Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Oslofjord 2020 - løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 3
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: tirsdag 30 juni 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

H 17-18

3 630 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb26.17
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK26.26+0.09
3Cornelius BjørkSandefjord OK27.01+0.44
4Brage TakleKristiansand OK28.13+1.56
5Mikkel HoltFreidig28.21+2.04
6Marius BakkeFossum IF28.40+2.23
7Sander Tonjer FingarsenElverum OK29.07+2.50
8Kasper Bakken UlsethNydalens SK29.19+3.02
9Jakob TorgersenHalden SK29.27+3.10
10Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF30.14+3.57
11Tobias RøddeGanddal IL30.23+4.06
12Vetle DrageKongsberg OL30.26+4.09
13Hans UrsetIL BUL-Tromsø30.50+4.33
14Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering30.53+4.36
15Nils TveiteÅs-NMBU Orientering31.06+4.49
16Kristian ØstermannHeming Orientering31.53+5.36
17Johan EgerKongsberg OL32.00+5.43
18Peder HaugaardHalden SK32.47+6.30
19Erlend BørliFossum IF32.52+6.35
20Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK32.54+6.37
21Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett33.19+7.02
22Birk Felland SætnanFossum IF33.34+7.17
23Sigurd Saxe SandvikHalden SK34.09+7.52
24Vebjørn Blom-HagenFossum IF34.20+8.03
25Iver RingheimLarvik OK34.55+8.38
26Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett35.44+9.27
27Henning StrandIL BUL-Tromsø37.43+11.26
28Vetle Grønvik EkraFreidig37.56+11.39
29Mikkel BerglundRingerike OL38.13+11.56
30Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL38.51+12.34
31Sondre Zahl HagenFossum IF39.15+12.58
32Jonathan EylertsenHalden SK39.55+13.38
33Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering40.28+14.11
34Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb41.23+15.06
35Ådne SkjærsteinTyrving IL41.47+15.30
36Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett44.59+18.42
37Lukas KlausenSturla, IF45.24+19.07
38Vegard RanestadHamar OK45.47+19.30
39Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett48.09+21.52
40Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig48.37+22.20
41Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett49.48+23.31
42Tage RosenlundVaregg Fleridrett50.29+24.12
43Alf Kristian HelleHalden SK50.32+24.15
44Rolf Trygve HaugKongsberg OL51.15+24.58
45Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb57.00+30.43
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringikke startet
Felix FinsrudAsker Skiklubbikke startet
Mats LindaasElverum OKikke startet
Sivert PoppeFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor