Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintløp Moholt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp Moholt
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: søndag 31 mai 2020

Klasser: Visa alla | Damer åpen | Herrer åpen

Damer åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida HaugskottOL Trollelg12.18
2Ane DyrkornNTNUI12.29+0.11
3Tilla Farnes HennumNTNUI12.48+0.30
4Hedda Raadal BjørloNTNUI13.15+0.57
5Thea DyrkornNTNUI13.16+0.58
6Emma ArnesenByåsen IL13.35+1.17
7Torunn Spets StorhovFreidig14.43+2.25
8Mari Angell-PetersenFreidig14.44+2.26
9Sigrid HaugskottOL Trollelg14.50+2.32
10Mathea Spets StorhovFreidig14.58+2.40
11Sunniva OmdalNTNUI15.35+3.17
12Marit SchmidOL Trollelg15.53+3.35
13Ane Nielsen SolbergNTNUI16.27+4.09
14Stine AuneNidarøst OK16.33+4.15
15Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK16.44+4.26
16Lina Storler SnøfuglFreidig17.01+4.43
17Margot Bolstad LynumFreidig18.13+5.55
18Ingvil SnøfuglFreidig20.18+8.00
19Susanna BrynhildsenWing OK22.25+10.07
20Anna Emilie LonaWing OK28.52+16.34

Herrer åpen

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK10.05
2Ulrik Astrup ArnesenNTNUI10.09+0.04
3Marius PyttenNTNUI10.39+0.34
4Mattis HoltFreidig10.42+0.37
5Jan SchmidOL Trollelg11.09+1.04
6Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.46+1.41
7Halvor MelkildNTNUI11.49+1.44
8Anders HaugskottOL Trollelg11.51+1.46
9Lars SandstadFreidig11.53+1.48
10Tobias SvarerOK Pan Århus11.55+1.50
11Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig12.01+1.56
12Iver Dalsaune ThunFreidig12.10+2.05
13Sander H. RogndokkenNTNUI12.10+2.05
14Kristian PyttenKristiansand OK12.14+2.09
15Petter Andreas BerghMalvik IL12.23+2.18
16Andreas HaalandWing OK12.34+2.29
17Erik Olsvik DengerudNTNUI12.42+2.37
18Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL13.19+3.14
19Emil GrønliFreidig13.24+3.19
20Kristoffer LerliMelhus IL13.32+3.27
21Fredrik PerssonWing OK13.32+3.27
22Jens Even StorhovFreidig13.36+3.31
23Alf Petter LynumFreidig13.42+3.37
24Bernt BrynhildsenWing OK13.46+3.41
25Eivind LonaWing OK13.50+3.45
26Petter Andreas LonaWing OK14.20+4.15
27Ludvik Storler SnøfuglFreidig14.39+4.34
28Agnar RenolenWing OK14.56+4.51
29Rune StræteWing OK15.03+4.58
30Tord RomundstadNidarøst OK15.05+5.00
31Johannes LangaasNidarøst OK15.08+5.03
32Knut HagenByåsen IL15.31+5.26
33Terje MidtbøWing OK16.18+6.13
34Stein Ivar FossMelhus IL17.11+7.06
35Jakob Jøsang WithWing OK17.28+7.23
36Magnus LandstadFreidig24.09+14.04
37Sebastian AasOL Trollelgbrutt
38Sindre Østgulen DeiszNTNUIikke startet
39Vetle Grønvik EkraFreidigikke startet
40Arild HeggesetFreidigikke startet
41Sofus H LindWing OKikke startet
42Øyvind WiggenNTNUIikke startet
43Kristoffer Strømdal WikFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor