Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Oslofjord 2020 - løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 4
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: torsdag 2 juli 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

H 17-18

2 980 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cornelius BjørkSandefjord OK15.07
2Brage TakleKristiansand OK16.04+0.57
3Anselm ReichenbachOppsal Orientering16.12+1.05
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK16.14+1.07
5Hans UrsetIL BUL-Tromsø16.26+1.19
6Sander Tonjer FingarsenElverum OK16.30+1.23
7Mikkel HoltFreidig16.38+1.31
8Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.40+1.33
9Sondre Zahl HagenFossum IF16.48+1.41
10Teodor Mo HjelsethNydalens SK16.54+1.47
11Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16.57+1.50
12Tobias RøddeGanddal IL17.16+2.09
13Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17.17+2.10
14Sondre YtterbøAsker Skiklubb17.23+2.16
15Marius BakkeFossum IF17.29+2.22
16Viljan van RaaijHedrum OL17.53+2.46
17Iver RingheimLarvik OK18.01+2.54
17Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.01+2.54
19Halvard KornmoPorsgrunn OL18.02+2.55
20Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.20+3.13
21Henning StrandIL BUL-Tromsø18.23+3.16
22Birk Felland SætnanFossum IF18.24+3.17
23Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett18.25+3.18
23Johan EgerKongsberg OL18.25+3.18
25Vegard RanestadHamar OK18.30+3.23
25Gaute FosstveitRaumar Orientering18.30+3.23
27Ådne SkjærsteinTyrving IL18.34+3.27
27Erlend BørliFossum IF18.34+3.27
29Kristian ØstermannHeming Orientering18.39+3.32
30Peder HaugaardHalden SK18.42+3.35
31Vetle Grønvik EkraFreidig19.19+4.12
32Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering19.25+4.18
33Mikkel BerglundRingerike OL19.54+4.47
34Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett20.12+5.05
35Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb20.25+5.18
36Mikkel KatlaFossum IF20.36+5.29
37Jakob TorgersenHalden SK20.49+5.42
38Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL21.09+6.02
39Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett21.36+6.29
40Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb24.34+9.27
41Felix FinsrudAsker Skiklubb31.36+16.29
Lukas KlausenSturla, IFdiskvalifisert
Alf Kristian HelleHalden SKdiskvalifisert
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sigurd Saxe SandvikHalden SKdiskvalifisert
Vetle DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Tage RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbikke startet
Mats LindaasElverum OKikke startet
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor