Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skiensmila og Halvmila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skiensmila og Halvmila
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: søndag 1 november 2020

Klasser: Visa alla | Halvmila | D -16 | D 17- | D 50- | H -16 | H 17- | H 50-

Halvmila

5 090 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FrøydLarvik OK45.158.53
2Kristian Ekeberg FliidSkien OK46.29+1.149.07
3Magnus SigurdssonStokke IL48.33+3.189.32
4Mai Britt BjørkSandefjord OK48.37+3.229.33
5Julie EikelandOL Tønsberg og omegn48.47+3.329.35
6Anders Kristian HoltHedrum OL49.02+3.479.37
7Morten HamreIL Hauken50.21+5.069.53
8Brede Ekeberg FliidSkien OK52.45+7.3010.21
9Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK53.02+7.4710.25
10Gry AakreSkien OK53.18+8.0310.28
11Henrik GundersenPorsgrunn OL54.02+8.4710.36
12Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL54.14+8.5910.39
13Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL54.23+9.0810.41
14Sondre KornmoPorsgrunn OL54.58+9.4310.47
15Dagfinn TorpePorsgrunn OL55.28+10.1310.53
16Vilde Aakre LeistadSkien OK56.14+10.5911.02
17Bjørn Richard KirsteSkien OK56.19+11.0411.03
18Anna Strøm JuliussenSandefjord OK56.20+11.0511.04
19Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa56.21+11.0611.04
20Ole JohanssonPorsgrunn OL56.48+11.3311.09
21Hanne HerumOK Skeidi57.30+12.1511.17
22Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa57.46+12.3111.20
23Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa57.50+12.3511.21
24Eli Marie WiigPorsgrunn OL58.24+13.0911.28
25Runar KittilsenStokke IL58.29+13.1411.29
26Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL58.55+13.4011.34
27Harald OmlandSkien OK1.00.00+14.4511.47
28Jørgen Øksenholt KragelundSkien OK1.00.14+14.5911.50
29Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.00.21+15.0611.51
30Rita RaastadSkien OK1.00.57+15.4211.58
31Juliette Holtskog-FeremansSkien OK1.01.00+15.4511.59
32Morten AndresenOK Skeidi1.04.20+19.0512.38
33Trude NysæterSkien OK1.04.21+19.0612.38
34Anniken AusenPorsgrunn OL1.04.22+19.0712.38
35Eilef LandsverkSkien OK1.05.43+20.2812.54
36Jakob KløverødPorsgrunn OL1.06.08+20.5312.59
37Kay JørgensenPorsgrunn OL1.10.12+24.5713.47
38Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn1.12.10+26.5514.10
39Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.16.41+31.2615.03
40Eli SæterdalSkien OK1.17.10+31.5515.09
41Mathias SundbyLarvik OK1.19.06+33.5115.32
42Elin BjervaLarvik OK1.19.10+33.5515.33
43Hanne SagaNOTEAM1.22.22+37.0716.10
44Jorunn Brun SagaSkien OK1.23.27+38.1216.23
45Bjørn SteenBø OL1.30.03+44.4817.41
46Rolf LyePorsgrunn OL1.32.24+47.0918.09
47Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1.32.29+47.1418.10
48Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.34.35+49.2018.34
48Eli KlovningPorsgrunn OL1.34.35+49.2018.34
50Magne KlovningPorsgrunn OL1.35.18+50.0318.43
51Lars TrisethSkien OK1.50.24+1.05.0921.41

D 17-

9 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MathisenPorsgrunn OL1.29.369.03
2Nora JohansenHisøy OK1.54.23+24.4711.33
3Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL2.04.26+34.5012.34
4Gyri MyhreSkien OK2.36.53+1.07.1715.50

D 50-

9 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL2.09.0213.02

H -16

9 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.35.379.39
2Gaute NysæterSkien OK1.53.57+18.2011.30

H 17-

9 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK1.09.357.01
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.20.52+11.178.10
3Halvard KornmoPorsgrunn OL1.23.47+14.128.27
4Tobias MathisenPorsgrunn OL1.24.58+15.238.34
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.26.08+16.338.42
6Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.35.30+25.559.38
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.37.41+28.069.52
8Henrik R HoltHedrum OL1.38.57+29.229.59
9Sigurd HoltskogSkien OK2.12.57+1.03.2213.25
Jesper FlogstadIL Haukenbrutt
Håkon KornmoPorsgrunn OLbrutt
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLikke startet

H 50-

9 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LandeEidskog OL1.25.218.37
2Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.25.42+0.218.39
3Dag AusenPorsgrunn OL1.27.38+2.178.51
4Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.32.13+6.529.18
5Helge GisholtOK Skeidi1.40.38+15.1710.09
6Espen RaastadSkien OK1.56.12+30.5111.44
7Ådne SkifjellSkien OK2.12.58+47.3713.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor