF18.39+3.396.15
20Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering19.08+4.086.25
21Anders HorveiRaumar Orientering19.34+4.346.33
22Petter Astrup ArnesenHeming Orientering19.38+4.386.35
23Njaal Ellegaard MelbyVang OL20.56+5.567.01
Peter Andreas GisholtNTNUIdiskvalifisert
Lars SandstadFreidigdiskvalifisert
Mats EidsmoFreidigdiskvalifisert
Lars Young VikNydalens SKdiskvalifisert
Simen Spets StorhovFreidigikke startet

H 21-

2 980 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidNTNUI14.184.47
2Audun HeimdalNTNUI14.20+0.024.48
3Ulrik Astrup ArnesenNTNUI14.46+0.284.57
4Lukas LilandNydalens SK14.56+0.385.00
5Markus Kjærner-SembNTNUI15.06+0.485.04
6Karl FremstadTyrving IL15.09+0.515.05
7Erling HjermstadFossum IF15.22+1.045.09
8Oskar Spets StorhovFreidig15.44+1.265.16
9Vegard Jarvis WestergårdNTNUI15.51+1.335.19
10Øyvind HjermstadFossum IF16.03+1.455.23
11Styrk Hundseid KamsvågNTNUI16.17+1.595.27
12Mathias GløersenBækkelagets SK16.40+2.225.35
13Mathias DrageKongsberg OL17.09+2.515.45
14Øyvind WiggenNTNUI17.18+3.005.48
15Bjørn Anders FlågenNTNUI17.36+3.185.54
16Tobias KristensenNTNUI17.44+3.265.57
17Øyvind WatterdalHadeland OL18.32+4.146.13
18Sondre Ruud BråtenNydalens SK19.19+5.016.28
19Oskar RøenVaregg Fleridrett20.01+5.436.43
20Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI20.19+6.016.49
21Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL21.24+7.067.10
22Thomas TubbehaugenOK Moss21.26+7.087.11
23Oskar StørmerFossum IF23.03+8.457.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor