Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Mini-KVM for Junior/Senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mini-KVM for Junior/Senior
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: lørdag 6 juni 2020

Klasser: Visa alla | D 21- | D 19-20 | D 17-18 | H 21- | H 19-20 | H 17-18 | AL-åpen | AK-åpen

D 21-

4 730 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion AebiTyrving IL40.418.36
2Betty Ann BjerkreimTyrving IL41.25+0.448.45
3Svetlana MironovaHalden SK41.30+0.498.46
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering42.59+2.189.05
5Ragnhild HjermstadFossum IF43.03+2.229.06
6Solveig BlandkjennTyrving IL51.47+11.0610.56
7Sofie Skyttersæter IversenNTNUI52.11+11.3011.01
8Marie Hammer IversenØstmarka OK56.33+15.5211.57

D 19-20

4 730 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joelle MeisterNydalens SK48.0410.09
2Kristine Eide RappRaumar Orientering48.34+0.3010.16
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering50.24+2.2010.39
4Karen Hoel JomaasFossum IF52.30+4.2611.05
5Maria Rørvik HaverLillomarka OL52.53+4.4911.10
6Marie LilandNydalens SK53.08+5.0411.13
7Linda GammelsæterNordre Follo Orientering58.23+10.1912.20
Oda Marie ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert

D 17-18

4 730 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK39.558.26
2Oda ScheeleNydalens SK40.56+1.018.39
3Alva Marika NiklassonNydalens SK44.05+4.109.19
4Kristin Melby JacobsenLardal OL44.12+4.179.20
5Tina KallesonOppsal Orientering45.12+5.179.33
6Kristine KravdalGjø-Vard OL45.48+5.539.40
7Netta Bar-NathanLillomarka OL46.10+6.159.45
8Amélie AamodtOppsal Orientering53.09+13.1411.14
9Ingrid BlindheimLillomarka OL54.14+14.1911.27
10Ragnhild Mathea HelmersenFet OL56.20+16.2511.54
11Malene Teresia JebsenHeming Orientering1.00.22+20.2712.45
12Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.00.55+21.0012.52
13Ida Marie FlågenHeming Orientering1.01.08+21.1312.55
14Johanne Rognerud BøeFossum IF1.03.56+24.0113.30
15Elise Wærp HaugeNydalens SK1.07.39+27.4414.18
16Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1.08.57+29.0214.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Hanna RehnNordre Follo Orientering1.10.52+30.5714.58
18Celine YtternesNordre Follo Orientering1.14.11+34.1615.41
19Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.29.01+49.0618.49
20Isabel HandstangerNordre Follo Orientering1.31.53+51.5819.25
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

H 21-

5 810 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav LundanesHalden SK36.386.18
2Elias JonssonNTNUI37.57+1.196.31
3Anders NordbergNydalens SK38.43+2.056.39
4Bojan BlumensteinNydalens SK39.02+2.246.43
5Anders HagaRaumar Orientering39.11+2.336.44
6Olle BoströmTyrving IL39.41+3.036.49
7Erling HjermstadFossum IF40.32+3.546.58
8Alan CherryNydalens SK40.49+4.117.01
9Håvard HagaNydalens SK40.50+4.127.01
10Daniel RoosTyrving IL41.06+4.287.04
11Lukas PetersonTyrving IL41.36+4.587.09
12Magne HagaRaumar Orientering42.19+5.417.17
13Jonas Madslien BakkenNTNUI43.35+6.577.30
14Anders B. ØksenholtNydalens SK43.53+7.157.33
15Andreas G. PoldenNydalens SK44.06+7.287.35
16Raúl FerraHalden SK46.12+9.347.57
17Trond KortnerØstmarka OK46.45+10.078.02
18Torkil Eide SolstadTyrving IL47.13+10.358.07
19Linus OlhansÅs-NMBU Orientering49.11+12.338.27
20Sander H. RogndokkenNTNUI1.00.20+23.4210.23
Lavran ThorstensenNTNUIdiskvalifisert
Einar MelsomHelsingin Suunistajatbrutt
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKikke startet

H 19-20

5 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK38.546.41
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb40.31+1.376.58
3Sander ArntzenAsker Skiklubb42.31+3.377.19
4Niels Christian HellerudHalden SK43.35+4.417.30
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL44.57+6.037.44
6Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering48.40+9.468.22
7Eivind Berner MyhreFossum IF54.46+15.529.25
8Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.04.38+25.4411.07

H 17-18

5 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK41.057.04
2Anselm ReichenbachOppsal Orientering42.17+1.127.16
3Sondre Zahl HagenFossum IF47.13+6.088.07
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK50.05+9.008.37
5Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb52.10+11.058.58
6Gaute BerganNydalens SK52.13+11.088.59
7Nils TveiteÅs-NMBU Orientering52.14+11.098.59
8Kristian ØstermannHeming Orientering52.27+11.229.01
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK52.36+11.319.03
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering54.54+13.499.26
11Birk Felland SætnanFossum IF58.29+17.2410.03
12Rolf Andreas BergNydalens SK1.03.45+22.4010.58
13August Syrdal ØenHeming Orientering1.08.03+26.5811.42
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet
Jonas AarsethNydalens SKikke startet
Martin BirkelundAsker Skiklubbikke startet

AL-åpen

5 810 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL48.578.25
2Svein NygårdLillomarka OL50.51+1.548.45
3Inge LindsethNydalens SK51.25+2.288.50
4Gard LindsethNydalens SK51.30+2.338.51
5Jon Iver BakkenNydalens SK54.32+5.359.23
6Lars Erik GjeinFossum IF57.17+8.209.51
7Terje BlindheimLillomarka OL57.53+8.569.57
8Christian GrotnesTyrving IL57.56+8.599.58
9Morten WettergreenFossum IF58.24+9.2710.03
10Sture OttesenIndre Østfold OK58.39+9.4210.05
11Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering59.00+10.0310.09
12Morten HeirFossum IF59.05+10.0810.10
13Bjørn HaugeNydalens SK1.00.39+11.4210.26
14Steinar EastwoodLillomarka OL1.03.03+14.0610.51
15Christian JomaasFossum IF1.04.58+16.0111.10
16Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.05.28+16.3111.16
17Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL1.05.34+16.3711.17
18Knut Jostein SætnanFossum IF1.06.55+17.5811.31
19Guttorm EggeIL GeoForm1.08.16+19.1911.44
20Eirik JørgensenTyrving IL1.08.23+19.2611.46
21Bjørn GrindeIL GeoForm1.09.17+20.2011.55
22Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.09.18+20.2111.55
23Are EriksenOslostudentenes IK1.11.48+22.5112.21
24Kyrre GranFet OL1.13.33+24.3612.39
25Audrun UtskarpenIL GeoForm1.15.32+26.3513.00
26Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.15.47+26.5013.02
27Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK1.20.45+31.4813.53
28Christian ReuschHeming Orientering1.23.16+34.1914.19
29Per Ole DahlsrudNydalens SK1.32.39+43.4215.56
Stig SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert
Pål SommerheinFossum IFdiskvalifisert
Lars-Ivar AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert
Thomas BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbikke startet
Eirik Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet
Pål SkogedalAsker Skiklubbikke startet
Knut Erling ØenHeming Orienteringikke startet

AK-åpen

4 730 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer NeslandTyrving IL41.518.50
2Torstein HoleNydalens SK43.40+1.499.13
3Per SlungaardTyrving IL45.41+3.509.39
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL47.07+5.169.57
5Sören JonssonNydalens SK47.41+5.5010.04
6Maria JonssonNydalens SK48.17+6.2610.12
7Hallvard FjærLillomarka OL50.53+9.0210.45
8Kristian RuudBækkelagets SK51.46+9.5510.56
9Jon Arvid FossumAsker Skiklubb52.15+10.2411.02
10Børge PedersenNydalens SK54.02+12.1111.25
11Hans JevanordFossum IF57.15+15.2412.06
12Einar JensenNydalens SK58.59+17.0812.28
13Olav HasaasFossum IF59.06+17.1512.29
14Karen BjergaardNydalens SK59.47+17.5612.38
15Eldar BørsumBækkelagets SK59.52+18.0112.39
16Peter KlavenessMåren OK1.00.50+18.5912.51
17Marianne NjåsteinTyrving IL1.01.15+19.2412.56
18Hallvard BergTyrving IL1.02.47+20.5613.16
18Kari MadslienNydalens SK1.02.47+20.5613.16
20Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.02.48+20.5713.16
21Sigbjørn ModalsliFossum IF1.04.02+22.1113.32
22Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.06.14+24.2314.00
23Hasse BergstrømTyrving IL1.07.22+25.3114.14
24Arild NyhaugAsker Skiklubb1.12.56+31.0515.25
25Anders TaraldrudIndre Østfold OK1.15.35+33.4415.58
26Magne VollenOslostudentenes IK1.17.16+35.2516.20
27Anne Marit BjergaardNydalens SK1.19.51+38.0016.52
28Inge Sandstad SkrondalFet OL1.22.24+40.3317.25
29Unni RyeAsker Skiklubb1.23.05+41.1417.33
30Elena GrandLillomarka OL1.24.03+42.1217.46
31Anne SørumIndre Østfold OK1.29.21+47.3018.53
32Odd KletteliBækkelagets SK1.40.31+58.4021.15
33Paul WadeFossum IF1.51.33+1.09.4223.35
Didrik BredesenLillomarka OLdiskvalifisert
Petter NæssOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anne Berit RørlienFossum IFbrutt
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet
Jøran KristensenHeming Orienteringikke startet
Nina BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Line Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor