Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 8 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Skyggge

N-åpen

1 510 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Bjørn Ingemar GreenHeming Orienteringfullført
Otto Rygh HoltenNydalens SKfullført
Sebastian HopsnesFossum IFfullført
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Mira LundsrudOK Mossfullført
Astrid NäsholmIL Kollfullført
Atle NäsholmIL Kollfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Simon Ragvin RystadNydalens SKfullført
Axel Tindre SchybergsonFossum IFfullført
Klara Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Marius StrandseterRøyken OLfullført
Mads Nygård ThorsengFossum IFfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført

N2-åpen 10-16

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anne Victoria BirkelandFossum IF37.2718.00

N2-åpen 17-

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL22.5110.59

C-åpen 10-16

2 140 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Brage Wergeland BiemLillomarka OL46.1021.34
Benjamin BuhlerMåren OK26.3912.27
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK30.4714.23
Pia Raanes SvelaFossum IFdiskvalifisert
Even Nygård ThorsengFossum IFbrutt

C-åpen 17-

2 140 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF45.2621.13
2Marie KristensenPorsgrunn OL56.14+10.4826.16
Mette KristensenNydalens SKdiskvalifisert

B-åpen 10-16

2 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Martin DybvikStokke IL1.36.5533.53
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.20.2028.05
Markus FinskudRaumar Orienteringdiskvalifisert
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKbrutt
Marthe Graff-WiikSturla, IFikke startet

B-åpen 17-

2 860 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege GunnerødIL GeoForm49.5517.27
2Harald AulieIL Koll51.51+1.5618.07
3Frida AamotNydalens SK55.11+5.1619.17
4Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF56.07+6.1219.37
5Ann-Cathrin KongsfjellOL Tønsberg og omegn56.55+7.0019.54
6Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK1.01.57+12.0221.39
7Knut GjoneSandefjord OK1.07.19+17.2423.32
8Mia EngehultNotodden OL1.23.50+33.5529.18
Marianne Solberg StrandseterRøyken OLdiskvalifisert
Hege WangLillomarka OLdiskvalifisert

AK-åpen

3 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille KatlaFossum IF43.4214.28
2Karianne KatlaFossum IF46.23+2.4115.21
3Sunniva Nergaard BergStokke IL54.56+11.1418.11
4Elena GrandLillomarka OL55.21+11.3918.19
5Per FosserHeming Orientering56.52+13.1018.49
6Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.03.58+20.1621.10

AL-åpen

5 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Nilstad PettersenTyrving IL57.5510.22
2Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.07.42+9.4712.07
3Atgeir TakleNydalens SK1.28.16+30.2115.49
4Per Ole DahlsrudNydalens SK1.41.16+43.2118.08
Morten FredhOK Mossikke startet

D 9-10

2 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK34.2516.32
Ida Berge GjellestadNydalens SK32.0015.23
Isabelle HopsnesFossum IF39.4319.05
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK23.5611.30
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering26.0712.33
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb23.1911.12

D 11-12

2 140 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK19.329.07
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK21.24+1.5210.00
3Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL22.13+2.4110.22
4Tuva LundsrudOK Moss24.20+4.4811.22
5Alma Rygh HoltenNydalens SK28.22+8.5013.15
6Vilde HøyerFossum IF30.30+10.5814.15
7Astrid ReuschHeming Orientering34.11+14.3915.58
8Alida HertzenbergFossum IF34.38+15.0616.11
9Charlotte HopsnesFossum IF37.01+17.2917.17
10Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering42.44+23.1219.58
11Jenny LacknerFossum IF47.14+27.4222.04
12Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK54.26+34.5425.26
13Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering1.18.57+59.2536.53
Ingrid Merete JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Silje Andresen SkotteFossum IFbrutt

D 13-14

2 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK28.359.59
2Emma Aune JakobsenOK Moss47.06+18.3116.28
3Sofia ØhlckersTyrving IL50.01+21.2617.29
4Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb51.27+22.5217.59
5Oline Soma SlåstadRaumar Orientering52.40+24.0518.24
6Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK1.17.14+48.3927.00
Silja BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

3 570 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF38.4010.49
2Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF40.57+2.1711.28
3Marie KvarmeSturla, IF44.49+6.0912.33
4Elise ThorsengFossum IF44.58+6.1812.35
5Gunde TumelionisFossum IF51.18+12.3814.22
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb55.29+16.4915.32
7Marie ScheeleNydalens SK59.31+20.5116.40
8Mari AarsethNydalens SK1.06.04+27.2418.30
9Karoline JebsenHeming Orientering1.10.01+31.2119.36
10Emilie RehnNordre Follo Orientering1.48.27+1.09.4730.22
Julie Sophie WoldOK Mossdiskvalifisert

D 17-20

4 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina JørgensenTyrving IL43.3610.54
2Karoline BjørnerødOK Moss50.01+6.2512.30
3Ingrid BlindheimLillomarka OL51.47+8.1112.56
4Ingrid LamarkGanddal IL57.21+13.4514.20
5Ingrid MobråthenSandefjord OK57.51+14.1514.27
6Amélie AamodtOppsal Orientering58.51+15.1514.42
7Emma EngehultNotodden OL59.16+15.4014.49
8Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.01.18+17.4215.19
9Hanna RehnNordre Follo Orientering1.10.05+26.2917.31
10Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.15.33+31.5718.53
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKbrutt
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

D 21-

4 460 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL37.458.27
2Ida Agervig KristianssonDansk Orienterings-Forbund44.40+6.5510.00
3Ane DyrkornNTNUI45.28+7.4310.11
4Line CederbergDansk Orienterings-Forbund45.50+8.0510.16
5Tilla Farnes HennumNTNUI45.59+8.1410.18
6Annika SimonsenDansk Orienterings-Forbund46.01+8.1610.19
7Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF46.57+9.1210.31
8Marion AebiTyrving IL47.02+9.1710.32
9Ragnhild HjermstadFossum IF48.08+10.2310.47
10Malin KristianssonDansk Orienterings-Forbund48.26+10.4110.51
11Lotte MarkussenDansk Orienterings-Forbund48.34+10.4910.53
12Betty Ann BjerkreimTyrving IL48.43+10.5810.55
13Emma ArnesenByåsen IL48.52+11.0710.57
14Amanda Falck WeberDansk Orienterings-Forbund49.43+11.5811.08
15Aurora GjølsjøNTNUI49.51+12.0611.10
16Thea DyrkornNTNUI52.05+14.2011.40
17Sigrid AlexandersenNydalens SK52.09+14.2411.41
18Ane LindeDansk Orienterings-Forbund52.10+14.2511.41
19My WestlundOK Tyr53.38+15.5312.01
20Oda ScheeleNydalens SK56.59+19.1412.46
21Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund57.10+19.2512.49
22Kristine Eide RappRaumar Orientering57.42+19.5712.56
23Sofie Skyttersæter IversenNTNUI58.29+20.4413.06
24Lene Berg HanssenByåsen IL58.50+21.0513.11
25Marie Rygh HoltenNydalens SK1.02.26+24.4113.59
26Ida TangenNydalens SK1.08.45+31.0015.24
27Marianne DæhliNydalens SK1.17.53+40.0817.27
Mathilde Smedegaard MadsenDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Ingrid LundanesNTNUIdiskvalifisert
Nicoline Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbundikke startet
Malin SørensenEiker OLikke startet
Malin SandstadBækkelagets SKikke startet
Hedvig Valbjørn GydesenDansk Orienterings-Forbundikke startet
Ida ØbroDansk Orienterings-Forbundikke startet

D 40-

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja Berge GjellestadNydalens SK50.2912.37
2Heidi TronbølFet OL57.18+6.4914.19
3Milda ØhlckersTyrving IL57.50+7.2114.27
4Ingrid AasFossum IF1.09.18+18.4917.19
5Hanne WoldOK Moss1.14.51+24.2218.42
6Paula BerstadHeming Orientering1.25.09+34.4021.17
7Anne Stine TaraldlienFet OL1.29.03+38.3422.15
8Kristin AlsosBækkelagets SK1.36.15+45.4624.03
9Kristine RoskifteOK Moss1.36.18+45.4924.04
Charlotte SanchisHeming Orienteringdiskvalifisert
Elisabeth Aune JakobsenOK Mossdiskvalifisert
Bente Fosser LundsrudOK Mossikke startet

D 50-

3 570 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FeiringTyrving IL48.5713.42
2Rine HanssenByåsen IL49.18+0.2113.48
3Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL49.40+0.4313.54
4Kjersti HovFossum IF49.50+0.5313.57
5Tove HeimdalKonnerud IL53.49+4.5215.04
6Trude FixdalIL Koll57.02+8.0515.58
7Ingeborg ØderudBækkelagets SK58.12+9.1516.18
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL58.47+9.5016.27
9Anna Weckner WestlundOK Tyr59.06+10.0916.33
10Bente LandmarkFossum IF59.51+10.5416.45
11Torun DyrkornEiker OL1.01.56+12.5917.20
12Anne DahlNydalens SK1.04.37+15.4018.05
13Vibeke LamarkGanddal IL1.05.33+16.3618.21
14Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK1.08.16+19.1919.07
15Kristin BruserudOL Trollo1.08.40+19.4319.14
16Marianne ReuschHeming Orientering1.26.36+37.3924.15
Sharon BroadwellIL GeoFormdiskvalifisert
Åshild FlatebakkenTyrving ILikke startet
Veslemøy SolbergKonnerud ILikke startet

D 60-

3 020 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Synnøve B HoviSkien OK44.4814.50
2Lena GottfridssonNittedal OL46.12+1.2415.17
3Berit DanielsenTyrving IL47.17+2.2915.39
4Kari Elisabeth NatvigNittedal OL47.35+2.4715.45
5Kjersti SkantzeTyrving IL48.11+3.2315.57
6Gunhild HennumLierbygda OL50.03+5.1516.34
7Wenche HultgreenTyrving IL59.32+14.4419.42
8Grethe Lill RyengSturla, IF1.12.39+27.5124.03
9Kari LyngbakkenKonnerud IL1.20.27+35.3926.38
10Aud KjemperudEiker OL1.20.45+35.5726.44
11Eli Tufte HanssenEiker OL1.31.46+46.5830.23

D 70-

3 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF1.16.5525.28
2Torill Svendsenfrosta ok1.28.47+11.5229.23
3Birgitte BekkelundRøyken OL1.59.16+42.2139.29
4Sidsel SandelienHeming Orientering2.06.05+49.1041.44
Berit GrosvoldEiker OLbrutt

H 9-10

2 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK20.5610.03
Maxime BochudAsker Skiklubb57.4227.44
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering25.4912.24
Jone Rygh HoltenNydalens SK38.5018.40
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK34.0416.22
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK24.3511.49
Martin Aas ØdegårdFossum IF34.3516.37
Nils NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 11-12

2 140 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Rørlien JevanordFossum IF17.418.15
2Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb20.58+3.179.47
3Sebastian WettergreenFossum IF22.21+4.4010.26
4Nils Aas ØdegårdFossum IF24.57+7.1611.39
5Christian Berge GjellestadNydalens SK27.45+10.0412.58
6Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb31.45+14.0414.50
7Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb32.45+15.0415.18
8Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK37.24+19.4317.28
9Odin Vie StrislandFossum IF49.55+32.1423.19
10Henrik DuvaasFossum IF52.45+35.0424.38
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OLikke startet

H 13-14

2 860 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF26.259.14
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK35.40+9.1512.28
3Mathias LinløkkenØstmarka OK35.54+9.2912.33
4Ask Felland SætnanFossum IF38.07+11.4213.19
5Henrik Elias SebjørnsenFossum IF44.32+18.0715.34
6Markus HirschBækkelagets SK50.32+24.0717.40
7Jens G. DybvikStokke IL1.00.07+33.4221.01
8Jens WoldSturla, IF1.02.52+36.2721.58
Elias Leonhard RiederFossum IFdiskvalifisert
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet

H 15-16

4 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll34.098.32
2Alfred BjørnerødOK Moss35.28+1.198.52
3Martin Størmer-AntonsenNydalens SK41.09+7.0010.17
4Benjamin GjoneSandefjord OK41.31+7.2210.22
5Sindre Vie StrislandFossum IF42.10+8.0110.32
6Martin Christoffer BorgIL Koll45.06+10.5711.16
7Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF46.30+12.2111.37
8Tobias Tronbøl LiumIL Koll47.43+13.3411.55
9Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL50.40+16.3112.40
10Sigurd RødnesOppsal Orientering51.34+17.2512.53
11Børge Nilsen BergFossum IF55.00+20.5113.45
12Jakob Gagnum TonbyIL Koll1.29.22+55.1322.20
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-20

4 460 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage TakleKristiansand OK40.399.06
2Andreas DaleBergens TF42.36+1.579.33
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering44.56+4.1710.04
4Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK46.27+5.4810.24
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL46.39+6.0010.27
6David RundeKristiansand OK47.50+7.1110.43
7Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL50.09+9.3011.14
8Tobias RøddeGanddal IL50.20+9.4111.17
9Nils TveiteÅs-NMBU Orientering51.24+10.4511.31
10Mathias Pedersen VoldLillomarka OL55.22+14.4312.24
11Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.04.09+23.3014.23
12Anders Håvard LarsenNydalens SK1.04.45+24.0614.31
13Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.05.52+25.1314.46
14Rolf Andreas BergNydalens SK1.06.33+25.5414.55
15Jonas AarsethNydalens SK1.25.27+44.4819.09
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet

H 21-

5 580 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK38.386.55
2Anders NordbergNydalens SK39.29+0.517.04
3Olav LundanesHalden SK39.56+1.187.09
4Ralph StreetBækkelagets SK41.14+2.367.23
5Bojan BlumensteinNydalens SK42.00+3.227.31
6Søren Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund42.45+4.077.39
7Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund43.17+4.397.45
8Vetle ChristiansenBækkelagets SK43.28+4.507.47
8Rasmus Rørholt TheisenNTNUI43.28+4.507.47
10Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund43.45+5.077.50
11Anders HagaRaumar Orientering43.51+5.137.51
12Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund44.44+6.068.01
13Daniel RoosTyrving IL45.04+6.268.04
14Ivar LundanesTyrving IL45.23+6.458.07
15Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK45.34+6.568.09
16Lukas PetersonTyrving IL45.54+7.168.13
17Audun HeimdalNTNUI46.10+7.328.16
18Linus KristianssonDansk Orienterings-Forbund46.29+7.518.19
19Alan CherryNydalens SK46.47+8.098.23
20Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund46.53+8.158.24
21Karl FremstadTyrving IL47.23+8.458.29
22Tue LassenDansk Orienterings-Forbund47.50+9.128.34
23Andreas Bock BjørnsenDansk Orienterings-Forbund48.20+9.428.39
24Jørn SundbyLarvik OK49.42+11.048.54
25Nicolas SimoninBækkelagets SK49.52+11.148.56
26Andreas G. PoldenNydalens SK50.24+11.469.01
27Malte KjærDansk Orienterings-Forbund51.13+12.359.10
28Haakon IngvaldsenNittedal OL52.09+13.319.20
29Kenneth BuchDansk Orienterings-Forbund52.49+14.119.27
30Jacob SteinthalDansk Orienterings-Forbund53.22+14.449.33
31Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF55.13+16.359.53
32Jeppe RuudDansk Orienterings-Forbund56.18+17.4010.05
33Mathias BenjaminsenLillomarka OL57.34+18.5610.18
34Espen Beer PrydzHeming Orientering58.24+19.4610.27
35Håkon GjerdeIndre Østfold OK1.00.05+21.2710.46
36Truls HestengenOppsal Orientering1.01.14+22.3610.58
37Florian BochudAsker Skiklubb1.01.45+23.0711.03
38Pål SkogedalAsker Skiklubb1.02.01+23.2311.06
39Simen BallangrudOL Toten-Troll1.03.40+25.0211.24
40Adam GottfridssonNittedal OL1.07.25+28.4712.04
41Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK1.21.54+43.1614.40
Sondre Ruud BråtenNydalens SKdiskvalifisert
Sander ArntzenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Rasmus Møller JessDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Malthe PoulsenDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Bjørn Anders FlågenNTNUIdiskvalifisert
Martin JohanssonTyrving ILbrutt
Daniel FløtreEiker OLikke startet
Mads SkaugDansk Orienterings-Forbundikke startet
Håvard Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbikke startet
Ludvig RødnesOppsal Orienteringikke startet

H 40-

4 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss44.4210.01
2Inge LindsethNydalens SK45.29+0.4710.11
3Gard LindsethNydalens SK46.11+1.2910.21
4Geir ØdegårdFossum IF47.57+3.1510.45
5Rune RystadNydalens SK49.18+4.3611.03
6Jan Anders IstadAsker Skiklubb56.51+12.0912.44
7Pål Christian IngierdBækkelagets SK59.08+14.2613.15
8Kjetil MolundTyrving IL1.12.21+27.3916.13
9Kyrre GranFet OL1.14.41+29.5916.44
10Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.20.11+35.2917.58
11Paul WadeFossum IF1.45.18+1.00.3623.36
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Egon LundsrudOK Mossikke startet
Thomas RoskifteOK Mossikke startet

H 50-

4 000 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering38.519.42
2Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering40.50+1.5910.12
3Are KristiansenTyrving IL41.45+2.5410.26
4Lars-Ivar AarsethNydalens SK43.19+4.2810.49
5Rune EngehultNotodden OL44.08+5.1711.02
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb44.27+5.3611.06
7Kristian KihleRingerike OL44.30+5.3911.07
8Bjørn Idar SætranIF Trauma45.20+6.2911.20
9Christian GrotnesTyrving IL45.29+6.3811.22
10Gjermund RørenEiker OL45.50+6.5911.27
11Christian ReuschHeming Orientering48.25+9.3412.06
12Bjørn SolhjemSørkedalens IF50.35+11.4412.38
13Erlend RehnNordre Follo Orientering51.39+12.4812.54
14Roger WiikSturla, IF51.54+13.0312.58
15Øystein RappRaumar Orientering52.08+13.1713.02
16Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb56.56+18.0514.14
17Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering57.16+18.2514.19
18Harald Eide-FredriksenHeming Orientering58.15+19.2414.33
19Arild AndersenOppsal Orientering59.01+20.1014.45
20Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL59.16+20.2514.49
21Petter LøeNotodden OL1.00.11+21.2015.02
22Roar ByeModum OL1.01.00+22.0915.15
23Anders FlågenHeming Orientering1.03.21+24.3015.50
24Henning SundbyGanddal IL1.06.41+27.5016.40
25Arne KongsnesOppsal Orientering1.45.15+1.06.2426.18
Dag WangLillomarka OLdiskvalifisert
Roger BirkelandFossum IFbrutt
Torkjel NesheimTyrving ILikke startet

H 60-

3 570 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sture OttesenIndre Østfold OK35.5710.04
2Sixten WestlundOK Tyr37.00+1.0310.21
3Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL37.56+1.5910.37
4Torgeir StrandhagenRøyken OL38.55+2.5810.54
5Harald HoviSkien OK39.18+3.2111.00
6Martin GranlyLillomarka OL41.11+5.1411.32
7Eirik TandrevoldFossum IF42.01+6.0411.46
8Ola BroxOL Toten-Troll42.57+7.0012.01
9Are EriksenOslostudentenes IK43.44+7.4712.15
10Jack BjørnsenKristiansand OK43.54+7.5712.17
11Per Kristian EkebergTyrving IL43.56+7.5912.18
12Tore KjølsethNydalens SK51.54+15.5714.32
13Per KaarbyFossum IF53.39+17.4215.01
14Tom RådahlTyrving IL53.56+17.5915.06
15Petter NæssOppsal Orientering54.19+18.2215.12
16Geir Holm GundersenKonnerud IL58.04+22.0716.15
17Bård NatvigNittedal OL58.47+22.5016.27
18Morten KongsbergTyrving IL59.38+23.4116.42
19Roy GjerdingOK Moss1.03.07+27.1017.40
20Ragnar Niemi BergStokke IL1.03.32+27.3517.47
21Sigbjørn MyhreAndebu IL1.07.01+31.0418.46
22Don SkantzeTyrving IL1.09.38+33.4119.30
23Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.11.04+35.0719.54
Yngvar ChristiansenBækkelagets SKdiskvalifisert
Per SchancheAsker Skiklubbdiskvalifisert
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet
Egil HusethKamp/Vestheim IFikke startet
Hallvard FjærLillomarka OLikke startet

H 70-

3 020 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm40.2213.21
2Peter KlavenessMåren OK40.25+0.0313.22
3Hans Roar BakkenEiker OL46.49+6.2715.30
4Kjell Gorm RøkkeTyrving IL47.01+6.3915.34
5Helge BjaalandHeming Orientering47.03+6.4115.34
6Geir TrøanNordre Follo Orientering48.06+7.4415.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Trond FeiringHamar OK49.04+8.4216.14
8Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb51.18+10.5616.59
9Knut G KarlsenHeming Orientering51.50+11.2817.09
10Per ØhlckersTyrving IL53.12+12.5017.36
11John Thomas PetersenNittedal OL55.51+15.2918.29
12Kjell StenstadvoldTyrving IL1.00.15+19.5319.57
13Roar BjordalOppsal Orientering1.02.19+21.5720.38
14Lars Martin GjeinStokke IL1.12.13+31.5123.54
15Bjørn SandelienHeming Orientering1.17.59+37.3725.49
16Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.18.08+37.4625.52
17Øystein MadsenHaugerud IF1.42.12+1.01.5033.50
18Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.45.18+1.04.5634.52
19Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK2.03.13+1.22.5140.48
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbdiskvalifisert
Harald LundhaugOK Mossdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILikke startet

Skygge

1 510 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eli BergeFossum IFutenfor konkurranse
Ingunn BergetÅs-NMBU Orienteringutenfor konkurranse
Jens Boldingh DebernardNydalens SKutenfor konkurranse
Reni FløtreNydalens SKutenfor konkurranse
Bernt GjellestadNydalens SKutenfor konkurranse
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SKutenfor konkurranse
Aleksander Rygh HoltenNydalens SKutenfor konkurranse
Øyvind HopsnesFossum IFutenfor konkurranse
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKutenfor konkurranse
Julia Lie LacknerFossum IFutenfor konkurranse
Øyvind LundRaumar Orienteringutenfor konkurranse
Lisa NäsholmIL Kollutenfor konkurranse
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Tove RaanesFossum IFutenfor konkurranse
Nicole RagvinNydalens SKutenfor konkurranse
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Jon Harald Sande LieFossum IFutenfor konkurranse
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringutenfor konkurranse
Alexander SchybergsonFossum IFutenfor konkurranse
Ivar SlåstadRaumar Orienteringutenfor konkurranse
Hedvig StrandseterRøyken OLutenfor konkurranse
Iver StrandseterRøyken OLutenfor konkurranse
Eirik Vie StrislandFossum IFutenfor konkurranse
Anders ØpstadAsker Skiklubbutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor