Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 8 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Skyggge

H 21-

5 580 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK38.38
2Anders NordbergNydalens SK39.29+0.51
3Olav LundanesHalden SK39.56+1.18
4Ralph StreetBækkelagets SK41.14+2.36
5Bojan BlumensteinNydalens SK42.00+3.22
6Søren Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund42.45+4.07
7Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund43.17+4.39
8Vetle ChristiansenBækkelagets SK43.28+4.50
8Rasmus Rørholt TheisenNTNUI43.28+4.50
10Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund43.45+5.07
11Anders HagaRaumar Orientering43.51+5.13
12Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund44.44+6.06
13Daniel RoosTyrving IL45.04+6.26
14Ivar LundanesTyrving IL45.23+6.45
15Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK45.34+6.56
16Lukas PetersonTyrving IL45.54+7.16
17Audun HeimdalNTNUI46.10+7.32
18Linus KristianssonDansk Orienterings-Forbund46.29+7.51
19Alan CherryNydalens SK46.47+8.09
20Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund46.53+8.15
21Karl FremstadTyrving IL47.23+8.45
22Tue LassenDansk Orienterings-Forbund47.50+9.12
23Andreas Bock BjørnsenDansk Orienterings-Forbund48.20+9.42
24Jørn SundbyLarvik OK49.42+11.04
25Nicolas SimoninBækkelagets SK49.52+11.14
26Andreas G. PoldenNydalens SK50.24+11.46
27Malte KjærDansk Orienterings-Forbund51.13+12.35
28Haakon IngvaldsenNittedal OL52.09+13.31
29Kenneth BuchDansk Orienterings-Forbund52.49+14.11
30Jacob SteinthalDansk Orienterings-Forbund53.22+14.44
31Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF55.13+16.35
32Jeppe RuudDansk Orienterings-Forbund56.18+17.40
33Mathias BenjaminsenLillomarka OL57.34+18.56
34Espen Beer PrydzHeming Orientering58.24+19.46
35Håkon GjerdeIndre Østfold OK1.00.05+21.27
36Truls HestengenOppsal Orientering1.01.14+22.36
37Florian BochudAsker Skiklubb1.01.45+23.07
38Pål SkogedalAsker Skiklubb1.02.01+23.23
39Simen BallangrudOL Toten-Troll1.03.40+25.02
40Adam GottfridssonNittedal OL1.07.25+28.47
41Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK1.21.54+43.16
Sondre Ruud BråtenNydalens SKdiskvalifisert
Sander ArntzenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Rasmus Møller JessDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Malthe PoulsenDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Bjørn Anders FlågenNTNUIdiskvalifisert
Martin JohanssonTyrving ILbrutt
Daniel FløtreEiker OLikke startet
Mads SkaugDansk Orienterings-Forbundikke startet
Håvard Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbikke startet
Ludvig RødnesOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor