Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Totenåsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Totenåsløpet
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: lørdag 27 juni 2020

Klasser: Visa alla | D40 | D50 | D60 | D70 | D80 | H40 | H50 | H60 | H70 | H80 | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21-

D40

4 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering43.2910.47
2Astrid KravdalGjø-Vard OL45.52+2.2311.22
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb50.09+6.4012.26
4Berit BergsetGjø-Vard OL1.01.02+17.3315.08
5Ine HoviÅs-NMBU Orientering1.04.01+20.3215.53
6Marte Mørk FurunesGjø-Vard OL1.10.13+26.4417.25
7Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.25.04+41.3521.06
8Linda FredhOK Moss1.45.12+1.01.4326.06
Jenny-Ann MalmbergTyrving ILikke startet
Marit InngjerdingenHeming Orienteringikke startet

D50

3 410 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FeiringTyrving IL39.2411.33
2Hege SolerødGjø-Vard OL40.46+1.2211.57
3Linda HanssenØstmarka OK42.29+3.0512.27
4Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn42.56+3.3212.35
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering44.12+4.4812.57
6Anne Marit BordalRingsaker OK44.43+5.1913.06
7Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL45.49+6.2513.26
8Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK53.25+14.0115.39
9Ida EngenRaumar Orientering56.32+17.0816.34
10Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF1.02.17+22.5318.15
11Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.07.35+28.1119.49
12Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK1.09.52+30.2820.29
13Turid WilliksenFossum IF1.59.28+1.20.0435.02
Randi Fallbakken BergeLøten o-lagdiskvalifisert

D60

2 950 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit DanielsenTyrving IL37.4912.49
2Lis DæhliLøten o-lag40.07+2.1813.35
3Gro SolnørdalRudsbygd IL41.41+3.5214.07
4Anne SørumIndre Østfold OK44.51+7.0215.12
5Margrete JørandliGjø-Vard OL46.20+8.3115.42
6Wenche BjørnstadRingsaker OK55.59+18.1018.58
7Grete Berge OwrenFreidig56.31+18.4219.09
8Lill Ramberg SkappelLillehammer OK57.46+19.5719.34
9Sidsel StorihleRingsaker OK1.11.05+33.1624.05

D70

2 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL48.4916.32
2Marit TyldumRudsbygd IL52.57+4.0817.56
3Berit SaxhaugRaumar Orientering1.11.13+22.2424.08
4Tea ForbergRond OL1.26.56+38.0729.28

H40

5 090 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL52.4210.21
2Øyvind LienGjø-Vard OL1.01.04+8.2211.59
3Guttorm EggeIL GeoForm1.01.11+8.2912.01
4Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.02.05+9.2312.11
5Karl-Johan MalmbergTyrving IL1.03.13+10.3112.25
6Olle MalmringFreidig1.08.46+16.0413.30
7Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.08.51+16.0913.31
8Even ErlienGjø-Vard OL1.22.33+29.5116.13
Eivind EnghRaumar Orienteringdiskvalifisert

H50

4 030 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Edvard HellandØstmarka OK37.449.21
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL37.53+0.099.24
3Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL41.16+3.3210.14
4Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL43.17+5.3310.44
5Per Jacob ØlstadFet OL43.21+5.3710.45
6Are StrandlieGjø-Vard OL44.48+7.0411.06
7Jan Tore HenriksenNydalens SK45.28+7.4411.16
8Harald BergeLøten o-lag49.20+11.3612.14
9Harald IweIL GeoForm50.36+12.5212.33
10Håvard KvammeOL Toten-Troll51.46+14.0212.50
11Christian GrotnesTyrving IL53.06+15.2213.10
12Einar TesloHadeland OL53.50+16.0613.21
13Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering58.18+20.3414.27
14Stein Arne NegårdVang OL1.03.25+25.4115.44
15Henning WernøeHamar OK1.36.26+58.4223.55
Bjørn Henning GrandalTyrving ILdiskvalifisert
Arnstein DaleOL Vallset/Stangediskvalifisert
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegnbrutt
Kai SolumRond OLikke startet
Anders KronbergRaumar Orienteringikke startet

H60

3 410 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag30.549.03
2Yngvar ChristiansenBækkelagets SK31.54+1.009.21
3Hallvard FjærLillomarka OL33.01+2.079.40
4Sture OttesenIndre Østfold OK34.52+3.5810.13
5Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL35.12+4.1810.19
6Terje WikstrømRingsaker OK35.44+4.5010.28
7Are EriksenOslostudentenes IK38.08+7.1411.10
8Ola BroxOL Toten-Troll38.11+7.1711.11
9Geir OwrenFreidig38.25+7.3111.15
10Morten DueMåren OK40.07+9.1311.45
11Øyvind SørlieHadeland OL40.38+9.4411.54
12Morten DåsnesRingerike OL40.50+9.5611.58
13Knut EngenRaumar Orientering41.19+10.2512.06
14Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn41.58+11.0412.18
15Sigbjørn ModalsliFossum IF43.54+13.0012.52
16Johan SwärdHadeland OL46.57+16.0313.46
17Magne VollenOslostudentenes IK48.19+17.2514.10
18Morten KongsbergTyrving IL48.36+17.4214.15
19Arne ArnesenHamar OK49.29+18.3514.30
20Erik HaugenRingsaker OK51.19+20.2515.02
21Per Kristian EkebergTyrving IL56.51+25.5716.40
22Jan SveenRaumar Orientering57.18+26.2416.48
23Tom RådahlTyrving IL59.52+28.5817.33
24Odd NysæterRingsaker OK1.11.44+40.5021.02
25Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.16.49+45.5522.31
Tor StrandRaumar Orienteringdiskvalifisert
Eirik Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringikke startet

H70

2 950 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor TrøanHadeland OL31.5710.49
2Helge RevhaugRingerike OL38.43+6.4613.07
3John Thomas PetersenNittedal OL39.25+7.2813.21
4Knut WikstrømRingsaker OK39.43+7.4613.27
5Leif BillingsøEidskog OL40.37+8.4013.46
6Hasse BergstrømTyrving IL41.30+9.3314.04
7Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering43.34+11.3714.46
8Paul SkjakerHadeland OL43.53+11.5614.52
9Kjell Gorm RøkkeTyrving IL45.32+13.3515.26
10Stein NordviElverum OK46.31+14.3415.46
11Helge BjaalandHeming Orientering47.14+15.1716.00
12Odd GundersenRaumar Orientering50.12+18.1517.01
13Paul Martin BergRudsbygd IL53.01+21.0417.58
14Øystein SkappelLillehammer OK1.06.28+34.3122.31
15Knut MalmoRingsaker OK1.09.22+37.2523.30
16Jon TyldumRudsbygd IL1.09.36+37.3923.35
17Lars SaxhaugRaumar Orientering1.10.33+38.3623.54
18Trond FeiringHamar OK1.15.23+43.2625.33
Per AasRaumar Orienteringdiskvalifisert
Hans Roar BakkenEiker OLdiskvalifisert
Terje MalmHamar OKikke startet

H80

2 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Reidar SlokvikNotodden OL46.3518.16
2Svein SolerødOL Toten-Troll52.10+5.3520.27
3Jon Vegard LundeLillehammer OK1.14.29+27.5429.12

N-åpen

1 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Oda Mørk FurunesGjø-Vard OLfullført
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OKfullført
Ellinor Bogstrand IngvaldsenNittedal OLfullført
Julian MalmbergTyrving ILfullført
Signe Drange RuudRøyken OLfullført
Sunniva Drange RuudRøyken OLfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Mari StenbergVang OLfullført
Simen TrøanNittedal OLfullført
Linn MalmbergTyrving ILikke startet
Eirin Melgalvis BilstadVang OLikke startet
Peder Melgalvis BilstadVang OLikke startet
Tobias SkoglundGjø-Vard OLikke startet
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

N2-åpen 10-16

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering28.2212.57

N2-åpen 17-

2 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SimonsenOK Øst30.0913.46
2Liv SimonsenOK Øst32.28+2.1914.49
3Tina BjørnstadRaumar Orientering52.08+21.5923.48

C-åpen 10-16

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Syver NarumOL Toten-Troll59.4624.29
Amund SolumRond OLikke startet
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

C-åpen 17-

2 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard FurunesGjø-Vard OL31.0412.43
2Roar SkoglundGjø-Vard OL35.14+4.1014.26
3Roar SætabergetLunderseter IL47.15+16.1119.21
Berit DalheimLunderseter ILdiskvalifisert
Anne-Kristin SwärdHadeland OLikke startet

B-åpen 17-

3 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus NordHamar OK54.2117.21
2Elin SlokvikNotodden OL1.22.27+28.0626.20
3Astrid Karlstad LarsenIndre Østfold OK1.29.59+35.3828.44
Bjørn CarlsenNotodden OLdiskvalifisert
Solveig Sørlien StenbergVang OLdiskvalifisert
Randi BudahlFet OLdiskvalifisert
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert
Celine VistedGjø-Vard OLikke startet
Inger SvalandOL Vallset/Stangeikke startet
Bjørg BogstrandNittedal OLikke startet

AK-åpen

3 410 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering58.4517.13
2Stine AustadRaumar Orientering1.03.05+4.2018.29
3Gunn Elin RudiHadeland OL1.03.34+4.4918.38
4Tore LindaasElverum OK1.10.29+11.4420.40
5Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.13.58+15.1321.41
6Anna Linnea SwärdHadeland OL2.06.34+1.07.4937.06
7Elin SwärdHadeland OL2.06.37+1.07.5237.07
Yngve SwärdHadeland OLdiskvalifisert
Olav BakkenØstmarka OKdiskvalifisert
Hildegunn LindstadOL Toten-Trollbrutt
Kjersti Hagberg SolumRond OLikke startet

AL-åpen

6 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir SommerheinOK Horten1.13.5312.10
2Pål SommerheinFossum IF1.19.49+5.5613.08
3Bjørn GrindeIL GeoForm1.24.27+10.3413.54
4Agnar RenolenWing OK1.36.40+22.4715.55

D 9-10

2 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren Bleken RudVang OL20.249.18
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK28.1212.52
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering29.2613.26
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet

D 11-12

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline KravdalGjø-Vard OL34.0113.56

D 13-14

3 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Øverli StøenLillehammer OK43.0713.46
2Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL53.43+10.3617.09
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert
Mina Bleken RudVang OLdiskvalifisert
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OKdiskvalifisert

D 15-16

3 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb41.0712.03
2Mari AarsethNydalens SK42.19+1.1212.24
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

D 17-20

4 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.02.0415.24
2Berthe TesloHadeland OL1.04.17+2.1315.57
3Marion Halvorsen NustadLillehammer OK1.14.15+12.1118.25

D 21-

5 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Line Drange RuudRøyken OL1.28.1917.21
Audrun UtskarpenIL GeoForm1.36.4419.00
Ida HjorthHamar OKdiskvalifisert

H 9-10

2 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Iver AarsethNydalens SK28.5013.09
0Linus Fossum MalmringFreidig18.138.19
0Ole Jakob TrøanNittedal OL34.4015.49
0Martin Lien StøenLillehammer OK18.058.15

H 11-12

2 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL37.3815.25
2Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering39.13+1.3516.04
3Simen ÅnensenOppsal Orientering52.34+14.5621.32
4Nikolai TesloHadeland OL53.38+16.0021.58
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 13-14

3 130 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering25.048.00
1Erlend SommerheinFossum IF25.048.00
3Even LienGjø-Vard OL26.12+1.088.22
4Per Noah SommerheinNydalens SK31.14+6.109.58
5Mons Sætre-LorentzenFet OL33.41+8.3710.45
6Mats LigaardenGjø-Vard OL46.43+21.3914.55
7Sigmund ØlstadFet OL50.21+25.1716.05
8Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll1.01.04+36.0019.30
9Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange1.02.51+37.4720.04
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKdiskvalifisert
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKikke startet

H 15-16

4 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL59.0914.40
2Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.10.20+11.1117.27
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet

H 17-20

5 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.28.1317.19
2Jonas AarsethNydalens SK1.32.17+4.0418.07
3Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.47.06+18.5321.02
Jørgen GlorvigenElverum OKdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 21-

6 070 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LucasenFredrikstad SK42.597.04
2Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI46.30+3.317.39
3Haakon IngvaldsenNittedal OL46.45+3.467.42
4Vetle ChristiansenBækkelagets SK48.33+5.347.59
5Kenneth BilstadVang OL52.02+9.038.34
6Inge LindsethNydalens SK52.14+9.158.36
7Jon-Anders BordalRingsaker OK54.56+11.579.02
8Jan Richard EriksenAsker Skiklubb55.11+12.129.05
9Henrik Drange RuudRøyken OL56.52+13.539.22
10Pål SkogedalAsker Skiklubb1.00.01+17.029.53
11Sander H. RogndokkenNTNUI1.01.11+18.1210.04
12Svein NygårdLillomarka OL1.02.28+19.2910.17
13Anders SollienOL Toten-Troll1.03.50+20.5110.30
14Lars-Ivar AarsethNydalens SK1.04.23+21.2410.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Lars OwrenFreidig1.06.39+23.4010.58
16Pål StenbergVang OL1.06.40+23.4110.58
17Jan Ola PedersenVang OL1.08.39+25.4011.18
18Arne SaxhaugRaumar Orientering1.10.49+27.5011.40
19Marius StaffNTNUI1.11.41+28.4211.48
20Daniel FløtreEiker OL1.13.01+30.0212.01
21Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.15.14+32.1512.23
22Morten FredhOK Moss1.19.00+36.0113.00
23Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.21.12+38.1313.22
Gard LindsethNydalens SKdiskvalifisert
Lavran ThorstensenNTNUIdiskvalifisert
Bent Olav AamodtFredrikstad SKikke startet
Per Ole DahlsrudNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor