Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Numedalsserien - Veggli - Skjerbrekka - Vegglifjell sør

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Numedalsserien - Veggli - Skjerbrekka - Vegglifjell sør
Arrangørorganisasjon: Rollag og Veggli IL
Dato: tirsdag 18 august 2020

Klasser: Visa alla | 1,5 km | 2,6 km | 3,5 km

1,5 km

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege Andersen LidRollag og Veggli IL1.02.4541.50
1Ida Amalie Andersen LidRollag og Veggli IL1.02.4541.50
1Ingeborg Linnea Andersen LidRollag og Veggli IL1.02.4541.50
4Øystein GåsefraRollag og Veggli IL1.03.40+0.5542.26
4Tonje Karense Laugen KongsteinRollag og Veggli IL1.09.10+6.2546.06
5Ingrid Celine Andersen LidRollag og Veggli IL1.09.10+6.2546.06

2,6 km

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore HaugRødberg IF1.03.1624.20
2Sebjørn B jørkgårdRollag og Veggli IL1.13.55+10.3928.25
2Inger BjørkgårdRollag og Veggli IL1.13.55+10.3928.25

3,5 km

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Eldar TveitenRollag og Veggli IL46.1013.11
2Leif BergerudRødberg IF48.05+1.5513.44
3Knut Halvor TraaenRollag og Veggli IL49.28+3.1814.08
4Ole Gunnar HaugRødberg IF50.20+4.1014.22
5Helge StenerudOL Tønsberg og Omegn50.50+4.4014.31
6Halvor KongsjordenRollag og Veggli IL1.11.20+25.1020.22
7Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL1.13.40+27.3021.02
8Odd HagenRollag og Veggli IL1.27.46+41.3625.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor