Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 1
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 18 juni 2020

Klasser: Visa alla | Å1,5 | Å2,0 | Å2,5 | D1112 | H1112 | D1314 | H1314 | D1516 | H1516 | pub

Åpen 1,5 km

1 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eline Konradsen SætherVerdal OK28.4924.12
Eirin KonradsenVerdal OK28.4224.07
Even Ydse SivertsenVerdal OK19.2916.22
Simon Mitchell IversenVerdal OK15.0612.41
Siri Ydse SivertsenVerdal OK32.0827.00
Karel Magne LyngstadSteinkjer OK49.3241.37
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK16.1913.42
Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK14.5112.28
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK19.2716.20
Brage ReinåsFrol IL12.4510.42
Johanne Gudding BarliVerdal OK17.0014.17
Mads Stensland MelbyeVerdal OKikke startet

Åpen 2,0 km

1 520 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noah HendersonSteinkjer OK15.3910.17
2Guro Laksholm GrindbergVerdal OK20.17+4.3813.20
3Rolf KarsetSteinkjer OK22.00+6.2114.28
4Trond TaraldsenMalvik IL24.33+8.5416.09
5Kristian MidthjellVerdal OK30.34+14.5520.06
6Ingrid TanemVerdal OK35.46+20.0723.31
Nina Stensland MelbyeVerdal OKikke startet

Åpen 2,5 km

1 880 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Anders MelhusSteinkjer OK14.027.27
2Trym Nergård RønningOK Skøynar14.05+0.037.29
3Hallvar HallanOK Skøynar14.34+0.327.44
4Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK14.48+0.467.52
5Henrik BelboSteinkjer OK15.09+1.078.03
6Tobias AlstadFrol IL15.23+1.218.10
7Vidar SkjerveVerdal OK16.27+2.258.45
8Joar SvendgårdOK Skøynar17.55+3.539.31
9Lars StrømOK Skøynar18.39+4.379.55
10Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK19.07+5.0510.10
11Iver Gjedrem LundVerdal OK19.08+5.0610.10
12Bjørn Åge ReinåsFrol IL19.31+5.2910.22
13Tor Ove HallemVerdal OK20.02+6.0010.39
14Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering20.05+6.0310.40
15Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering20.32+6.3010.55
16Ole Morten FrøsethVerdal OK21.09+7.0711.15
17Kari GrindbergSteinkjer OK22.54+8.5212.10
18Jon Marius IversenVerdal OK23.20+9.1812.24
19Marius EnesVerdal OK23.48+9.4612.39
20Olav Gjedrem LundVerdal OK24.36+10.3413.05
21Hilde ForbordMalvik IL24.58+10.5613.16

D 11-12

1 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK10.338.51
2Mia ReinåsFrol IL14.50+4.1712.27
3Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK16.06+5.3313.31
4Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK18.09+7.3615.15
5Noelle HendersonSteinkjer OK21.22+10.4917.57

H 11-12

1 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL9.548.19
2William Mitchell IversenVerdal OK10.14+0.208.35
3Ovid Baglo BjørkengVerdal OK11.15+1.219.27
4Edvard Konradsen SætherVerdal OK13.17+3.2311.09
5Sivert Gudding BarliVerdal OK13.34+3.4011.24
6Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering14.15+4.2111.58
7Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK14.19+4.2512.01
8Aron Alexander RotmoVerdal OK15.26+5.3212.58
9Mateo HendersonSteinkjer OK16.05+6.1113.30
10Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering16.09+6.1513.34
11Erik RånesVerdal OK18.29+8.3515.31

D 13-14

1 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit SvendgårdOK Skøynar18.1912.03
2Hanna SkjerveVerdal OK25.13+6.5416.35
3Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK28.54+10.3519.00
4Hannah Gustad StrømOK Skøynar30.59+12.4020.23
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

1 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip Mitchell IversenVerdal OK17.0511.14
2Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK19.18+2.1312.41
3Håkon HallanOK Skøynar19.23+2.1812.45
4Ole Andreas VeskeOK Skøynar21.32+4.2714.10

D 15-16

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK17.4411.40

H 15-16

1 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL11.557.50
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.17+0.228.04

publikum

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
John Sverre BarliVerdal OKikke startet
Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OKikke startet
Lars GrindbergVerdal OKikke startet
Mari GuddingVerdal OKikke startet
Kurt Ove MelbyeVerdal OKikke startet
Tone NergårdOK Skøynarikke startet
Rolf Inge SivertsenVerdal OKikke startet
Håkon SkjerveVerdal OKikke startet
Margrete SkjerveVerdal OKikke startet
Kristin StornesVerdal OKikke startet
Gudrun VeskeOK Skøynarikke startet
Ole Martin VeskeOK Skøynarikke startet
Anne Berit Ydse LarsenVerdal OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor