*** Instance-specific ***

Offisiell resultatliste for Toten Koronasprintcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Toten Koronasprintcup 3
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: onsdag 20 mai 2020

Klasser: Visa alla | A | B | C

A

3 840 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK22.375.53
2Lars LienGjø-Vard OL23.12+0.356.02
3Simen BallangrudOL Toten-Troll23.35+0.586.08
4Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL27.15+4.387.05
5Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK27.24+4.477.08
6Kristine KravdalGjø-Vard OL28.12+5.357.20
7Torbjørn KravdalGjø-Vard OL28.29+5.527.25
8Even LienGjø-Vard OL28.55+6.187.31
9Anders SollienOL Toten-Troll29.26+6.497.39
10Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK30.32+7.557.57
11Øyvind LienGjø-Vard OL31.29+8.528.11
12Nils Harald StaffOL Toten-Troll31.36+8.598.13
13Astrid KravdalGjø-Vard OL31.40+9.038.14
14Håvard KvammeOL Toten-Troll31.49+9.128.17
15Marie KravdalGjø-Vard OL31.51+9.148.17
16Valborg MadslienLillehammer OK32.33+9.568.28
17Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL33.28+10.518.42
18Live Raknes SogstadGjø-Vard OL33.47+11.108.47
19Are StrandlieGjø-Vard OL34.20+11.438.56
20Stein Arne NegårdVang OL34.39+12.029.01
21Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll35.45+13.089.18
22Hege SolerødGjø-Vard OL35.50+13.139.19
23Vanja StaffOL Toten-Troll37.56+15.199.52
24Amund FlaskerudOL Toten-Troll39.18+16.4110.14
25Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering39.36+16.5910.18
26Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll39.42+17.0510.20
27Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering39.45+17.0810.21
28Even ErlienGjø-Vard OL39.55+17.1810.23
29Hildegunn LindstadOL Toten-Troll42.16+19.3911.00
30Eli Ringstad LienGjø-Vard OL42.55+20.1811.10
31Tomas HolmestadGjø-Vard OL47.41+25.0412.25
32Sjur GjestvangOL Toten-Troll50.17+27.4013.05
33May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL53.22+30.4513.53
34Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering57.52+35.1515.04
35Emma Visted-HansenGjø-Vard OLdiskvalifisert
36Tormod KleppaLillehammer OKbrutt
37Sigurd KvammeOL Toten-Trollikke startet

B

2 910 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaugenRingsaker OK31.0710.41
2Ida Øverli StøenLillehammer OK31.54+0.4710.57
3Håvard HøieGjø-Vard OL32.39+1.3211.13
4John Thomas PetersenNittedal OL35.51+4.4412.19
5Margrete JørandliGjø-Vard OL35.55+4.4812.20
6Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL36.25+5.1812.30
7Helge RevhaugRingerike OL37.52+6.4513.00
8Lill Ramberg SkappelLillehammer OK39.06+7.5913.26
9Svein SolerødOL Toten-Troll39.11+8.0413.27
10Eline KravdalGjø-Vard OL39.38+8.3113.37
11Mats LigaardenGjø-Vard OL39.42+8.3513.38
12Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll40.15+9.0813.49
13Hasse BergstrømTyrving IL41.42+10.3514.19
14Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering41.59+10.5214.25
15Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL42.08+11.0114.28
16Jo Andreas LienLillehammer OK44.13+13.0615.11
17Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK44.29+13.2215.17
18Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK46.18+15.1115.54
19Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL53.09+22.0218.15
20Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL53.16+22.0918.18
21Celine VistedGjø-Vard OLdiskvalifisert

C

2 190 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikolai TesloHadeland OL23.1410.36
2Syver NarumOL Toten-Troll26.21+3.0712.01
3Lars FlaskerudOL Toten-Troll27.23+4.0912.30
4Johannes HøieGjø-Vard OL37.30+14.1617.07
5Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll52.00+28.4623.44
6Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll55.44+32.3025.26
7Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll1.01.40+38.2628.09
8Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OL1.18.47+55.3335.58
9Hilde Solli KvikstadOL Toten-Trollutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor