Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 3 - Mjelle

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 3 - Mjelle
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 19 mai 2020

Klasser: Visa alla | N | C | B | A

N-løype

1 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Storvoll Bergli17.5416.16
Lotta Olofsson BremnesBodø og Omegn IF Orientering11.3710.33
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering17.3015.54
Viljar M Kristoffersen12.3311.24
Magnus MohusBodø og Omegn IF Orientering16.0214.34
Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orientering14.2613.07

C-løype

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine AlværnBodø og Omegn IF Orientering15.258.33
2Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering15.56+0.318.51
3Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering18.20+2.5510.11
4Sondre SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering23.21+7.5612.58
5Eirik Bjørgo HagenBodø og Omegn IF Orientering28.50+13.2516.01
6Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering29.27+14.0216.21
7Carl Julian KnutssønBodø og Omegn IF Orientering40.25+25.0022.27
8Viljar FalchBodø og Omegn IF Orientering40.31+25.0622.30

B-løype (3 km)

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelia NjållaTverlandet IL33.0310.19
2Sigrid NjållaTverlandet IL33.04+0.0110.20
3Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering36.04+3.0111.16
4Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering36.45+3.4211.29
5Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering38.16+5.1311.57
6Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering38.20+5.1711.58
7Anders KureBodø og Omegn IF Orientering39.33+6.3012.21
8Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering42.23+9.2013.14
9Regula HøsliBodø og Omegn IF Orientering49.38+16.3515.30
10Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.25.04+52.0126.35
11Rita NjållaTverlandet ILdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 200 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering31.197.27
2Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering35.12+3.538.22
3Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering35.21+4.028.25
4Roy SolbakkValnesfjord IL36.00+4.418.34
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering36.54+5.358.47
6Kenneth VikenTverlandet IL38.23+7.049.08
7Marius Rekkedal EdvardsenRingerike39.18+7.599.21
8Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering40.32+9.139.39
9Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering40.39+9.209.40
10Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering41.11+9.529.48
11Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering41.35+10.169.54
12Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering42.23+11.0410.05
13Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering42.48+11.2910.11
14Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering45.13+13.5410.45
15Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering45.59+14.4010.56
16Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering47.13+15.5411.14
17Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering48.48+17.2911.37
18Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering50.56+19.3712.07
19Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering54.00+22.4112.51
20Arne NormannTverlandet ILdiskvalifisert
21Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor