Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløp ski-o

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløp ski-o
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: søndag 29 januar 2012

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Vegard GulbrandsenH14 (7)25.14+0.01
2Fanni Jauhojärvi MarkussenD14 (12)22.12+0.25
3Eivind Øfsthus GravirH14 (7)26.14+1.01
5Nora Synnøve WoxholthD14 (12)26.20+4.33
6Margrethe WisløffD14 (12)28.08+6.21

Fossum IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Elias T. MølnvikH16 (7)37.20
2Ragnhild HjermstadD16 (12)39.28+1.54
3Oskar StørmerH16 (7)44.04+6.44
4Ingrid Landmark TandrevoldD16 (12)42.15+4.41
4Tarjei HoloH14 (7)26.25+1.12
6Sigurd MelsomH16 (7)55.52+18.32
7Martin Borge HeirH14 (7)43.15+18.02

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Peder Fossheim AsplinH16 (7)56.23+19.03

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Håkon Raadal BjørloH15 (4)38.05+4.12
5Gina GranstedtD15 (7)33.44+10.09
7Ingrid Felde OlaussenD15 (7)1.04.24+40.49
8Nina Asheim BirkelandD16 (12)50.22+12.48

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ulrik Astrup ArnesenH15 (4)37.30+3.37
7Sofie Skyttersæter IversenD14 (12)29.56+8.09

IF Sturla

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sturla FrydenlundH14 (7)25.13
10Ingunn Egeberg VáriD16 (12)53.03+15.29

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Line SølbergD14 (12)41.00+19.13

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Oda SikkelandD14 (12)32.06+10.19

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Idunn HaavengenD14 (12)24.01+2.14
4Kristin SmebyD14 (12)24.24+2.37
11Åsne Skram TrømborgD16 (12)54.22+16.48

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Audun HeimdalH15 (4)33.53
6Nora Skyttersæter SaugerudD15 (7)48.10+24.35

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Lovise FremstadD16 (12)48.48+11.14

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tilla Farnes HennumD14 (12)21.47

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Einar LofthusH16 (7)43.45+6.25

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kristin BrekkeD15 (7)25.34+1.59
6Ingvild WangD16 (12)48.03+10.29
9Natalie Kristina BlomsethD16 (12)52.50+15.16
Kristin BlindheimD15 (7)ikke startet

Løten OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Evine Westli AndersenD16 (12)40.18+2.44

Nydalens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anine AhlsandD16 (12)37.34
3Stine Madslien BakkenD15 (7)26.03+2.28
4Aksel MadslienH16 (7)44.41+7.21
12Karen BjergaardD16 (12)55.34+18.00

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Olav Andreas RemmenH15 (4)40.02+6.09

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dorte NarumD15 (7)23.35

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Tonje VassendD16 (12)46.44+9.10
10Astrid StyrvoldD14 (12)39.17+17.30
11Emilie WestinD14 (12)39.33+17.46

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tiril Ruud BråtenD15 (7)30.09+6.34
6Lars RisebrobakkenH14 (7)42.06+16.53

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Øystein Tallhaug EngelstadH16 (7)49.57+12.37

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Hallvard Arntzen FossH14 (7)30.55+5.42

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Maria OlsbøD14 (12)29.56+8.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor