Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse NTOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse NTOK
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 13 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Sky

N-åpen

1 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ann-Kristin Granamo AlstadFrol ILfullført
Kristian AlstadFrol ILfullført
Odd Anders AlstadFrol ILfullført
Thea Emilie AlstadFrol ILfullført
Johanne Gudding BarliVerdal OKfullført
Simon Mitchell IversenVerdal OKfullført
Maren MusumVerdal OKfullført
Heidi RånesVerdal OKfullført
Siri Ydse SivertsenVerdal OKfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført

C-åpen 10-16

2 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes Nøttveit BergVerdal OK37.5217.36
Aurora HaugenVerdal OK24.3111.24
Albert NessVerdal OK36.3717.01
Even Ydse SivertsenVerdal OK32.2715.05
Hanna SkjerveVerdal OK25.0611.40
Tuva SnøfuglVerdal OK21.4210.05

C-åpen 17-

2 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering21.009.46
2Nina Stensland MelbyeVerdal OK24.24+3.2411.20
3Gro TeodorsenFrol IL26.29+5.2912.19
3Heidi Krogstad StendahlFrol IL26.29+5.2912.19

B-åpen 17-

2 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering33.3315.10
2Olav Gjedrem LundVerdal OK36.31+2.5816.31
3Guro Laksholm GrindbergVerdal OK36.37+3.0416.34
4Trond Sturla RånesVerdal OK37.17+3.4416.52
5Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL39.21+5.4817.48
6Hans RoslingStjørdals-Blink Orientering49.33+16.0022.25
Eli KristoffersenVerdal OKikke startet
Rune SævikStjørdals-Blink Orienteringikke startet

D 9-10

1 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK21.0511.20
Selma LangøygardFrol IL15.348.22

D 11-12

2 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK15.377.15
2Mia ReinåsFrol IL19.50+4.139.13
3Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK23.44+8.0711.02
4Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK34.03+18.2615.50
5Noelle HendersonSteinkjer OK1.00.00+44.2327.54

D 13-14

2 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering25.3411.34
2Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK28.03+2.2912.41
3Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering28.44+3.1013.00
4Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering29.33+3.5913.22
Hannah Gustad StrømOK Skøynardiskvalifisert

D 15-16

2 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK35.1912.53
2Mathea Baglo BjørkengVerdal OK36.58+1.3913.29

D 17-

3 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK46.2911.42
2Camilla HengebølFrol IL48.28+1.5912.12
3Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering48.41+2.1212.15

D 40-

2 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering30.1111.00

D 50-

2 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering30.5811.18
2Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering33.03+2.0512.03
3Ann Sissel VehusVerdal OK36.45+5.4713.24

D 60-

2 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild ForsethFrol IL29.5412.24

H 9-10

1 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Daniel AlstadFrol IL19.0710.16
Mads Stensland MelbyeVerdal OK14.467.56
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering25.3013.42
Brage ReinåsFrol ILikke startet

H 11-12

2 150 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert Gudding BarliVerdal OK13.586.29
2Jonas AlstadFrol IL14.02+0.046.31
3Ludvig LangøygardFrol IL15.47+1.497.20
4William Mitchell IversenVerdal OK17.34+3.368.10
5Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18.05+4.078.24
6Ovid Baglo BjørkengVerdal OK18.40+4.428.40
7Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK21.15+7.179.53
8Erik RånesVerdal OK22.30+8.3210.27
9Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering23.18+9.2010.50
10Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering23.43+9.4511.01
11Edvard Konradsen SætherVerdal OK25.01+11.0311.38
12Marius MusumVerdal OK27.12+13.1412.39
13Mateo HendersonSteinkjer OK34.15+20.1715.55

H 13-14

2 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip Mitchell IversenVerdal OK19.248.46
2Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK26.25+7.0111.57
3Ulrik HaugenVerdal OK27.11+7.4712.18
4Ole Andreas VeskeOK Skøynar30.12+10.4813.39
5Håkon HallanOK Skøynar43.05+23.4119.29
6Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK46.30+27.0621.02

H 15-16

3 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL36.1310.05
2Ådne Krogstad StendahlFrol IL37.57+1.4410.34
3Aleksander Tanem IversenVerdal OK40.33+4.2011.17

H 17-

4 860 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK36.097.26
2Carl Petter LyngenFrol IL36.11+0.027.26
3Tobias AlstadFrol IL36.36+0.277.31
4Ulf Forseth IndgaardFrol IL37.52+1.437.47
5Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK40.10+4.018.15
6Håvard VeieOK Skøynar45.59+9.509.27
7Hallvar HallanOK Skøynar47.16+11.079.43
8Vegard RessemFrol IL50.44+14.3510.26
9Iver Gjedrem LundVerdal OK1.14.30+38.2115.19

H 40-

3 970 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering39.5310.02
2Rolf AlstadFrol IL43.48+3.5511.01
3Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering44.23+4.3011.10
4Jo LangøygardFrol IL53.13+13.2013.24
5Bjørn Åge ReinåsFrol IL56.09+16.1614.08
6Lars StrømOK Skøynar59.28+19.3514.58
7Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.00.00+20.0715.06
8Stein Otto BjørkengVerdal OK1.18.47+38.5419.50

H 50-

3 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle DengerudSteinkjer OK31.548.53
2Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering35.41+3.479.56
3Arne GrevskottFrol IL36.51+4.5710.15
4Vidar SkjerveVerdal OK37.12+5.1810.21
5Einar LundVerdal OK37.27+5.3310.25
6Inge HafstadVerdal OK55.10+23.1615.22
7Marius EnesVerdal OK56.54+25.0015.50

H 60-

2 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje RønningOK Skøynar22.428.17
2Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK27.28+4.4610.01
3Olav Martin IndgaardFrol IL30.16+7.3411.02
4Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering35.56+13.1413.06

H 70-

2 410 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil EriksenGrong IL26.5311.09
2John KvaalVerdal OK28.52+1.5911.58
3Rolf KarsetSteinkjer OK39.51+12.5816.32
4Sverre KristoffersenVerdal OK40.56+14.0316.59
5Ole Jørgen MjøsundSpillum IL41.47+14.5417.20
6Kristian MidthjellVerdal OK1.00.56+34.0325.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor